Close

Strona 2015 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1015151519151965200520132014201520162017202520652115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20 141 do 20 150 z 22451
  1. #20141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    dawno temu określiłem ,,moje ogniskowe''
    A nie bardziej "moja ogniskowa"?

  2. #20142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    A nie bardziej "moja ogniskowa"?
    Pięknie, aczkolwiek nie merytorycznie się czepiasz.

    W zdaniu użyłem stwierdzenia ,,moje ogniskowe''- bo jest ich kilka.
    Proponujesz stwierdzenie ,,moja ogniskowa''- pomijam, że w zdaniu ,,Już dawno określiłem moja ogniskowa'' brzmi kompletnie nie po polsku, to nawet jakbym chciał napisać ,,Moją ogniskową'' zawężał bym się do 1 szkła co byłoby kłamstwem.

    Więc pudło kolego i nie ciągnij off-topu.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #20143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    zawężał bym się do 1 szkła co byłoby kłamstwem.
    Czyli Twoja sygnatura poniekąd jest kłamstwem?

  4. #20144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Czyli Twoja sygnatura poniekąd jest kłamstwem?
    Z premedytacją powiem- dla Ciebie: tak.

    To mój ulubiony zestaw, ale nie jedyne szkło- nie czuję potrzeby wymienienia całego sprzętu jaki posiadam.
    Jeżeli Ty czujesz taką potrzebę z różnych przyczyn, od pragmatycznych by nie pisać komuś co masz, do egoistycznych by powiększyć e-penisa: spoko, nie obchodzi mnie to.

    Jak chcesz dalej ciągnąć tę dyskusję to zapraszam na PW, bo tutaj śmietnik robisz, wytykając jakieś pierdoły co i rusz, nie odnosząc się bezpośrednio do tematyki wątku.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #20145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    Z premedytacją powiem- dla Ciebie: tak.

    To mój ulubiony zestaw, ale nie jedyne szkło- nie czuję potrzeby wymienienia całego sprzętu jaki posiadam.
    Jeżeli Ty czujesz taką potrzebę z różnych przyczyn, od pragmatycznych by nie pisać komuś co masz, do egoistycznych by powiększyć e-penisa: spoko, nie obchodzi mnie to.

    Jak chcesz dalej ciągnąć tę dyskusję to zapraszam na PW, bo tutaj śmietnik robisz, wytykając jakieś pierdoły co i rusz, nie odnosząc się bezpośrednio do tematyki wątku.
    Ja tylko zapytałem po ludzku A czemu zapytałem napisałem Ci właśnie na PW, szanując Twoją prośbę o nie ciągnięcie OT. A Ty to jakieś e-penisy, pragmatyzmy, kłamstwa i premedytacje wtrącasz

  6. #20146

    Domyślnie

    Mam pytanie do osób które użytkują X-T2 około roku. Czy aparat pod względem technicznym spisuje się dobrze? Jakieś uwidaczniają się wady? Przymierzam się do zakupu tego aparatu stąd też chciałbym dowiedzieć się jak czy z nim wszystko ok po dłuższym okresie eksploatacji.

  7. #20147

    Domyślnie

    Odpowiem jak "Stanisław kierowca" z kabaretu Smile:
    Jeśli chodzi o względy techniczne aparatu X-T2, po użytkowaniu 1,5 roku (zacinki, zwiechy, odchodzące gumy) oraz ogólne wrażenie to...Ci nic nie podpowiem bo nie użytkuję niestety tego aparatu. mam model niższy

  8. #20148

    Domyślnie

    X-T2 używany od ponad roku. Grip oryginalny, dwie dodatkowe baterie Patona. Cóż powiedzieć: działa, tak jak miał działać. AF-C jest kiepściwy (jak dla mnie). Przy autoiso wyświetla jego górną granice zamiast roboczej wartości. Po zrobieniu zdjęcia dowiadujesz się, co to sobie aparacik wybrał.
    Fanem tego sprzętu nie jestem, moja Pani go katuje i jest zadowolona zarówno z ergonomii jak i ze zdjęć. Jest to dla nie dobry kompromis między waga sprzętu i jakością zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 23-02-2018 o 16:51
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  9. #20149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    X-T2 używany od ponad roku. Grip oryginalny, dwie dodatkowe baterie Patona. Cóż powiedzieć: działa, tak jak miał działać. AF-C jest kiepściwy (jak dla mnie). Przy autoiso wyświetla jego górną granice zamiast roboczej wartości. Po zrobieniu zdjęcia dowiadujesz się, co to sobie aparacik wybrał.
    Fanem tego sprzętu nie jestem, moja Pani go katuje i jest zadowolona zarówno z ergonomii jak i ze zdjęć. Jest to dla nie dobry kompromis między waga sprzętu i jakością zdjęć.
    Przecież wyświetla max wartość tylko do momentu naciśnięcia spustu do połowy, kiedy to zmierzy się ostrość i ekspozycję, wtedy już wyświetla wartość z którą będzie wykonane zdjęcie. Widać, że nie fotografujesz tym sprzętem więc kiepściznę af-c też uzasadnię nieznajomością sprzętu i brakiem umiejętności odpowiedniego jego skonfigurowania, który to działa trochę inaczej niż w lustrach.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez juh Zobacz posta
    Mam pytanie do osób które użytkują X-T2 około roku. Czy aparat pod względem technicznym spisuje się dobrze? Jakieś uwidaczniają się wady? Przymierzam się do zakupu tego aparatu stąd też chciałbym dowiedzieć się jak czy z nim wszystko ok po dłuższym okresie eksploatacji.
    ogólnie modele xt2/pro2 są bardzo niezawodne, jedyny feler jaki występuje sporadycznie to wadliwy spust migawki, znika półspust przy pomiarze ostrości ale serwis to szybko naprawia.
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 23-02-2018 o 17:19
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #20150

    Domyślnie

    Potwierdzam co napisał nowart - gdy jest autoiso to wyświetla się max wartość a prawidłowe ISO pojawia się w momencie złapania ostrości.
    Co prawda użytkuję wersję niższą i starszą ale jak widać nie zmieniło sie to w nowszej wersji. Niezadowdność mogę potwierdzić też wersji starszych XT1/XT10.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Odnoścnie AF-C mało mogę powiedzieć z razcji tego że prawie nie używam ponieważ przemawia do mnie ten Nikonowski bardziej tzn jak pracuje, mówię z perspektywy XT1/XT10
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 23-02-2018 o 17:26
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 2015 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1015151519151965200520132014201520162017202520652115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •