Close

Strona 162 z 314 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162163164172212262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 611 do 1 620 z 3138
  1. #1611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Chyba będą. W pewnym stopniu na pewno. Zadowala cie tak precyzyjna odpowiedź?


    Może zamknąć wątek na miesiąc? Co o tym myślicie?
    chyba na ta chwile zostalo napisane wszystko co mialo by napisane.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  2. #1612

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Chyba będą. W pewnym stopniu na pewno. Zadowala cie tak precyzyjna odpowiedź?


    Może zamknąć wątek na miesiąc? Co o tym myślicie?
    Dobra już nic się nie będę odzywał

  3. #1613
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Pytasz niewiedzących, po prostu. Body jeszcze nie ma na rynku, a ty się pytasz o to co sie okazuje po czasie. Wnioski można wyciągać po użytkowaniu, a nie przed.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #1614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Pytasz niewiedzących, po prostu. Body jeszcze nie ma na rynku, a ty się pytasz o to co sie okazuje po czasie. Wnioski można wyciągać po użytkowaniu, a nie przed.
    OK zrozumiałem - koniec tematu

  5. #1615

    Domyślnie

    Wystarczy sobie zadać fundamentalne pytanie - czy w D7000 albo D5100 (z matrycami o tej samej wielkości senseli co w D800) obiektywy nagle przestały zdjęcia robić? Czy po ich wprowadzeniu był płacz, że trzeba używać wyłącznie hiperwysokorozdzielczejturbooptyki, bo inaczej powiększy się dziura ozonowa, lodowce stopnieją, a ojciec Rydzyk zostanie papieżem?

    Rozdzielczość obiektywów to kwestia analogowa - nie jest więc tak, że przy 12MP jej starcza, a przy 13,5MP już nie, że tu ogranicza - tam nie ogranicza. A przyrost z 12MP do 36MP nie jest wcale tak wielki, jak by się komu wydawało.

    Całe to ględzenie o ograniczeniu optyki składa się z pustych frazesów i ogólników. Nie ma w nim krzty konkretu i solidnej analizy, tylko mądrości ludowe, widzimisie i szukanie sensacji.

  6. #1616

    Domyślnie

    I przede wszystkim "narzekania dla narzekania" - jak było 12MPx to były jęki że Canon ma 5d MkII i mają super puszkę np do pejzażu a Nikon takiej nie ma - teraz Nikon taką ma to znowu nie pasuje że MPx za dużo (i mogła być bardziej reporterska)
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  7. #1617

    Domyślnie

    ...bo "ch... tancerzowi pyta w tańcu mrowi"

  8. #1618

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Wystarczy sobie zadać fundamentalne pytanie - czy w D7000 albo D5100 (z matrycami o tej samej wielkości senseli co w D800) obiektywy nagle przestały zdjęcia robić? Czy po ich wprowadzeniu był płacz, że trzeba używać wyłącznie hiperwysokorozdzielczejturbooptyki, bo inaczej powiększy się dziura ozonowa, lodowce stopnieją, a ojciec Rydzyk zostanie papieżem?

    Rozdzielczość obiektywów to kwestia analogowa - nie jest więc tak, że przy 12MP jej starcza, a przy 13,5MP już nie, że tu ogranicza - tam nie ogranicza. A przyrost z 12MP do 36MP nie jest wcale tak wielki, jak by się komu wydawało.

    Całe to ględzenie o ograniczeniu optyki składa się z pustych frazesów i ogólników. Nie ma w nim krzty konkretu i solidnej analizy, tylko mądrości ludowe, widzimisie i szukanie sensacji.
    Ludzie i tak wszystko do wszystkiego podłączą. Najlepszym przykładem 35/1.8DX, który śmiga pewnie z większą ilością d700 niż tych wszystkich budżetowych DX (proszę tego nie odbierać jako krytyki, stwierdzam fakt)

    A tu przykład:
    | N


  9. #1619

    Domyślnie

    @iceman - a co ty chcesz od 35/1.8, mam i czasami podlaczam do d3s i z rezultatow jestem bardziej niz zadowolony jak nie musze szkla domykac, winietka robi swoje. IMHO, najlepsze szklo w Nikonie liczac stosunek ceny do jakosci.

  10. #1620

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamz Zobacz posta
    @iceman - a co ty chcesz od 35/1.8, mam i czasami podlaczam do d3s i z rezultatow jestem bardziej niz zadowolony jak nie musze szkla domykac, winietka robi swoje. IMHO, najlepsze szklo w Nikonie liczac stosunek ceny do jakosci.
    Zaczyna się. Pisałem, że nie krytykuję tego. Chodzi o odniesienie się do poprzednich postów, w których ktoś napisał, że tylko najdroższe zoomy będą dobrze działać z D800, bo reszta nie da rady. Jak widać to nie do końca prawda
    | N


Strona 162 z 314 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162163164172212262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •