Close

Strona 3 z 60 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 592
  1. #21
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    jesli jakosc bedzie jak do tej pory, to moze byc niezle...
    Jak się będzie tak rozłaził jak 17-50 i miał tyle plastora, to raczej nie wróżę mu dobrze.

  2. #22

    Domyślnie

    wyglada dobrze. jak bedzie nikon killer to sie bedzie sprzedawal...

  3. #23

    Domyślnie

    Wygląda póki co dobrze. A życie pokaże, jak skończy. Oby nie tak, jak Sigma.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #24

    Domyślnie

    sigma 24-70 nigdy nie byla dobra... v.1 mydlana, stad pewnie niewielu chetnych bylo na v.2

    w sumie z ta cena to troche przesadzilem wczesniej... 2,7kpln bedzie znacznie lepiej... choc watpie by ponizej 3 zszedl T.

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Jeśli będzie dobry optycznie (a faktycznie ilość szkła na to może wskazywać) to z VR powinien mieć całkiem niestety wysoką cenę. Sądzę, że więcej niż 3 tys.
    Gdyby tam było więcej metalu i można było liczyć na trzymanie jakości przez lata ...
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26

    Domyślnie

    a on jest caly plastikowy?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a on jest caly plastikowy?

    Waży 0,825 kg.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #28
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cały to nie sądzę. Choćby bagnet będzie metalowy. Mi biega o to, by nie był taki jak 28-75, jednak dość słaby mechanicznie. Miejmy nadzieję, że nowy będzie solidniejszy. Kupa szkła, waży swoje. Obudowa powinna być solidniejsza.
    Ja jestem zwolennikiem VR, nawet w szerokich kątach i w tym momencie wolę Tamrona od Nikkora. O ile obrazek z Tamrona będzie dobry. Pamiętajmy, że nikkor jest dobry optycznie. Dla mnie istotne jest też 70 mm (portret), nikkor tu nie pokazuje nic nadzwyczajnego, jest lepszy na szerokim.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #29

    Domyślnie

    czyli za rozsadne pieniadze bedzie szklo godne rozwazenia. teraz trzeba poczekac na obrazki i date premiery... bo jak bywa z Tamronami, Sigmami i Tokinami, to od pokazania na sieci do dostepnosci moze minac z rok...

  10. #30

    Domyślnie

    Przed premiera T17-50 VC tez byly takie ochy i achy. Czas pokazal, ze to szklo mocno srednie i problematyczne, wcale nie lepsze od poprzednika bez VC. I nie jest lepiej zbudowane od T28-75.
    A Sigma 24-70 HSM wcale nie jest taka zla. Bardziej poddala sie stereotypom panujacym w naszym swiatku. Wykonana jest o klase lepiej od kazdego Tamrona.
    Ostatnio edytowane przez stachmuszel ; 06-02-2012 o 20:39
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 3 z 60 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •