Close

Strona 328 z 348 PierwszyPierwszy ... 228278318326327328329330338 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 271 do 3 280 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #3271

    Domyślnie

    U mnie serwis chciał zobaczyć aparat zanim dadzą kosztorys wymiany drzwi karty to sami jak pytałem o koszt wymiany migawki, i gum

  2. #3272

    Domyślnie

    A ja w Nikon PL kilka razy uzyskałem informacje orientacyjnych kosztów wymiany konkretnych elementów.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #3273

    Domyślnie

    Czyli jest szansa.
    Trzeba wierzyć w ludzi

  4. #3274

    Domyślnie

    A czy ktoś kalibrował AF w D4 w studiu 5s albo u TOP?

  5. #3275

    Domyślnie

    Panowie, dzięki za sugestie. Serwisowanie poza siecią autoryzowaną nie wchodzi w grę, bo reszta gwarancji poszłaby się paść.

    Zaproponuję gościowi nieco niższą cenę i sam ogarnę temat, zwłaszcza że mam już wycenę serwisu (na szczęście nie polskiego - tam bym nie wysłał...)

  6. #3276

    Domyślnie

    Sprawdzałem w instrukcji, ale nie znalazłem odpowiedzi - czy da się przypisać do "górnego" fn funkcję zmiany ISO? Oczywiście w zestawie z kółkiem.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #3277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Sprawdzałem w instrukcji, ale nie znalazłem odpowiedzi - czy da się przypisać do "górnego" fn funkcję zmiany ISO? Oczywiście w zestawie z kółkiem.
    Nie da się- ISO ma swój dedykowany klawisz.
    Ps. Górny przycisk to Pv a nie Fn...

  8. #3278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie da się- ISO ma swój dedykowany klawisz.
    Ps. Górny przycisk to Pv a nie Fn...
    To źle. Przy pionowym uchwycie i długim obiektywie dedykowany przycisk iso jest skrajnie nieergonomiczny.
    Nie wiem, który to Pv, ale mi chodzi o górny Fn (334 strona instrukcji, sekcja f7 - rola przycisku Fn (pion.))

    A Edyta mówi, że iso pod fn można przypisać nawet w x-e1...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #3279

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    To źle. Przy pionowym uchwycie i długim obiektywie dedykowany przycisk iso jest skrajnie nieergonomiczny..
    Racja. Ale bez względu na chwyt trzeba i tak użyć drugiej ręki...
    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Nie wiem, który to Pv, ale mi chodzi o górny Fn (334 strona instrukcji, sekcja f7 - rola przycisku Fn (pion.)).
    Przyciski są jasno opisane- górny to Pv, dolny Fn
    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    A Edyta mówi, że iso pod fn można przypisać nawet w x-e1...
    To nie ma żadnego znaczenia...

  10. #3280

    Domyślnie

    W instrukcji nazywają go górnym fn, ale to nie ma znaczenia.

    Ja już chyba głupieję zupełnie, bo patrze kolejny raz w instukcję, a tam, górny fn:

    (...)oferuje dodatkowe opcje czułości iso, trybu ekspozycji itd.

    No to jak to w końcu jest. Że jest, i że nie ma?
    Instrukcja, strona 334.

    HA!

    Należę do tych, co nie wiedzą, że nie da sie czegoś zrobić, więc to robią
    Pod górnym fn+kółko mam przypisane ISO

    TADAM!
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 25-02-2018 o 19:55
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 328 z 348 PierwszyPierwszy ... 228278318326327328329330338 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •