Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    fajnie wykonany, przyjemny spot, podziwiam

  2. #12

    Domyślnie

    Kran 7 metrów i uchwyt samochodowy manfroto

  3. #13

    Domyślnie

    bardzo fajnie technicznie przygotowany spot reklamowy. Od strony technicznej nie mam żadnych uwag, natomiast co do treści:

    1. "zaufało nam 10 tys klientów".... niestety tylko o tym piszesz nie widać żadnego zadowolonego i uśmiechniętego klienta,

    2. "wierzymy że firmę tworzą ludzie i to oni są naszą wizytówką" ... widać gościa (tylko od tyłu) idącego salonem przez ułamek sekundy i kobitkę przy komputerze również przez ułamek sekundy, myślę że to za mało...

    3. "twój dealer, twój serwis" ... niestety nie widać serwisu...


    sorry że się czepiam ale myślę, że każda opinia jest ważna...

    pzdr.

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za uwagi, jest to w sumie mój pierwszy spot. Napisy zostały dodane dopiero po zmontowani na gotowo...klient wtedy wymyślił sobie napisy, dzięki za cenne uwagi.
    pozdrawiam.

  5. #15

    Domyślnie

    A ja mam pytanie o soundtrack, co to?

  6. #16

    Domyślnie

    powiem tak, nie wiem dostalem muzyke od citroena...to jest muzyka zrobiona dla nich.

    pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    A ja powiem, że już kilka razy oglądałem ten spot. I za każdym razem podoba mi się - nie wnikając w trafne uwagi "TomalaW". Bardziej mam na myśli samo wykonanie i estetykę w szerokim tego słowa znaczeniu.

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    41

    Domyślnie

    I lektora zmień, ten mówi nosowo i przez to brzmi ironicznie. Zasadniczo z taką intonacja i manierą nie nadaje się na lektora.
    D7000, D7100, Sigma 10-20 hsm, Tamron 17-50/2.8 VC, Nikon 70-300 VR, Nikon 35/1.8, Samyang 8, Sherpa 600, SB 800, Nissin 622 mk2, 32x2600mAh

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •