Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    jak na mój gust cała kompozycję burzą wrota do pomieszczenia widoczne po prawej stronie. Podobałby mi sie chyba bardziej mocny crop zawierający sama górę - dól wydaje sie być zbędny, nie za bardzo wiąże do górnej częsci zdjęcia. PS. Co mają drzwi (szafa??) do hydraulika?

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne!
    Bardzo lubię takie wyłapane smaczki, świadczą o reporterskiej gotowości bojowej.
    Jedyne co, to może pokusiłbym się o podniesienie kontrastu, dla wydobycia ze zdjęcia większego błysku i świetlistości. Teraz jest troszkę za szaro… myślę.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4

    Domyślnie

    Galeria sztuki współczesnej - hydraulik prawdziwy - cieknąca rura prawdziwa -(wiem nie widać) - kontrast -bałem się bo pierwotny plan miałem żeby to było cholernie kontrastowe - ale wtedy sufit z lampami mi zanika

  5. #5

    Domyślnie

    przyznam, ze dość długo wpatrywałem się w to zdjęcie , szukając owych smaczków, niestety żadnego nie znalazłem.
    Stąd też uważam, ze zdjęcie przedstawia bajzel w dolnej części, oraz bliżej niezidentyfikowanego gościa w okienku w górnej części.

    I to moim zdaniem wyczerpuje przesłanie.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Stąd też uważam, ze zdjęcie przedstawia bajzel w dolnej części, .
    no widzisz... nie rozumiesz wspólczesnej sztuki

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne też bym preferował może troszkę ciemniejszą wersje.

  8. #8

    Domyślnie

    Zdjęcie dla zakochanych w fotografii lat 80-tych. Jest minimalizm i ubóstwo tamtych czasów, połączone z geometrycznym układem i dużą ilością pustej przestrzeni. Ja osobiście nie przepadam za takimi zdjęciami - niewiele skojarzeń, czy emocji we mnie wywołują. Fajne pod kątem reporterskim lub dokumentalnym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •