Close

Strona 2 z 348 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #11

    Domyślnie

    Tutaj można zobaczyć jak aparatem można w pełni sterować za pomocą wifi i iPad-a
    http://www.youtube.com/watch?v=d0DnE...layer_embedded

  2. #12

    Domyślnie

    Sony śpieszy Nikonowi na pomoc http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...-karty-na-czas
    Pewne (w tej chwili chwalone przez małą liczbę ludzi) zmiany są nie nieuniknione. Koszt D4 rośnie wraz z nowymi, drogimi kartami xqd i czytnikami. Dla sportowych szybkość i i ilość w serii super. Dla mnie to brak backupu. Zobaczymy za kilka miesięcy, jak się trochę unormują ceny.
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    śląsk i zagłębie
    Posty
    198

    Domyślnie

    No i nie najgorsza masa - "approx. 1,180 g/2 lb 9.6 oz (camera body only)"
    Przemo K.
    F801s/ELAN7/C5DMk2 + szkła

  4. #14

    Domyślnie

    Według specyfikacji jest minimalnie cięższy od D3s. Niestety.
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  5. #15

    Domyślnie

    Sugerowana cena to 5999$. Tak przynajmniej jest na dprev....

  6. #16

    Domyślnie

    Mnie podoba się to co wykonała firma Nin. Kupę dobrej roboty, wsłuchując się w wymagania profesjonalistów. Wróży to bardzo dobrze na przyszłość dla lustrzanek w naszym systemie. Przynajmniej w wysokich segmentach. Mnóstwo drobiazgów doskonale poprawiających ergonomię. Dużo nowinek i zaprojektowanych od zera interfejsów i rozwiązań. Co prawda korpus nie dla mnie, ale patrząc na fotografi studyjną oraz reporterską i ekstremalną, sprzęt z jego funkcjonalnością wydaje się prawie idealny.
    Nowy format karty to bardzo dobry znak. Z początku może zabrzmi to dziwnie, ale jeżeli te karty wyprą za parę lat karty CF, wówczas Nikon D4 będzie nie tylkko prekursorem, ale wciąż będzie na czasie pod kątem kopatybilności z coraz większą ilością czytników w laptopach, czy urządzeniach mobilnych. A tam format CF niestety nie ma wzięcia. To tak jak z dyskietkami - kiedyś muszą odejść i to tylko kwestia czasu - a piny w CF oraz ich spora prądożerność mają jednak swój bagaż.
    Zwróce uwagę na podświetlanie przycisków. To spora zmiana w konstrukcji korpusu - ktoś podjął tu dość odważną decyzję. Znów jako pierwszy w tym segmencie. Niesamowicie przydatny w studio transmiter wraz z serwerem sieciowym i pełnym zdalnym sterowaniem - piękna sprawa.
    Nie wspominam już o oczywistych zmianach jak ergonomia przycisków, dżojstików, wizjera, gruipa itd.
    Bardzo jestem ciekaw co z tych rozwiązań pojawi się w niższych segmentach.

  7. #17

    Domyślnie

    jak to powiedział pewien poeta: MNIAM, MNIAM!

  8. #18

    Domyślnie

    Jaki jest sens dawania na stronie zdjęcia, nazwania go samplem i skompresowania do 200kb?
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Krasnystuff
    Posty
    133
    D80 N 35 1.8G T 17-50 2.8 N 70-300 VR SB-600

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hamarama Zobacz posta
    Jaki jest sens dawania na stronie zdjęcia, nazwania go samplem i skompresowania do 200kb?
    Mnie się pytasz? Napisz do Pana Nikona I nie zapomnij się zapytać czemu nie dał sampli na najwyższych czułościach

Strona 2 z 348 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •