Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Morskie Oko - timelapse

    Zapraszam



    Pozdrawiam:
    Piotr

  2. #2

    Domyślnie

    Ja pitole....PIĘKNA ROBOTA!! To właśnie idealny przykład, po co są timelapsy - nie po to aby same w sobie leciały, ale po to aby je mieszać, a to jakieś chodzenie, a to krajobraz z reki Odpowiednia melodia - idealne sceny... no i te gwiazdy Potem te "cofanie" !
    Jako, że ponoć mam większe doświadczenie w kwestii filmow niźli fotografii, przyjmij MOJE GRATULACJE I to nie ironia, sarkazm czy błazenada. Film mi się naprawdę podoba - kawał dobrej roboty

    Tak trzymaj. Tymczasem oglądam inne na Twoim profilu

  3. #3

    Domyślnie

    brak mi słów zajefajna robota
    gratulacje
    baardzo mi się podoba
    Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p

  4. #4

    Domyślnie

    Cóż napisać... do tego nie wystarczy kupić sobie aparacik z funkcją filmowania. Trzeba mieć umysł fotografa i filmowca w jednym. Na Twoim filmiku matrwa natura ożywa Gratulacje także ode mnie!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #5

    Domyślnie

    @ TMB, grzechuu, żółto-czarny - wielkie dzięki za dobre słowa Ciesze się, że przypadło wam do gustu.
    Ja jestem pod wrażeniem tego co można zrobić pełną klatką. Nocne ujęcia wyglądają wtedy niesamowicie. Choć oczywiście z tego co wycisnąłem z mojego D300 też jestem zadowolony. Zaplusowało jasne, szerokie szkło, minusowa temperatura, która pozwoliła na wysokie ISO i czyste górskie powietrze na dużej wysokości.
    Pozdrawiam:
    Piotr

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Cóż napisać... do tego nie wystarczy kupić sobie aparacik z funkcją filmowania. !
    Trochę Twoją wypowiedź "zjem" Faktycznie, aparat nie wystarczy - jeszcze interwalometr ze sliderem i elektryczną maszyną, która przesuw aparat po X min o Y cm



  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Ja jestem pod wrażeniem tego co można zrobić pełną klatką.
    Nie wiem czemu, ale zawsze oglądając dobre zdjęcie/video ostatnią rzeczą, nad którą się zastanawiam, jest rodzaj zastosowanej matrycy Ale ja się nie znam
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  8. #8

    Domyślnie

    Podziwiam za wytrwałość i poświęcony czas. Bardzo miło się ogląda.
    D300s / 10-24mm / 35mm / 85mm

  9. #9

    Domyślnie

    Obejrzalem z przyjemnoscia
    Bardzo mi sie podoba - zwlaszcza nocne.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  10. #10

    Domyślnie

    Świetna robota, bardzo fajnie wyglądają gwiazdy (na początku wyraźne a później "ze smugami") całość mi się podoba.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •