Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: takie tam...

  1. #1

    Domyślnie takie tam...

    bez tytulu bo nie chcialem niczego sugerowac. jestem ciekaw waszej opinii

    .

  2. #2

    Domyślnie

    hm. wygląda jakby zacieśniona perspektywa przy użyciu tele+dużej przesłony.Może pomiędzy osobami jest ulica i blondi w okularach czeka aż przejedzie samochód/rower ...nie do końca kumam o co kaman
    AMATOR

  3. #3

    Domyślnie

    masz racje takie tam i nie wiadomo o co chodzi...

  4. #4

    Domyślnie

    może chodzi o to że to jakaś Gwiazda celebrytka jest... a może to bliźniaczki figura/włosy podobne. Chyba Autor musi nagrodę ogłosić w zakresie tematu przewodniego
    AMATOR

  5. #5
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kzkzg Zobacz posta
    bez tytulu bo nie chcialem niczego sugerowac. jestem ciekaw waszej opinii
    I słusznie bo to fotografia ma gadać do odbiorcy do mnie nie gada, sorry.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    troche płasko i za ciasno jak na moje amatorskie oko. Za dużo przedmiotów. Nie wiem co jest głównym tematem zdjęcia...
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #8

    Domyślnie

    na pierwszy rzut oka pani otwiera buzie gdy widzi pana z prawej
    na drugi rzut oka widac ze to nie prawda

    i tyle.

  9. #9

    Domyślnie

    No niestety -- jaki tytuł, takie zdjęcie.
    Ani kadru; ani sytuacji; ani gry świateł/cieni, kolorów, faktury; ani nawet obróbki… Niestety nie ma w tej fotografii niczego co mogłoby stanowić choć mały pozytyw.

    Wbrew pozorom ta dziedzina fotografii nie jest taka prosta. Przede wszystkim trzeba mieć dobre oko (zmysł), aparat zawsze w pogotowiu i szczęście do łapania co ciekawszych obrazów. Fotografia reporterska, powiedzmy „uliczna” -- to nie bezcelowe fotografowanie przechodniów, a wyszukiwanie rozmaitych smaczków, ciekawych sytuacji. To pokazywanie innym, że czasem warto zwrócić uwagę na pozornie szarą i nudną codzienność, która w rzeczywistości potrafi nieźle zaskoczyć i dać radość bacznemu jej obserwatorowi. Szukajcie, a znajdziecie…
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •