Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Poszukuję lampy z filmiku.

    Witam

    Przeglądając YouTube natknąłem się na lampę, która mnie zainteresowała, jest ona wykorzystana w tym filmiku:

    http://www.youtube.com/watch?v=TV3je...eature=related

    Podoba mi się to, że nie jest zbyt duża i podobają mi się zdjęcia z jej użyciem. Możecie mi powiedzieć co to może być za lampa? Chodzi mi o model, a jeśli ciężko to stwierdzić co można kupić podobnego do tej użytej na filmie (jakiś podobny model).

    Z góry dzięki.

  2. #2

    Domyślnie

    a komentarze pod filmikiem przeczyłeś ? Wszystko jest tam napisane co do modelu.

    btw
    lampa to:
    Beauty Dish Mola Setti 28''
    D700 | D200 | D80 | F80 | N14-24 f/2.8 | N24-70 f/2.8 | N70-200 f/2.8 VR I | N50 f/1.8 D | T 17-50 f/2.8 | Sigma ART 35 f/1.4 | 2x SB-800 | Metz 36 C2 | kilka szkieł m42 PAST: D300 | D50
    FOTO KONCERTOWE

  3. #3

    Domyślnie

    Beauty Dish to modyfikator światła, a lampa wygląda na AlienBee ale nie jestem tego pewien.
    D90, Samyang, Tamron, Tokina, Nikkor
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    Przecież w tagach jest Alien Bees - a konkretny model sobie znajdź tutaj.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Ogrodzieniec
    Posty
    47

    Domyślnie

    a ja mam pytanko jak ustawić czas i przysłone zeby wychodziłi takie zdjęcia bo nie moge sobie poradzic, mam niedługo robic zdjęcia na hali sportowej podczas gdy inni będą robili akrobacje w górze jak ustawić lampę( mam tylko jedną) zeby zdjęcia wyszły dobre

  7. #7

    Domyślnie

    daj wysokie iso i proboj bez jesli nie podziala to nic nie poradzisz wielkiego, daj na sanki i ustaw tak zeby doblysnela tylko zawodnika (moim zdaniem)

  8. #8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •