Close

Strona 323 z 355 PierwszyPierwszy ... 223273313321322323324325333 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 221 do 3 230 z 3545
  1. #3221

    Domyślnie

    Ale Zośku kochany gadasz właśnie z tymi co psy mają i je kochają. I nikt tu nie ma pretensji do psów, że srają, ale do ludzi, że po nich nie sprzątają. I nie jest ważne, że są na świecie gorsze rzeczy albo, że Tobie coś bardziej przeszkadza. Piszemy o szacunku do naszych sąsiadów a ich może denerwować coś innego niż Ciebie, np. to, że muszą czyścić buty po cudzych psach, muszą komuś zapłacić by posprzątał albo sami zakasać rękawy, bo łajno samo nie wyparuje, muszą pilnować dzieci by do ręki tego nie wzięły lub się tym nie upaprały albo pilnować siebie by nie wywinąć na tym orła. Muszą też za własne pieniądze odnawiać elewacje domów bo psi mocz je niszczy, podobnie jak niszczy młode drzewka i krzewy. A potem my musimy pilnować nasze psy przed zemstą, bo ktoś wysypał na trawnik szkła, zapodał zatrute mięso, albo by nie jadły tych min (bo w takiej kupce mogą być dość niebezpieczne bakterie). Jeśli komuś nie chce się schylić po psią kupkę to może nie powinien mieć w domu pieska skoro nie potrafi się nim zajmować. Działa to na szkodę tych którzy psów nie mają, na szkodę samych psów oraz na szkodę właścicielom, którzy po psach sprzątają a i tak muszą przed sąsiadami świecić oczami. Ja świece przed naszą panią sprzątającą, która sama ma psa, ale mówi, że ręce jej opadają jak widzi codziennie ile ma nawozu do sprzątania. A dla tych, którzy nie potrafią się wczuć w rolę sąsiada filmik instruktażowy:

    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 20-02-2018 o 09:26

  2. #3222

    Domyślnie

    Zostałem bez psa...
    MAF_6354.jpg
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #3223

    Domyślnie

    Piękna morda. Wyrazy współczucia, mnie to czeka lada chwila...
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #3224

    Domyślnie

    O cholera, strasznie smutno. Słodka mordka. Trzymaj się dzielnie.
    Pursue happiness with diligence

  5. #3225

    Domyślnie

    Dzięki panowie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #3226

    Domyślnie

    @OjTam to bardzo smutne... Niestety wiem co czujesz, już ponad rok jak nie ma Czarka... Trzeba wspominać radosne chwile i mieć świadomość, że dało się kawałek raju na ziemi dla przyjaciela... Trzymaj się dzielnie!

  7. #3227

    Domyślnie

    @madebyzosiek dzięki. A i Czarka pamiętam. W podobnym wieku były jeśli dobrze kojarzę.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #3228

    Domyślnie

    OjTam, strasznie mi przykro Trzymaj się!

  9. #3229

    Domyślnie

    Dzięki. Pocieszam się tym, że i tak dało się jeszcze 2.5 roku "wykraść".
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #3230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    @madebyzosiek dzięki. A i Czarka pamiętam. W podobnym wieku były jeśli dobrze kojarzę.
    No Czarek miał skończoną 16... Dla mnie był jak dziecko, oddałbym wszystko, żeby dać mu choć jeden dzień więcej...

Strona 323 z 355 PierwszyPierwszy ... 223273313321322323324325333 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •