Close

Zobacz wyniki ankiety: W ósmym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
224. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 jchyra

    8 3,57%
  • I miejsce

    121 54,02%
  • 3 josoko

    10 4,46%
  • 4 jarek_B

    2 0,89%
  • III miejsce

    20 8,93%
  • 6 holka

    11 4,91%
  • 7 glisek

    2 0,89%
  • 8 II miejsce

    50 22,32%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68
  1. #21

    Domyślnie

    To ja znów, jak tydzień temu, pozwolę wyrazić tu swoja opinę. Za którą, jak zwykle, z góry przepraszam.
    I tak:

    1- Szaro, buro i ponuro. Z ładnym niebem, słońcem, zielonymi drzewkami i odrobinę bardziej symetrycznie to jeszcze by uszło, ale tak to słabe po prostu.

    2- Mewka jaka jest każdy widzi.

    3- Sobie taka fotka, choć bielizna trochę ją ratuje.

    4- Trudno o coś mniej ciekawego. Bez tematu, bez wykonania, bez sensu.

    5- Kwiatki to wdzięczny temat, ale tu dominuje szare niebo. Słabo skadrowane i światełko niedobre było. Kwiatki, które raczej przygnębiają. A nie o to chyba chodziło?

    6- Czy to dziecko rzuca w gołębie pomarańczami? Sobie takie co najwyżej. Nazbyt chaotyczne i technicznie tez niebardzo.

    7- Taki sprzęt (brony?) sam w sobie ciekawy całkiem. Ale trzeba by jeszcze kadru bez śmieci (gałęzi) na pierwszym planie. No i do tego to drzewo.

    8- A to fajne jest. Takie coś z niczego. Niby krzesła tylko, ale za to jak fajnie pokazane. Choć technicznie bym sie czepiał. Tło za bardzo mi prześwituje. Chyba lepeiej aby było całkiem czarne, lub bardziej widoczne. Ale tylko tak się czepiam, ogólnie fajne jest.


    Ogólnie z żalem stwiedzam że poziom bardzo niski. Można by sie spodziwewać po kilkuset użytkownikach (nierzadko profesionalistach) choć kilku ciekawych klatek. Widać jednak taka zabawa ich nie interesuje. A szkoda.
    Ja również ostatni raz się przyłączam i odtąd będę uważnym obserwatorem.

    Pozdrawiam i sorki jeśli się ktoś uraził moją (nic nie znaczącą ) opinią.
    Szary, cichy człowiek.

  2. #22

    Domyślnie ile czasu...

    trzeba czekać na takie ujęcie...
    rozmyślania o pewnej fotografii...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    trzeba czekać na takie ujęcie...
    rozmyślania o pewnej fotografii...

    prawdopodobnie wcale nie trzeba czekac - dobrze ustawic modela, nieco przekupic - i robi się samo

    takie rozmyślania o pewnej fotografii niekoniecznie tej samej
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta

    Ogólnie z żalem stwiedzam że poziom bardzo niski. Można by sie spodziwewać po kilkuset użytkownikach (nierzadko profesionalistach) choć kilku ciekawych klatek. Widać jednak taka zabawa ich nie interesuje. A szkoda.
    Ja również ostatni raz się przyłączam i odtąd będę uważnym obserwatorem.
    Czyli równasz w dół? - czy to dobre podejście ??

    Ja bym chętnie jeszcze Twoje prace pooglądał i innych którzy nie publikują też.

    Kiedyś swoje tez podrzucę, jak będę chociaż trochę zadowolony.
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  5. #25

    Domyślnie

    andrzej_laskowski, wszystko się zgadza, ale na 2. to chyba nie mewka jest
    Co do tego nieba, to niekoniecznie musi być błękitne, słoneczne i z obłoczkami. Może być też np. "groźne", pełne kłębiących się jaśniejszych i ciemniejszych chmur. Ważne żeby było "jakieś" - tutaj faktycznie nie jest.
    Ostatnio edytowane przez żółto-czarny ; 26-02-2007 o 13:25
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #26

    Domyślnie

    [quote=żółto-czarny;231163]... ale na 2. to chyba nie mewka jest
    ... quote]

    Młoda "mewa pospolita". Morzesz wierzyć na słowo.
    Szary, cichy człowiek.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    To ja znów, jak tydzień temu, pozwolę wyrazić tu swoja opinę. Za którą, jak zwykle, z góry przepraszam.
    I tak:


    5- Kwiatki to wdzięczny temat, ale tu dominuje szare niebo. Słabo skadrowane i światełko niedobre było. Kwiatki, które raczej przygnębiają. A nie o to chyba chodziło?

    .


    Ogólnie z żalem stwiedzam że poziom bardzo niski. Można by sie spodziwewać po kilkuset użytkownikach (nierzadko profesionalistach) choć kilku ciekawych klatek. Widać jednak taka zabawa ich nie interesuje. A szkoda.
    Ja również ostatni raz się przyłączam i odtąd będę uważnym obserwatorem.

    Pozdrawiam i sorki jeśli się ktoś uraził moją (nic nie znaczącą ) opinią.
    a moze powinienes nazywac się wojewódzki. Skąd możesz wiedzieć o co chodziło autorowi zdjęcia nr 5, że robisz ładne ptaszki w locie to nieznaczy że kwiatki musza być wesołe. To zdjecie własnie ma fajny klimat przez to że brakuje swiatla a niebo jest pochmurne.

  8. #28

    Domyślnie

    hola hola panowie, pelna krytyka/pelne pochwaly kazdego ze zdjec powinny byc po zakonczeniu glosowania na dany tydzien a nie w trakcie trwania glosowania...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    hola hola panowie, pelna krytyka/pelne pochwaly kazdego ze zdjec powinny byc po zakonczeniu glosowania na dany tydzien a nie w trakcie trwania glosowania...
    Ja tam nie widze powodu aby o pracach nie dyskutować przed ich oceną.
    Przeciez to normalne że w trakcie konkursu ( np rozdania Oskarów, hehe porównanie mi sie udało) rozmawia sie o poziomie wystawionych "dzieł".
    Jasiu, gdzie mi tam do Wojewódzkiego, poza tym on nie przeprasza z góry za to co mówi.
    Szary, cichy człowiek.

  10. #30

    Domyślnie

    Hym... dałem radę zagłosować, ale nie było łatwo wybrać
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •