Close

Strona 51 z 355 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 3545
  1. #501

    Domyślnie

    To i ja przedstawię moje stadko

    Cezar-7 letni ,,łowczarek" kupiony na giełdzie jako prezent komunijny

    Dora- też ma 7 lat, zabraliśmy ją jak miała 2 lata od faceta który popijał i miał psa w du**e. Pies przez 2 tyg potrafił zostać sam w kojcu bez żadnego jedzenia czy wody :/

    I najmłodszy- Chico Karmazynowy Błękit, pudel miniaturowy Jest z nami od ponad miesiąca, istny diabeł

  2. #502
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Podbeskidzie
    Posty
    24

    Domyślnie

    To może ja się też nieśmiało pochwalę, chociaż przy Waszych pięknych zdjęciach moje

    To jest Shila - suczka w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Suczka adoptowana ze schroniska. Przeleciałam przez posty odnośnie radosnego rozmnażania, któremu jestem absolutnie przeciwna i cieszę się, że i na tym forum są ludzie, którzy wiedzą o co "kaman". I jeżeli kogoś nie stać na psa na milionpińset może psiaka adoptować, a prawie każda rasa ma wokół siebie jakichś zapaleńców, którzy szukają domów tym porzuconym.

    Z Shila przeszłyśmy szkolenie PT, aktualnie bawimy się w sportową obronę oraz użytkowe tropienie.

    I jeszcze co do tego, że rasa ON jest bardzo zniszczona to fakt, ale na szczęście są też hodowcy, dla których niskie zady nie są zaletą i do takiego wzorca nie dążą (wzorzec FCI w zasadzie nie mówi nic o przełamaniach kłębu i takim niskim zadzie, więc zastanawiają wysokie lokaty takich psów na wystawach) oraz istnieją też hodowcy owczarków stricte użytkowych (i taki chyba będzie mój kolejny ONek, nawet mamusię jedną mam na oku).






    P.S.
    1. obroża elektryczna nie jest dla mnie niczym straaaasznym, bo sama jej użyłam (czy może miałam w planach), ale trzeba wiedzieć co i jak i dlaczego się jej używa ; i nie pokazujcie tych zdjęć na jakimś "pozytywnym" forum hihi

    2. kolczatka - również mam i nie waham się jej użyć, ale przerażają mnie ludzie, którzy stosują ją jako zwykłą obrożę zawsze i wszędzie; kolczatka powinna być narzędziem szkoleniowym, a taka odwrócona na drugą stronę może być zagrożeniem dla innego psiaka, jeżeli na przykład pozwolimy na zabawę

  3. #503

    Domyślnie

    Carmella wszystko moze byc uzyte, ale trzeba wiedziec jak. Moj pies jak jedziemy na obrone na widok kolczatki dostaje totalnego swira

    Pierwsze zdjecie super dla mnie. I lubie te na odlozeniu, psy tak leza i czekaja na komende, jezory wywalone, super.
    Co do hodowcow owczarkowych, to mam strasznie marne o nich zdanie i raczej ciezko bedzie to zmienic, egzaminy w krzakach, szkolenie konczy sie na egzaminie do hodowlanki, malo tam pasjonatow, duzo owszem pasji do kasy i mnozenia poza zwiazkiem, aby opedzlowac i kasa, kasa kasa.

    Chyba tylko jorki maja podobnie, z tym, ze tam sie calkiem nie szkoli. 3 wystawy i szczeniaki.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 29-08-2012 o 00:52 Powód: nie używamy spacji przed kropką i przecinkiem!

  4. #504
    Oszczędny w słowach Awatar Star Dust
    Dołączył
    08 2012
    Miasto
    Warrington, UK
    Posty
    159

    Domyślnie Kacper

    Moj Kacper, 5-letni West Highland White Terrier

  5. #505

    Domyślnie

    Ares 4-letni owczarek niemiecki u nas od 3.5 roku tu na zdjęciu po spacerku rowerowo-biegowym

    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 29-08-2012 o 00:51 Powód: pis. (Nas--->nas)
    Nikon D750, Nikon D7000, Sony A7II

  6. #506

    Domyślnie

    Moja Lhara

    Kobieta z Sonnarem też może

  7. #507

    Domyślnie

    W takim razie może i ja pokaże mojego kilkumiesięcznego pożeracza butów



  8. #508

    Domyślnie

    Carmella - łapiesz na niego stopa?
    https://lh5.googleusercontent.com/-e...0/DSC_5236.JPG
    Świetny jest!

    Bogdan - przyznaj się - wypchałaś ją i zdobi teraz werandę?



    To ja wkleję nasze potworki:

    Holka - niebawem skończy pół roku
    Niektórzy może pamiętają jak wyglądała tak:
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....&postcount=412


    Border paczy!

    Tofik właśnie skończył 2 lata
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  9. #509
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Podbeskidzie
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agape Zobacz posta
    Carmella - łapiesz na niego stopa?
    https://lh5.googleusercontent.com/-e...0/DSC_5236.JPG
    Świetny jest!
    To jest ona Stopa łapię na własną łydkę

    Jak idę z psicą to jakoś tak nas ludzie omijają nie wiem dlaczego. Może dlatego




    a przecież to taki "szczur"



    Agape - jaką obróżkę ma Holga? Wpadła mi w oko.

    Pumexior, a ten psiak ma tylko buty na sumieniu? Bo spojrzenie ma takie jakby jednak coś więcej
    Ostatnio edytowane przez Carmella ; 29-08-2012 o 14:53

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agape Zobacz posta
    Bogdan - przyznaj się - wypchałaś ją i zdobi teraz werandę?
    No a jak
    Mam jeszcze drugą ''kukłę''

    Cytat Zamieszczone przez agape Zobacz posta
    Border budzi!


    Cytat Zamieszczone przez Carmella Zobacz posta
    Agape - jaką obróżkę ma Holga? Wpadła mi w oko.
    Zobacz TUTAJ
    Kobieta z Sonnarem też może

Strona 51 z 355 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •