Close

Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 317
  1. #11
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Nie no warsztaty super!!! ..
    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    ..ostatnio w Luboradzy bylo mega fantastycznie ...
    Piszcie mi te komentarze na mojej www. (i na FB) Bo ja muszę wyjść kiedyś z marketingiem poza forum nikona, nie mogę podawać referencji z imprez linkując do wielu wątków na forach. Info szczególnie o tych droższych imprezach musi iść szerzej, na tym jednym forum nie znajdę kompletu uczestników.

    Kuba to cos mi napisał, na FB. Bardziej zależy mi na mojej www, bo na FB to spadnie kiedyś gdzieś głęboko.

    We wrześniu - jesienią cos tez zrobię. No ale to jeszcze tyyyyyle czasu. Chcę zrobić coś wcześniej.
    Nie wiem co z majem - czerwcem. W maju mam inną imprezę, od poczatku czerwca mistrzostwa w piłce kopanej. Przejmować sie mistrzostwami?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 05-02-2012 o 22:27
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie

    ja też byłbym chętny, ale na późniejszy termin, kwiecień?, maj?, kolory piękniejsze i tak jak Cube, pogrzałbym czaszkę...
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Za + / - tydzień trzeba będzie podjąc jakąś decyzję. Robimy malutki prywatny wypad czy przekładamy na kwiecień czy odwołujemy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Tylko niech Cię ręka Boska broni przed odwoływaniem!
    ...Inny termin...

  5. #15

    Domyślnie

    Może jedno i drugie?

  6. #16
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Ja dostaje tak sprzeczne sygnały, że naprawde nie wiem co robić.
    Ba, mam kolejne niespodzianki, ale to znowu danie większej ilości opcji. Więc na razie nic nie powiem, czekamy do połowy lutego.
    Gdybym przełożył na kwiecień może by było 3 uczestników więcej - cube, wilk (w marcowym terminie jest na nartach) i Robert ???
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #17

    Domyślnie

    Jacek, byłem na warsztatach organizowanych przez Ciebie - Kręgiel i chętnie pojadę na każdą imprezę foto w fajnym miejscu gdzie jest przyzwoita ilość fotografów vs modelki (1:5).

    Termin mi pasuje , natomiast pasuje mi też Kwiecień, najlepiej 3-4 dniowe.

  8. #18

    Domyślnie

    Byłem z Wami i w Kręglu i w Barwicach, wszystko świetnie zorganizowane. Mam nadzieję że spędzę z Wami następny wypad
    Duże brawa dla Jacka za chęci i coraz ciekawsze propozycje warsztatów.

  9. #19

    Domyślnie

    Jacku. czemu piszesz że nie a zadnego odzewu. ? Przecież na forum canona , gdzie pierwotnie kierowałeś ofertę zostało jasno powiedzianie - warsztaty w takiej formie sie przejadły. Ludzie nabrali doświadczenia, wiedzy i ..... apetytu na wiecej, lepiej, ekskluzywniej i bardziej na bogato. to już nie czasy gdy kupowaliśmy zafascynowani pierwsze lustra cyfrowe i organizowaliśmy pierwsze modelkowe sesjie. postarzelismy sie, sprzęt foto wywołuje emocje podobne zeszłorocznemu opadowi śniegu a modelki choćby najpiękniejsze stały sie codziennością.

    Zauważ, Chętnych nie brakuje ale to musi być oferta na najwyższym poziomie i pewnie w jakiś bardziej egzotycznych plenerach niż krzaki w pobliskim parku. Bo to można ogarnąć w kilku kumpli w dowolny weekend.Poprostu obecna oferta jest kierowana do ..... no własnie nie widzę targetu.. kto już kuma temat chce wiecej i bardziej bogato. Kto zaczyna znajdzie oferte za 1,99 w pobliskim studio i modelkę TFP. na forum canona zgłosiła sie chyba jedna osoba i nic Ci to jacku nie dało do myślenia.? Canonierzy wcale tak bardzo od nikoniarzy sie nie róznią w swoich oczekiwaniach odnośnie wypraw fotograficznych.

    i jak napisali poprzednicy - Brawo że Ci sie Jacku chce podjąć organizacji. Chwała Ci za to. Ale pora wyjśc z piaskownicy i wypłynąć na szerokie wody foto wypraw. nie trać energi na połśrodki. a i fetish pewnie chętnie poprowadzi warsztaty w jakimś przyjaznym i kreatywnym miejscu i pieknym naturalnym świetle. . jesłi prełożysz impreze np na koniec kwietnia i miejsce na słoneczne greckie Zakhyntos to od razu prosze mnie wpisac na listę. i nie tylko mnie bo jeszcze kilka osób na tamtejszym forum czeka na taką ofertę. tu pewnie podobnie.

    ktoś powie finanse. cóż tu jest samo zakweterowanie na 3 dni 390 zł. Kwietniowa Grecja to jakiś 1300 zł na tydzień z wyżywieniem w niezłym hotelu trochę na uboczu /korzystnie z fotograficznego punktu widzenia/ Modelki? chyba też wolałby zdjęcia ze greckich plenerów niz kolejne z hotelowego pokoju. dojazd? - dla wielu łatwiej jest dolecieć na Zakhyntos niż tłuc sie po zimowych polskich drogach. Także Jacku, do boju. czekamy na nową, lepszą wersję warsztatów.
    Ostatnio edytowane przez ZoomTeam ; 08-02-2012 o 22:36

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Odpisałem na podobny post na CB.
    Wyjazdy za granicę - jest całkiem duża oferta i takich warsztatów (Tybet, Indie itd itd).
    390 zł to noclegi + wyżywienie za 4 dni. Ale tylko uczestnika. Ja pisałem - jeśli mają to być warsztaty (plener) modelkowy to trzeba wziąć na siebie opłaty za pobyt i wyżywienie odpowiedniego procenta ekipy. Dojazd na terenie polskijest w miarę tani.
    Policz teraz Grecję za 1300, koszt ekipy + dojazd (bardzo drogi) uczestników i ekipy. Lekko licząc to będzie z 5 tys na głowe za tygodniowe warsztaty. Będą chętni?
    Za granicą wychodzi na tyle drogo, że z modelkami to nie ma szans.
    Planuję plener krajobrazowy za granicą. Ba, dostałem juz kalkulacje pobytu tam 1 osoby wraz z kosztami osoby znającej okolice i będącej tłumaczem. Muszę wyliczyć koszt benzyny i opłat za drogi. Myślę o czerwcu. Info o imprezie dam pewnie na początku kwietnia.
    To m.in jest powód pewnego harmonogramu, jaki mi się zawala zresztą. Chciałem by między imprezami były ze 3 miesiące odstępu. A jak warsztaty z modelkami zrobię w połowie kwietnia (załóżmy) to plener zagraniczny krajobrazowy w czerwcu będzie zbyt ciasno w stosunku do modelkowego kwietniowego. W dodatku w czerwcu chciałem zrobić modelkowy tani, masowy, nie warsztaty, bez wykładowcy, bez aktów, fryzjerki, stylistki.
    Jak się ludzie porozkładają po imprezach to na każdej z nich będzie za mała frekwencja.

    Na PW dostaję teraz super listy od niektórych uczestników poprzednich plenerów. Chcą małych imprez w swoim zgranym gronie i zdaje się w te stronę pójdę. Bez rozmachu, kameralnie. Moze teraz będa imprezy dla 6-8 osób? Ale to niebezpieczeństwo z drugiej strony, że co impreze będzie mniej ludzi. Musze robić też masowe plenery (w kraju, oczywiście).
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-02-2012 o 02:01
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •