Close

Strona 101 z 355 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 3545
  1. #1001

    Domyślnie

    U nas Impuls 1 miejsce doskonała(bez CWC), Luśka Najlepszy Junior w Rasie, Arctica 2 miejsce bdb.

  2. #1002

    Domyślnie

    bognik , na 3 ringu też były doły i trawa była różnej wysokości i do tego mokra . Vena szła w deszczu , a żeby tego było mało , to czekaliśmy na wejście na ring 2 godz.
    Okazało się , że przed jamnikami idą owczarki , a ich było coś koło 36
    Więc wróciliśmy do auta , Vena zdążyła zmoknąć i przez 2 godź suszyla się w aucie
    Koło 12.00 ruszyły jamniory . Długowłose idą jako pierwsze , więc Vena weszła na ring jako szósty psiak . Sędzia kazała zrobić mi kółeczko i na stolik . Na stoliku nie mogła doszukać się u Veny jednego ząbka . W końcu wymacała go i jeszcze raz puściła mnie z psiakiem po ringu . Po kółeczku , znowu na stolik a tam kolejne oględziny . W rezultacie tak jak pisałem wcześniej , zeszła Vena z ringu z oceną dosk. , ze złotym medalem - którego i tak nie dostałem
    Z tymi medalami , to nie wiem czy nie było w ogóle , czy zabrakło dla jamników ..

    A wybieracie się na jakąś najbliższą wystawe ?????????
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  3. #1003

    Domyślnie

    To widzę, że wystawa nie tylko dla mnie nieudana ...

    Cytat Zamieszczone przez Robson_zg Zobacz posta
    bognik , na 3 ringu też były doły i trawa była różnej wysokości i do tego mokra . Vena szła w deszczu , a żeby tego było mało , to czekaliśmy na wejście na ring 2 godz.
    Okazało się , że przed jamnikami idą owczarki , a ich było coś koło 36
    Więc wróciliśmy do auta , Vena zdążyła zmoknąć i przez 2 godź suszyla się w aucie
    Koło 12.00 ruszyły jamniory . Długowłose idą jako pierwsze , więc Vena weszła na ring jako szósty psiak . Sędzia kazała zrobić mi kółeczko i na stolik . Na stoliku nie mogła doszukać się u Veny jednego ząbka . W końcu wymacała go i jeszcze raz puściła mnie z psiakiem po ringu . Po kółeczku , znowu na stolik a tam kolejne oględziny . W rezultacie tak jak pisałem wcześniej , zeszła Vena z ringu z oceną dosk. , ze złotym medalem - którego i tak nie dostałem
    Z tymi medalami , to nie wiem czy nie było w ogóle , czy zabrakło dla jamników ..
    Ta organizacja oddziału ZKwP Leszno to TRAGEDIA! Nawet moja koleżanka (z tego oddziału) była wściekła na to, co się działo. W sobotę była sekretarzem ringu i widziała, że sami organizatorzy nic nie wiedzieli ;/
    A wcześniej jeszcze przecież m.in. brak potwierdzeń mailowych odnośnie przyjęcia psa na wystawę (nie wszyscy dostali - ja nie dostałam i wiem, że nie byłam jedyna), spis wystawców pojawił się tuż przed wystawą, brak planu ringów na stronie oddziału. Na samej wystawie bałagan odnośnie ringów, podłoże ringów fatalne, do tego zamieszanie z halą (miała być, a jej nie było). Medali chyba nie było, to samo z dyplomami (tylko karty ocen).

    Słyszałam, że wczoraj lało, współczuję ... U nas całe szczęście przez chwilę pokropiło i na tym się skończyło. Na lhasaki w trakcie oceny nic nie padało Tylko trawa była mokra.

    Co do sędziego, to żadnemu lhasakowi nie sprawdził zębów, za to wymyślał niestworzone rzeczy (nie u Lhary, ale u psów znajomych już tak), np.: ,,Za duże oczy" (ta suka ma je akurat za małe, jeśli już się czepiać ), ,,Brak klatki piersiowej" (), ,,Zbyt taneczny ruch" (ta suka bardzo ładnie szła, o co chodzi? ).
    Sędzia strasznie ubolewał nad tym, że mojej Lhary nie zgłosiłam do weteranów. Czyli w weteranach nagle by była doskonała? Zresztą nie wiem o co im chodzi (bo to już drugi sędzia z taką uwagą). Skoro psa w wieku 8 lat, zgodnie z regulaminem wystaw można zgłaszać do klasy otwartej i weteranów, to dlaczego ja mam już zgłaszać tylko do weteranów? Skoro potrzebuję CWC, to zgłaszam do otwartej, proste i nie powinno być takich głupich uwag ze strony sędziów.

    Cytat Zamieszczone przez Robson_zg Zobacz posta
    A wybieracie się na jakąś najbliższą wystawe ?????????
    Mój mop będzie w Chojnicach i Toruniu. Potem idzie do obcięcia i nie będzie już jeździć na wystawy (chyba, że towarzysko)

    To może wstawimy jakieś zdjęcia z wystawy?

    Moja Lhara:

    Z konkurentką:
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 02-06-2013 o 23:10
    Kobieta z Sonnarem też może

  4. #1004

    Domyślnie

    A mi 2 razy przysłali potwierdzenie przyjęcia psa na wystawe
    Faktycznie , ja też nie dostałem dyplomu :/
    Odbiór nr startowych był przy stoliku na ringu . Mój był , ale Pani z jamnikiem z klasy Ch nie otrzymała nr , bo po prostu nie było Wkurzyła się babeczka i nawymyślała tam im , że dziewczę pobiegło i chyba jej druknęła ten nr gdzies w biurze
    Ja w tyg zadzwonię do Leszna i zapytam o medale . Bo skoro został mi przyznany , to chce go mieć .
    bognik , ale Chojnice będą dopiero 28.07 a Toruń 18.08
    Wczesniej będzie 29-30 06 Szczecin - wystawa miedzynarodowa i 07.07 Gorzów

    Co do zdjęć , to totalna klapa . Po godz 11 i tak do około 12 tylko mżawka była , więc wyskoczyłem z auta i poszedłem na ringi zrobić kilka zdjęć . Natomiast po moim zejściu z ringu , spadł rzęsisty deszcz i postanowiłem jechać do domu . Mam tu kilka zapisanych na picaso , a tu link do nich...
    https://picasaweb.google.com/1177562...KWm-7Yh4GXrgE#
    Ostatnio edytowane przez Robson_zg ; 02-06-2013 o 23:50
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  5. #1005

    Domyślnie

    Nie narzekajcie, mieliście fajne białe płotki

    A poważnie: gratulacje a odn. medali, o które często trzeba się ostatnio upominać (żenada!), zabierajcie je od razu po zakończeniu sędziowania rasy (jeśli ich nie ma to niech asystent dyla do sekretariatu).

    Widzę, że fotki macie także szkoda tylko, że padało ;(

    Jeśli chodzi o namiot/pawilon myślałem raczej o czymś podobnym (choć nie jest to ten, który kiedyś wypatrzyłem na W.Klubowej w Łodzi a którego nazwy, niestety, nie zapisałem):

    Ostatnio edytowane przez popi ; 03-06-2013 o 09:53
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #1006

    Domyślnie

    Choć nie z wystawy a jednak na "podium"

    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  7. #1007

    Domyślnie

    No i jeszcze jedno z ostatniego porannego sobotniego spacerku...

    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #1008

    Domyślnie

    Piękne psiaki , super fotka
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  9. #1009

    Domyślnie

    Ciągle pada....


    Uploaded with ImageShack.us
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robson_zg Zobacz posta
    Ja w tyg zadzwonię do Leszna i zapytam o medale . Bo skoro został mi przyznany , to chce go mieć .
    Niestety nie na każdej wystawie są medale ;/ Na niektórych wystawach Lhara powinna dostać medal, a nie dostała, bo oddział ich nie kupił ;/

    Cytat Zamieszczone przez Robson_zg Zobacz posta
    bognik , ale Chojnice będą dopiero 28.07 a Toruń 18.08
    Wczesniej będzie 29-30 06 Szczecin - wystawa miedzynarodowa i 07.07 Gorzów
    Wiem, ale nie mam możliwości, żeby tam jechać Z Toruniem kombinuję, żeby być we dwa dni (w jeden dzień jest krajowa grupy IX).

    Co do zdjęć, to chodziło mi też o zdjęcie Twojej Veny

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Jeśli chodzi o namiot/pawilon myślałem raczej o czymś podobnym (choć nie jest to ten, który kiedyś wypatrzyłem na W.Klubowej w Łodzi a którego nazwy, niestety, nie zapisałem):

    http://www.swiatzabawy.hostit.pl/best/pawilona1.jpg
    Taki jest fajny, widziałam podobny wczoraj na wystawie.

    Szkoda, że nie przyjechałeś, bo ładne zdjęcia robisz
    Kobieta z Sonnarem też może

Strona 101 z 355 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •