Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Spoko ja też dziś nie miałem rewelacyjnie.
    Ale do sprawy,osobiście uważam że to czym robisz niema znaczenia a liczy się tylko efekt
    końcowy .
    Znam faceta który foci Smieną od wielu lat i strasznie lubię oglądać jego prace.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  2. #22

    Domyślnie

    Campo, spójrz na moją stopkę...zobacz czym robi np. gall...jest też młodzież np imago...i wielu innych...są też tacy co oprócz D70 posiadają inne cykadełka, są też tacy, którzy posiadają D70 i kupują lub zamierzają kupić analog, albo nawet manual, śa tu i tacy, którzy robią zenitami, pentaconami, minoltami, pentaxami, a nawet canonami że o mamiyach nie wspomnę :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #23

    Domyślnie

    "Fanatycy"

    Jakie same d70? Ktos tu chyba czytac nie potrafi.

    Sadzisz, ze 1605 osob zarejestrowanych posiada tylko d70 .. co do wytykanych bledow tego sprzetu to jest ich cala masa. Stale sie powtarzaja. Krotkowzorcznosc tyz problem.

  4. #24

    Domyślnie No wiesz Alf toś mnie zranił... zranił na wskroś.

    No już chyba wszystkich producentów wymieniłeś... a o mojej Mirandzie EE nic.. ani słowa. A ja z tego cacka w 100% manualnego jestem dumny .... ooooo jak bardzo. D70 musiałaby mieć w nowej wersji softu funkcję zdjęć rentgenowskich o wysokim odwzorowaniu Ciała przypadkowych modeli.... co by się zbliżyć w rankingu na jedną długość.
    Kilka tygodni temu szukałem dekielka do body... w jednym z bardziej uznanych sklepów wrocławskich, goście cmokali nad Nią ze 20 minut... niestety nic nie dobrali.. a na koniec po moim... "i tak dziękuję" usłyszałem " to my dziękujemy, rzadko mamy przyjemność obcowania z taką ślicznotką" (i bynajmniej nie o mnie chodziło... i niektórzy forumowicze wiedzą do czego piję- no oczywiście do LUSTRA ).
    D70 lubię.... a MIRANDĘ ... cenię, bo do wyższych celów ją stworzono i może kiedyś posiądę zdolność wykorzystania jej "duszy"...
    Tak więc chyba trochę z tym parciem na D70 to przesadziliście... a i zapomniałbym jedynie wspomnieć, że od D70 cenię jedynie mniej Eosa 30 i rozważam możliwość oddania go do ADOPCJI... no wiecie jak to jest jak rodzina się zbyt wielodzietna staje... nie ma już gdzie tego potomstwa magazynować, o noszeniu przy sobie nie mówiąc... ale tu to ALF może powiedzieć więcej! Bo ja to co naj....
    Kriss
    D70, szkiełka Nikkor 18-70mm i 50mm
    Eos 30, szkiełka Canon 28-105mm i 80-300mm

  5. #25

    Domyślnie

    Campo - Chyba troszkę przesadzasz. Osobiście też nie posiadam D70, choć często z takowego korzystam. Mam za to między innymi Moskwę 5 rocznik 1956. I nie jest mi tu źle, nie czuję się szykanowany. A że dużą część postów trzeba czytać i pisać pod kątem użytkownika D70, cóż take życie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #26

    Domyślnie

    Z racji tego, że posiadałem CP wielokrotnie starałem się odpowiedzieć na pytania dotyczące coolpixów - Twoja wypowiedź jest w tym momencie krzywdząca - po co odpowiadam na pytania, skoro potem Ty piszesz, że nikt na nie nie odpowiada. Mam zmienić nicka na "nikt" ? (-:
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Ja foce nawet canonem i nikt mi tu pół złego slowa nie powiedzial, inna sprawa, ze jesli mialbym jakies pytanie o canoneta to tutaj bym go nie wystawial
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Campo
    Rozumiem, jesli pada pytanie sprzetowe dotyczacego czegos pokroju CP - wiadomo, ze nikt nie odpowie, skoro nikt tutaj nie uzywa.
    Ale czesto padaja pytania ogolne, na temat fotografii i jesli nieopatrznie autor wygada sie, ze uzywa czegos gorszego niz D70.... po prostu odnosze wrazenie, ze wtedy nikt nie bierze takiej osoby na powaznie(
    Wiesz co, zanim zaczniesz sie nad sobą użalać to pomyśl sobie lepiej jak sie tu muszą czuć biedni użytkownicy D2x!!!

  9. #29

    Domyślnie

    Kriss, eee...nie wymieniłem wszystkich choćby olków nie ruszyłem, leningradów, łomo, kijewów, hasselbladów, contaxów, soniaków i jeszcze wielu innych...ale miło wiedzieć, że mamy na forum taki rarytsik

    a co do picia i lustra to wprowadź w profilu płeć, nie bedzie zbędnych skojarzeń
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #30

    Domyślnie

    jeżeli chodzi o Coolpixy to bez przesady było sporo wątków a jeśli chcesz coś wiedzieć na temat 5700 to pisz , odpowiem ...
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •