Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nalot...

  1. #1

    Domyślnie Nalot...

    Witam.


    Tegoroczne


    Zapraszam.

    Uploaded with ImageShack.us
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  2. #2

    Domyślnie

    Trochę przesadziłeś z kontrastem na wodzie no i można ubolewać, że trochę mało tego nalotu, i bynajmniej nie piję tym samym do tytułu ale rzeczywiście pilot mógł bardziej współpracować , czyli obniżyć lot, zbliżyć się i zapytać przez hełmofon czy wystarczy i czy będzie dobra jakość . Mogę się założyć, że na 100% rozmiaru na chwilę obecną ten helikopterek prezentuje się dość mizernie .

    Ale na pewno plus za kreatywność i poszukiwania.

    ps
    można jeszcze marudzić na tę ciemną boję w pd .

  3. #3

    Domyślnie

    Ty w tym miejscu rozpocząłeś rok, ja z kolei zakończyłem miniony. Fajny strzał sytuacyjny.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    W 100% zgadzam się z Marcinem!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    Trochę przesadziłeś z kontrastem na wodzie no i można ubolewać, że trochę mało tego nalotu, i bynajmniej nie piję tym samym do tytułu ale rzeczywiście pilot mógł bardziej współpracować , czyli obniżyć lot, zbliżyć się i zapytać przez hełmofon czy wystarczy i czy będzie dobra jakość . Mogę się założyć, że na 100% rozmiaru na chwilę obecną ten helikopterek prezentuje się dość mizernie .

    Ale na pewno plus za kreatywność i poszukiwania.

    ps
    można jeszcze marudzić na tę ciemną boję w pd .
    Pomarzyć o współpracy z pilotem dobra rzecz

    No to tyle,ale fajnie było

    Pzdr
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    Trochę przesadziłeś z kontrastem na wodzie no i można ubolewać, że trochę mało tego nalotu, i bynajmniej nie piję tym samym do tytułu ale rzeczywiście pilot mógł bardziej współpracować , czyli obniżyć lot, zbliżyć się i zapytać przez hełmofon czy wystarczy i czy będzie dobra jakość . Mogę się założyć, że na 100% rozmiaru na chwilę obecną ten helikopterek prezentuje się dość mizernie .
    Ale na pewno plus za kreatywność i poszukiwania.
    ps
    można jeszcze marudzić na tę ciemną boję w pd .
    Co jakiś czas mamy identyczne zdanie
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •