Close

Strona 4 z 355 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 3545
  1. #31

    Domyślnie

    Tobik, pies z ADHD , podobno foksterier
    1.

    2.

  2. #32
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    44

    Domyślnie

    Przedstawiam niespotykanie inteligentną i sprytną suczkę Gaję.
    Jest prawie jest 3 letnim labradorem.
    Wcześniej miałem inne psy ale ona zaskoczyła mnie swoja inteligencja i chęcią współpracy z człowiekiem.

    Tu ma niewiele ponad 2 miesiące

    W trakcie zabawy zmianie się w raptora

    Ale że szybko się męczy to można jej zrobić bardziej dystyngowane zdjęcie
    D700 + szkiełka + światło (najlepiej zastane)

  3. #33

    Domyślnie

    labradory zawsze są mądre , fajny piesio szkoda tylko że mu zakładasz ogrodzenie z Oświęcimia na szyje... naprawdę taki nieposłuszny?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 17-01-2012 o 17:02 Powód: pis. ("na prawdę", "nie posłuszny")

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzyrog Zobacz posta
    Wcześniej miałem inne psy ale ona zaskoczyła mnie swoja inteligencja i chęcią współpracy z człowiekiem.
    I ta chęć współpracy z człowiekiem zaowocowała kolczatką na szyi, tak (jak słusznie darkmajin zauważył)?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #35

    Domyślnie

    Labek z kolczatką???

  6. #36

    Domyślnie

    Jeju, po co zakładasz jej kolczatkę? Jeżeli sobie z nią nie radzisz (chociaż z tekstu co innego wynika), to idź na szkolenie, gdzie zajmą się WAMI specjaliści.

    BTW: Piękne te Wasze psiaki!
    Kobieta z Sonnarem też może

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    Labek z kolczatką???
    Hubik, nie bulwersuj się. Laby to przemiłe psiaki, ale zdarzają się paskudy niestrudzenie ciągnące na smyczy, gdzie doprowadzony do skrajności właściciel sięga po kolczatkę. Tylko z trzema zastrzeżeniami: jest używana z ogromną rozwagą, naprawdę w przypadku konieczności i tylko czasowo. Mnie natomiast to wszystko dziwi bo sam krzyrog napisał, że sunia jest bardzo nastawiona na współpracę z człowiekiem… i to daje nam dwie przeciwstawne kwestie.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #38

    Domyślnie

    Nie bulwersuję się, a jedynie dziwę. Pierwszy raz widzę labka z kolczatką (albo za mało jeszcze widziałem). Tylko raz spotkałem się z sytuacją, podczas szkolenia naszego bajgla, gdy goldem musiał mieć kolczatkę, ale dominator i uparciuch z niego był nielichy. Nasz sierściuch na spacerach jest zawsze w kolczatce, ale z uwagi na jego chęć wędrówki za tropem bez względu na okoliczności.

  9. #39
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    44

    Domyślnie

    Dla wyjaśnienia. Jest to pół kolczatka, czyli w połowie składa się z zapinanego paska skórzanego. Psinka nosi ją na szyi ale bez podpiętej smyczy i często obróconej kolcami na zewnątrz. Prawie nigdy jej nie zapinamy na smycz bo jest bardzo grzeczna i chodzi przy nodze. Do innych psów, bez zgody nie podbiega. Niestety kolczatka jest pozostałością po okresie buntu, który przechodziła za młodu. I który będziemy już zawsze pamiętać . W planach mamy zakup zwykłej obroży zaciskowej, tylko ciągle nam to umyka. Ale nie martwcie się . Kochamy naszą psinkę.
    D700 + szkiełka + światło (najlepiej zastane)

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    Jeju, po co zakładasz jej kolczatkę? Jeżeli sobie z nią nie radzisz (chociaż z tekstu co innego wynika), to idź na szkolenie, gdzie zajmą się WAMI specjaliści.

    BTW: Piękne te Wasze psiaki!
    Jak trafisz na renomowanego specjalistę, a psina będzie miała dużą pasję, to taki gość założy jej teletakt, och przepraszam, obrożę elektryczną na lędźwie.
    Nie ma pewnego złotego środka i jednego patentu na wszystkie psy.

    jurgen

Strona 4 z 355 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •