Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Rush in Prague

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    spodziewalem sie tego. wrzucic w architekture - niedobrze, wrzucic w krajobraz - jeszcze gorzej. URBAN LANDSCAPE to sie ladnie z angielska nazywa

  4. #4

    Domyślnie

    Jakich filtrów używałeś do obniżenia ekspozycji? Chodzi mi dokładnie o model i napisz proszę po krótce czy jesteś z nich zadowolony? Jak z czyszczeniem?
    FX User

  5. #5

    Domyślnie

    Byłem ostatnio w Pradze i jakoś inaczej ją zapamiętałem. To ani krajobraz ,ani architektura. Zawsze możesz w dział reportaż wrzucić. Mnie nie przekonuje również mocna winieta, ale taka była wola autora.

  6. #6

    Domyślnie

    @Jaro niestety obawiam sie ze taka fotografia mocno stylizowana i odrealniona sie do reportazu nie nadaje zupelnie

    @Luluek ta serie robilem z filtrem Hoya NDX400 ktory jest chyba najlepszy z takich rozwiazan gdzie cena/dostepnosc/jakosc sa wywazone jakos. Filtr jest z bardzo dobrego szkla i mimo paru incydentow zawsze dawalo sie doczyscic a powloki antyreflekcyjne pod spodem byly nieuszkodzone. Niestety przy 77mm cena 400zł trochę odstrasza. Sprzedałem i połasiłem sie na Hitecha ND3.0 w nowej wersji pod cokina. Niestety jest zupelnie inny ten filtr i jakos nie moge go ogarnac, obkleilem go na maksa czarna izolacja i nadal swiatlo bokami idzie takze srednio jestem zadowolony obecnie.

    Zeby przyciemnic niebo uzywalem w tej serii tez Hitecha GND 1.2

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    mi się podoba, lubię taka fotografie...ale nie ten dział.ja bym to dał do reportażu...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  9. #9

    Domyślnie

    Nie wiem czy to krajobraz ,ale mi sie podoba ,fajne foty.Pozdr.

  10. #10

    Domyślnie

    jak nigdzie indziej nie pasuje to napewno musi to byc KRAJOBRAZ!!! ten dzial przyjmuje wszystko!!!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •