Close

Strona 329 z 348 PierwszyPierwszy ... 229279319327328329330331339 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 281 do 3 290 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #3281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    W instrukcji nazywają go górnym fn, ale to nie ma znaczenia.
    Nazywają go jako Fn i tak jest opisany na korpusie.
    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja już chyba głupieję zupełnie, bo patrze kolejny raz w instukcję, a tam, górny fn:
    (...)oferuje dodatkowe opcje czułości iso, trybu ekspozycji itd.

    No to jak to w końcu jest. Że jest, i że nie ma?

    Instrukcja, strona 334.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Należę do tych, co nie wiedzą, że nie da sie czegoś zrobić, więc to robią
    Pod górnym fn+kółko mam przypisane ISO

    TADAM!
    W takim razie być może uzależnione jest to od software... Podobnie jak u mnie D3 osiąga 10,5 fps...

  2. #3282

    Domyślnie

    Ale chodzi o górny (fn pion)przycisk fn i on jest w linijce f7 i tam jest podlinijka naciśnij+pokrętła sterow. i tam - iso
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #3283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ale chodzi o górny (fn pion)przycisk fn
    Może inaczej- odczytaj z korpusu czy chodzi o Fn czy Pv. Bo nie ma górnego czy dolnego Fn. Jeden jest Fn, a drugi Pv.

  4. #3284

    Domyślnie

    Szkoda że wczoraj nie napisałeś bo dzisiaj sprzedałem "humorzastego" D4 gdzie miałem najnowszy soft.
    W tym co mi został mam soft 1.0 i tej funkcji u mnie nie ma, a nowego nie wgrywam żeby humorów nie miał.
    Ale ciekawe czy u kogoś z nowym softem jest..
    Zawsze można do Rec przypisać i od góry chwycić jak wiemy że będziemy zmieniać ISO.

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Może inaczej- odczytaj z korpusu czy chodzi o Fn czy Pv. Bo nie ma górnego czy dolnego Fn. Jeden jest Fn, a drugi Pv.
    Przy spuście w pionowym gripie jest jeden mały przycisk. To o nim mowa
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-02-2018 o 08:24

  5. #3285

    Domyślnie

    Chodzi o przycisk Fn, ale w chwycie PIONOWYM. To ten mały przycisk obok spustu pionowego i jak najbardziej da się tam przypisać zmianę ISO. W chwycie normalnym/poziomym ISO na czerwony przycisk a w pionowym na Fn i nie trzeba odrywać ręki od obiektywu.

  6. #3286

    Domyślnie

    No to chyba mam już wszystko poustawiane.
    Z naciskiem na chyba
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #3287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Chodzi o przycisk Fn, ale w chwycie PIONOWYM. To ten mały przycisk obok spustu pionowego
    Dobra, wszystko jasne... Nieporozumienie znaczne wynikło... Sorry.
    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    No to chyba mam już wszystko poustawiane.
    Z naciskiem na chyba
    Fajnie, że temat opanowany...

  8. #3288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Chodzi o przycisk Fn, ale w chwycie PIONOWYM. To ten mały przycisk obok spustu pionowego i jak najbardziej da się tam przypisać zmianę ISO. W chwycie normalnym/poziomym ISO na czerwony przycisk a w pionowym na Fn i nie trzeba odrywać ręki od obiektywu.
    Jakie macie firmware?
    U mnie w 1.0 nie można

  9. #3289

    Domyślnie

    1.10
    1.10
    1.006
    Ale w instrukcji obsługi jest ta funkcja, bez żadnych adnotacji.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #3290

    Domyślnie

    Dzięki! Mam po prostu sprawdzałem w pierwszej opcji zamiast drugiej

Strona 329 z 348 PierwszyPierwszy ... 229279319327328329330331339 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •