Close

Strona 907 z 2246 PierwszyPierwszy ... 407807857897905906907908909917957100714071907 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 061 do 9 070 z 22451
  1. #9061

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że firma próbuje dość rozpaczliwie zarobić na czym się da, krótkoterminowo, a potem choćby potop. Tworzy systemy o trzyletniej trwałości... (w sensie wsparcia przez producenta).
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  2. #9062

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Małe info z innego podwórka Sony zamierza skupić się całkowicie na FF i odejść od APS-C (czyli odwrotnie jak Fuji vide: http://www.mirrorlessrumors.com/sony...s-slowing-down...
    Serio gdzieś w tym linku jest napisane, że Sony całkowicie zamierza skupić się na FF?(albo inaczej, jest jakaś gwarancja, że Fuji za jakiś czas zmieni zdania i nie zabierze się za FF) Chyba trochę nadinterpretujesz, tym bardziej że w przeszłości nie raz się okazało że jakiś przedstawiciel na jakiś rynek chlapnął coś a potem trzeba było to odkręcać (patrz Najkon). Poza tym jak mi się wydaje opóźnienie następcy a6000 o niczym nie świadczy. Istotne jest czy do tego następcy będzie co podpiąć. A tak na koniec to wcale się nie dziwię, że Sony bardzie skupia się na FFie. To trend widoczny już od jakiegoś czasu (także Nikon i Canon nie pokazują nic ciekawego pod APS-C) i jak mi się wydaje tego właśnie chcą klienci. Wiem, że u Fuji się na to na razie nie zapowiada, ale pamiętam jak zawrzało w tym wątku gdy poszła plota, że zbliża się FF od Fuji(wtedy to chyba miało być PRO 2). Niby wszyscy się zgadzali z tym, że będzie za drogo, za duże to będzie itd ale wyczuwało się między wierszami, że człowiek pozbyłby się nerki dla tego cuda

  3. #9063

    Domyślnie

    Pół temu były plotki o budżetowym Sony A7. "Ni ma" do tej pory i tak to jest z plotkami
    Ciągłe zmiany i roszady, żaden z graczy nie jest w stanie przewidzieć w jakim kierunku pójdzie rynek.
    Myślę , że wszyscy liczący się producenci bezlusterkowi mają gotowe projekty odnośnie FF.
    Nikt nie chce być zaskoczony w ostatniej chwili przez konkurencję.
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 03-08-2015 o 23:57

  4. #9064

    Domyślnie

    Moim zdaniem pełna klatka w fuji jest kwestią czasu.
    Różnica pomiędzy apsc a ff jest widoczna w wielu aspektach, nawet jak ktoś
    zaklina rzeczywistość i mówi, że jest inaczej.
    Mam tylko nadzieję, że to będzie mały, poręczny, retro ff aparat.
    Kloca nie chcę dżwigać.
    Może być X-T1 z ff.
    Dodam, że wcale mi się do takiej zmiany nie śpieszy, ale wydaje mi się jak napisałem
    powyżej, że jest to nieuchronne.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 04-08-2015 o 00:09
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  5. #9065

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że od pełnej klatki Fuji będzie się trzymać jak najdalej. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest drogi pokraczny klocek, który jakościowo nie da mi nic więcej, co mógłbym wykorzystać.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #9066

    Domyślnie

    Oby nie. Oby zrobili pelna klatke. Bedzie wybor. Drogie bedzie na pewno, przynajmnej na poczatku. Ale nie pokraczne. Sony pokazalo, ze da sie upchac matryce maloobrazkowa z bebechami do puszki wielkosci mniej wiecej X-T1, albo nie przymierzajac FM-2, wiec tu nie jest problem. Problemem jest fizyka, ktora raczej ciezko ominac, czyli wielkosc optyki. Ale istnieja przeciez swietne, malutkie szkielka na bagnecie Leiki. Czyli tez mozna.

  7. #9067

    Domyślnie

    Złośliwi twierdzą, że najwyższy czas, by format połówkowy odszedł do lamusa, a pocket instamatic 110 tym bardziej.

  8. #9068

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Oby nie. Oby zrobili pelna klatke. Bedzie wybor. Drogie bedzie na pewno, przynajmnej na poczatku. Ale nie pokraczne. Sony pokazalo, ze da sie upchac matryce maloobrazkowa z bebechami do puszki wielkosci mniej wiecej X-T1, albo nie przymierzajac FM-2, wiec tu nie jest problem. Problemem jest fizyka, ktora raczej ciezko ominac, czyli wielkosc optyki. Ale istnieja przeciez swietne, malutkie szkielka na bagnecie Leiki. Czyli tez mozna.
    Zgadzam sie, ale nie co do szkiel. Te od Leicy sa bez AF.

  9. #9069

    Domyślnie

    Pełna klata w bezlusterkowcach, które z założenia mają być małą i lekką alternatywą do lustrzanek z obiektywami AF to nieporozumienie. Owszem, optyka Leiki jest świetna optycznie i maleńka ale jak kolega wyżej - brak w niej AF.

    Co do osłon przeciwsłonecznych do ochrony obiektywu - nie przepadam bo powiększają zestaw. Używam jeśli jest potrzebna do tego, do czego głównie została stworzona. Dobrej klasy filtr ochronny B+W na stałe mam założony wyłącznie na 27/2,8.
    Voigtländer Bessa R3M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  10. #9070

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, ze szklom Leicy wybacza sie wiele niedoskonałości, zamieniajac je w zalety tzw charakter szkla, magia, albo to cos Na potezna winiete w szklach Fuji reakcja użytkowników bylaby zapewne histeryczna a krytycy systemu zacieraliby rece

Strona 907 z 2246 PierwszyPierwszy ... 407807857897905906907908909917957100714071907 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •