Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Wyzwanie Eriego na śmierć gotowego

    Niegodzien nawet spojrzeć na pojedynki poprzednich czempionów chciałbym jednakowoż i ja swój hart ducha pokazać. Z uwagi na znany fakt ciągłego mego marudzenia do "niesnasek" pewnych między mną i Odiego83 szacowną osobą dotyczących pewnych aspektów białogłowej stroju.

    Zatem honorowo chcę, aby spory nasze bojem uwieńczon zostały, w którym rad będę polec z rąk mego przyjaciela na tym czarno-żółtym polu. Jeśli jednakowoż cudem uniknąć się uda ciosu mego przeciwnika oręża i Bóg da zwycięstwo duch mój mniej rad będzie, aczkolwiek ciało me całym zostanie... (na co w skrytości ducha liczyć mi przyszło)

    Tak więc ODIE83 WYZYWAM CIĘ, stań na udeptanej ziemi i za oręż przyjmij Najkona obrazkowe pudełko oraz ludów z północy programy, stań Waść i niech wygra lepszy...
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Niegodzien nawet spojrzeć na pojedynki poprzednich czempionów chciałbym jednakowoż i ja swój hart ducha pokazać. Z uwagi na znany fakt ciągłego mego marudzenia do "niesnasek" pewnych między mną i Odiego83 szacowną osobą dotyczących pewnych aspektów białogłowej stroju.

    Zatem honorowo chcę, aby spory nasze bojem uwieńczon zostały, w którym rad będę polec z rąk mego przyjaciela na tym czarno-żółtym polu. Jeśli jednakowoż cudem uniknąć się uda ciosu mego przeciwnika oręża i Bóg da zwycięstwo duch mój mniej rad będzie, aczkolwiek ciało me całym zostanie... (na co w skrytości ducha liczyć mi przyszło)

    Tak więc ODIE83 WYZYWAM CIĘ, stań na udeptanej ziemi i za oręż przyjmij Najkona obrazkowe pudełko oraz ludów z północy programy, stań Waść i niech wygra lepszy...

    Ja nie mam takich zdolności krasomówczo-słowotwórczych więc na polu dyskusji merytoryczno-dupo marynowej już leżę :/
    Wyzwanie oczywiście przyjmuję, a jako temat obieram:

    "szybkość" - interpretacja dowolna + PSucie lub Corelowanie w stopniu dowolnym + mały, nie podlegający ocenie tutorial sprytnie obrazujący nasze zmagania z aparatem i myszką
    Pamiętajmy, że szybkość może być wielka, jak i mała...

    termin: z racji złośliwej i przewlekłej w moim wykonaniu sesji egzaminacyjnej ustaliliśmy na "do końca marca"

    przesunięty na prośbę Wojtka o 24h czyli do północy 1 kwietnia

    Wojtku! Powodzenia życzę! (sobie), bo marnie się mój los zapowiada...

    NIkony w dłoń i do dzieła!!!
    Ostatnio edytowane przez odie83 ; 31-03-2007 o 22:16
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  3. #3

    Domyślnie

    co jeden pojedynek to ciekawszy. Swietny temat chlopaki! Zycze powodzenia (rowniez w sesji) : )
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta

    Ja nie mam takich zdolności krasomówczo-słowotwórczych więc na polu dyskusji merytoryczno-dupo marynowej już leżę :/
    Wyzwanie oczywiście przyjmuję, a jako temat obieram:

    "szybkość" - interpretacja dowolna + PSucie lub Corelowanie w stopniu dowolnym + mały, nie podlegający ocenie tutorial sprytnie obrazujący nasze zmagania z aparatem i myszką
    Pamiętajmy, że szybkość może być wielka, jak i mała...

    termin: z racji złośliwej i przewlekłej w moim wykonaniu sesji egzaminacyjnej ustaliliśmy na "do końca marca"

    Wojtku! Powodzenia życzę! (sobie), bo marnie się mój los zapowiada...

    NIkony w dłoń i do dzieła!!!
    hehe zdolności krasomówczych nie mam Przyjacielu Drogi, na warunki się zgadzam z zastrzeżeniem jednakowoż jednym, tutorial będzie opublikowany po wynikach (wraz z np. backstage wykonywania zdjęć oraz realizacji pomysłu), gdyż mój marudny styl wypowiadania i układania słów jest dość rozpoznawalny i wówczas by już nikt na mnie nie zagłosował

    pozdrawiam Cię mój przeciwniku
    Erie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar RaB
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Złotów/Piła
    Posty
    168

    Domyślnie

    No chłopaki!!
    Temat pierwsza klasa! juz nie moge sie doczekac.
    Erie z takim polotem krasomowczym to moze tematycznie "szybki" komiks zrobisz
    Odie83- spokojnie "szybko" sie z nim rozprawisz...lub nie

    Połamania..matrycy??!!
    Nikon D&F80, T 28-70/2,8 ATX II; N50/1,8;N 80-200/2,8AF-S ; Biometar80/2,8; SB-800; jakies trzy nogi i torebka

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaB Zobacz posta
    Połamania..matrycy??!!
    wypluj te słowa, nie mam kolejnych 3000 PLN dla Sławka na nowe D80
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
    Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
    Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
    Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
    Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
    Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
    Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana
    , to już wiem na kogo Czornyj zagłosuje 1000 razy
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #9

    Domyślnie

    Panowie czekam na wasze dzieła Temat pierwsza klasa
    D7200

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta

    "szybkość" - interpretacja dowolna + PSucie lub Corelowanie w stopniu dowolnym + mały, nie podlegający ocenie tutorial sprytnie obrazujący nasze zmagania z aparatem i myszką
    Pamiętajmy, że szybkość może być wielka, jak i mała...
    Nie no, odie83 to co mowisz do predkosci bardziej sie odnosi.
    Szybkosc to szybkosc, a nie jakas tam powolnosc.
    pzdr
    irek

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •