Close

Strona 336 z 348 PierwszyPierwszy ... 236286326334335336337338346 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 351 do 3 360 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #3351

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Jest gdzieś podane co zmienili?
    jest na stronie pobierania... http://downloadcenter.nikonimglib.co...ad/fw/261.html

  2. #3352

    Domyślnie

    Ja tam nic nie widzę w tym linku..

  3. #3353

  4. #3354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Ja tam nic nie widzę w tym linku..
    Do okulisty maszeruj
    D814 | 12-300/1.4-4

  5. #3355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dandan Zobacz posta
    Do okulisty maszeruj
    Nie wiem czy on też zobaczy

    Może na kompie widać

  6. #3356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Ja tam nic nie widzę w tym linku..
    hmmm... nie wiem jak patrzysz
    Zmiany w wersji 1.11 oprogramowania sprzętowego „А“/„B“ w stosunku do wersji 1.10 oprogramowania sprzętowego „А“/„B“
    • • Dodano obsługę następujących funkcji obiektywów AF-P:
      • - Jeśli czas czuwania upłynie po ustawieniu ostrości, położenie ogniskowej już nie zmieni się po ponownym włączeniu licznika czasu czuwania.
      • - Podczas ustawiania ostrości poprzez obracanie pierścieniem ustawiania ostrości obiektywu, wskaźnik ostrości w wizjerze (oraz, w trybie podglądu na żywo, pole AF na monitorze) będzie (będą) teraz migać, informując o ustawieniu nieskończoności lub minimalnej odległości zdjęciowej.

    • • Dodano obsługę obiektywów AF-P DX.
    • • Usunięto następujące problemy:
      • - Jeśli zdjęcia zostały zrobione za pomocą programu Camera Control Pro 2 po włączeniu ustawienia osobistego d10 (Tryb opóźnienia ekspozycji) w MENU USTAW. OSOBISTYCH, oprogramowanie czasami błędnie wyświetlało komunikat informujący, że zrobienie zdjęcia jest niemożliwe.


  7. #3357

    Domyślnie

    Dwa dni temu kupiłem D4 z przebiegiem 53k za 6400. Aparat kupowałem osobiście. Jak przyjechałem go obejrzeć okazało się, że bateria jest wyczerpana. Leżał 6 miesięcy nie używany. Podładowałem baterię przez 15 minut, by wszystko sprawdzić. Aparat działa dobrze, af celny z moimi obiektywami, czysty, przebieg się zgadza, piny w gniazdach proste, obudowa szczelna, ale trochę na dole obita (co było zaznaczone w ofercie). Oglądałem aparat 30 minut i kupiłem. Wracając do domu wykonałem po drodze jeszcze kilka zdjęć seriami jadących samochodów. Ustawiłem menu pod siebie. W domu wsadziłem baterię do ładowarki. Nie sprawdziłem ile to trwało czasu, ale coś ponad godzinę na pewno. Ładowarka zakończyła ładowanie i bateria trafiła do aparatu. Aparat pokazuje 37% naładowania i zużycie baterii na 0. Nie wiem na ile zdjęć to 37% mi starczy i czy aparat źle pokazuje stan, czy bateria jednak jest już nie sprawna. Oferta i tak wydaje mi się cenowo dobra, a baterię kiedyś chciałem kupić drugą. Tylko, że trochę później, bo teraz funduszy brak. Ktoś ma jakiś pomysł jak mogę poprawić kondycję tej baterii?
    D810, D4, Z6 Nikory 14-24, 24-70, 70-200, 14-30S, 24-70S Sigmy Art 35, 85, 105. 3x Reporter TTL200, SB900 i kilka YG, Ronin S, Ninja Flame, Tascam70d, Saramonic UwMic9

  8. #3358
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Kupiłeś aparat za 6400 zł a szkoda ci 100 zł na nowa baterię ?

  9. #3359

    Domyślnie

    Nie wiem czy jestem odosobniony, ale u mnie baterie ładują się zdecydowanie ponad godzinę.

  10. #3360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Kupiłeś aparat za 6400 zł a szkoda ci 100 zł na nowa baterię ?
    Oryginalna bateria do D4 za 100zł?
    Poproszę cztery.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 336 z 348 PierwszyPierwszy ... 236286326334335336337338346 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •