Close

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 317
  1. #21

    Domyślnie

    Pewnie jako organizator wiesz lepiej aczkolwiek nad trzymaniem sie krajowych lokacji na warsztaty to na Twoim miejscu Jacku jeszcze bym sie zastanowił. apropos cen. kwietniową Grecję masz za 1300 już z przelotem . a warunki pobytu, plenery ,temperatury, no i ŚWIATŁO i KOLORY nieporownywalne.
    Ostatnio edytowane przez ZoomTeam ; 08-02-2012 o 23:29

  2. #22

    Domyślnie

    ZoomTeam: Cieszy mnie Twój optymizm. Może podrzucisz kilka linków do warsztatów modelkowych w Grecji za 1300 PLN ? Ja niestety nie znalazłem "modelkowych" ale mogę podpowiedzieć warsztaty z Brucem Percy na Lofotach. 1295 funtów http://www.brucepercy.co.uk/pages/wo...widecourse.php . Bruce umawia się z uczestnikami w Leknes. W sumie z centralnej Polski to raptem 14h podróży, 2xsamolot + 4h prom z Bodo. Dojazd zamknie się w 2,5tys. PLN. Ale światło na Lofotach nie ma sobie równych na naszej półkuli, polecam z doświadczenia własnego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zabrać parę modelek, wizażystkę, fryzjerkę, stylistkę i asystenta od oświetlenia. Plenery znakomite, po godzinie podróży łodzią motorową z bazy w Reine i 2h trekingu znajdziesz się na białym piasku plaży, jak na Karaibach, w otoczeniu "Alpejskich" szczytów opadających do Atlantyku na niezamieszkałej, zachodniej części wysp. W sumie polecałbym termin nie marcowy ale czerwcowy dla białych nocy. Fotografować można 24h na dobę bo słońce zawsze jest w "złotej godzinie". Dla malkontentów Bruce proponuje też warsztaty na Isle of Arran. W tej samej cenie. Dla koneserów bliskość renomowanej destylarni sigle malt - nieoceniona. Trzeba się spieszyć, bo prawdą jest, że takie warsztaty cieszą się teraz powodzeniem i przy terminach do kwietnia wisi karteczka sold out.

  3. #23
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie

    ZoomTeam, z całym szacunkiem, Canonierów stać, ich puszki są tańsze, Luboradza nie dla Nich, tam jest za dużo półmroku, takiego klimatycznego światła, musieliby zabrać kilka lamp 1000Ws, teł, pewnie pięknie by się komponowały w starej części pensjonatu...Grecja z dużą ilością luxów czeka, go ahead!. Czekamy na kalkulację takiego wyjazdu w Twoim wykonaniu. Zorganizuj wszystko od A do Z.
    Do Jacka: czy możesz zacząć moderować wpisy synów Stasia Lema?
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

  4. #24

    Domyślnie

    Myśle ze wystarczy poczekać do zamknięcia oferty i czas pokaże z jakim zainteresowaniem się spotkała . na CB z niewielkim ale tam jednak trochę Jacek ma pod górkę bo niewiele osób zna jego talent organizacyjny. Tu powinno być łatwiej jeśli oferta uszyta na miarę. Całe szczęście jacek jest na tyle rozważnym człowiekiem że po pierwszej i kolejnych próbach z pewnścią wycągnie dla siebie wnioski i przygotuje dzieki temu ofertę na miarę czasów, oczekiwań i możliwości.

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Nie wiem na te chwilę co zrobię. Nie wiem jaka oferta jest na miarę. Nie do końca zgadzam się z twoją analizą, są inne czynniki jakich nie uwzględniłeś. Dostaję PW z uwagami (dlaczego nie w wątku) od uczestników poprzednich imprez.

    Tylko 7 osób wpisało się na listę subskrybcji o plenerach/warsztatach. NIKT nie napisał opinii o poprzednich plenerach na mojej www. Pytanie - jak mam szukac sobie motywacji do organizacji kolejnych imprez?
    Na te chwilę skłaniam się ku zdaniu, że zima nie sprzyja myśleniu o plenerach, że cena wysoka. A nie, że warsztaty w tej formie nie byłyby OK. Bo byłyby super, z czego obecni na poprzednich zdają sobie sprawę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-02-2012 o 16:17
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26

    Domyślnie

    W moim przypadku dokładnie taki przyczyny powstrzymują mnie przed zapisaniem się na ten plener. Czyli cena i termin. Ale na ten czerwcowy jestem chętny (zarówno masowy, jak i krajobrazowy).
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #27

    Domyślnie

    Z tego co rozumiem, to są jeszcze wolne miejsca, chyba się skuszę... Trzeba będzie do banku z rana przysiąść... Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze jednak uda się spotkać na tej imprezie i nie będzie odwołana.

  9. #29
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Wymieniałem PW z Marie, dosłownie przed chwilą. Woli ciut większe grono w późniejszym terminie (połowa kwietnia). Bo tak zabierać 1 modelke i ją robić 3 dni ... Z Markiem jeszcze nie rozmawiałam.
    Będę dzwonił do was wszystkich w tym tygodniu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #30

    Domyślnie

    Jacek daj może jeszcze info na facebookowa stronę Warsztatów w zlodziejowie - ich warsztat w podobnym terminie ie ma już miejsc i na majowke tez nie ma miejsc wiec nie powinni sie obrazic a tym pozostalym chetnym mozesz zaproponować swój warsztat, może się chętni znajda.

    https://m.facebook.com/home.php?refsrc=http%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fchec kpoint%2F&refid=0&_rdr#!/profile.php?id=151399998230026&__user=100000263979 221
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 14-02-2012 o 10:27

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •