Close

Strona 12 z 355 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 3545
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aras Zobacz posta
    Oczywiście że Hifica, wszelkie oporządzenia dla psinki tam kupujemy
    Podobnie jak ja, jestem bardzo zadowolony z szelek, jak również z pasa do biegania.


    Ale obróżkę na wypasie, to kupiłem w Pitmanie
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  2. #112

    Domyślnie

    podbijamy bo watek ucieka

    Shier z postu z pierwszej strony tu w wieku 4,5 miesiaca

    szybko rosnie
    nikony dwa i jakies szkła

  3. #113

    Domyślnie

    to może i ja się dołączę do tematu. Zwierząt nigdy nie miałem, aż do czasu aż małżonka zachciała mieć psa, gdyż jak to powiedziała "zawsze chciała mieć psa". Trochę się musiała napocić, żeby mnie przekonać, ale udało się jej...

    rasa to Border Collie

    Zaraz po kupnie:

    Obecnie już sporo urósł

    zdjęcia z podpisami bo wzięte z neta, a oryginały są w domu, a ja piszę z pracy. Ciężki do fotografowania bo dużo ma energii w sobie i do tego w większości czarny i AF ma z nim problemy
    www.rajdowy.blogspot.com wolę samochody niż wijące się "modelki"

  4. #114

    Domyślnie

    Fajny piesio, ale mam nadzieję, że świadomie wybrany, bo borderom trzeba poświęcać mega dużo czasu.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  5. #115

    Domyślnie

    Też mam nadzieję, że wybór świadomy. Border musi pracować, a co najmniej raz dziennie porządnie się wyhasać. Inaczej, szkoda psiaka. Polecam frisbee

    Pzdr

  6. #116

    Domyślnie

    wybór jak najbardziej świadomy. Teraz to żona więcej czasu poświęca psu jak mi... cały czas go szkoli, nowe sztuczki itp. Freesbe będzie na pewno, jak podrośnie, bo teraz podobno nie powinien skakać, bo jak dorośnie będzie mieć problemy ze stawami. Ale raz już widział latające freesbe to żona mówiła, że siedział zahipnotyzowany.

    Na sąsiedzkim łosiedlu jest dziewczyna, która też ma bordera (suczke), prawie codziennie się spotykają i hasają. Jak się cieplej zrobi to się wybiorę z aparatem. To dopiero będzie wyzwanie z takimi dwoma wulkanami energii

    Tak patrząc co ludzie robią (w sumie to nic nie robią) ze zwierzętami i patrząc na zaangażowanie żony to psa czy inne zwierze trzeba bardzo chcieć i być gotowym na pewne wyrzeczenia (nieraz b.duże).
    www.rajdowy.blogspot.com wolę samochody niż wijące się "modelki"

  7. #117

    Domyślnie

    Co do frisbee to polecam stronkę www.latajacepsy.pl - mnóstwo przydatnych informacji nie tylko dla zawodników Polecam też w razie pytań o frisbee kontakt z panem Darkiem Radomskim - namiary na ww. stronie.

    Pzdr

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacq Zobacz posta
    wybór jak najbardziej świadomy. Teraz to żona więcej czasu poświęca psu jak mi... cały czas go szkoli, nowe sztuczki itp. Freesbe będzie na pewno, jak podrośnie, bo teraz podobno nie powinien skakać, bo jak dorośnie będzie mieć problemy ze stawami. Ale raz już widział latające freesbe to żona mówiła, że siedział zahipnotyzowany.
    Jak ja lubię czytać takie posty! Humor człowiekowi się poprawia, jak widzi świadomych właścicieli i wyobraża sobie szczęście ich psiaka. Super -- gratuluję wyboru!

    U nas w chałupie, na wiosnę też powinien pojawić się border.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #119

    Domyślnie

    O jak ja Wam zazdroszczę.. po owczarkach niemieckich i kanadyjskich - border to moja ukochana rasa...
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  10. #120

    Domyślnie

    Jak kiedyś będziesz na Jurze. Zapraszam.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 12 z 355 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •