Close

Strona 53 z 2246 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 22451
  1. #521

    Domyślnie

    Ja trochę odbiegnę od tematu, bo widziałem i macałem dziś w Saturnie w Galerii Krakowskiej tego Fujika (z 35/1.4) i wrażenia następujące:
    - świetnie leży w ręce
    - solidnie wykonany (czuć, że to metal)
    - af przeciętny, ani szybki ani wolny - myślę, że do mojej fotografii wystarczający
    - dużo guzików wywalone na wierzch, ale na początku ciężko się połapać - kwestia wprawy
    - na żywo wygląda prześlicznie

    A na koniec ciekawostka - wg Saturna X-pro1 to lustrzanka cyfrowa
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bjania Zobacz posta
    A na koniec ciekawostka - wg Saturna X-pro1 to lustrzanka cyfrowa
    W cyfrowe.pl M9 też figurowała w lustrzankach
    Völkchlor

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bjania Zobacz posta
    Ja trochę odbiegnę od tematu, bo widziałem i macałem dziś w Saturnie w Galerii Krakowskiej tego Fujika (z 35/1.4) i wrażenia następujące:
    - świetnie leży w ręce
    - solidnie wykonany (czuć, że to metal)
    - af przeciętny, ani szybki ani wolny - myślę, że do mojej fotografii wystarczający
    - dużo guzików wywalone na wierzch, ale na początku ciężko się połapać - kwestia wprawy
    - na żywo wygląda prześlicznie

    A na koniec ciekawostka - wg Saturna X-pro1 to lustrzanka cyfrowa
    Nazwa zależy od pracownika który akurat opisóweczke skrobnie

  4. #524
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    archiwum X
    Posty
    442

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas Z Zobacz posta
    Nazwa zależy od pracownika który akurat opisóweczke skrobnie
    Tak samo jak opis np aparatu na jednej z witryn : wielkośc matrycy - 1/2". Chodziło też o Fuji X100.
    Ostatnio edytowane przez Jasand ; 13-05-2012 o 21:31

  5. #525

    Domyślnie

    Ja tez miałem okazje pomacac x-1. Wykonanie rewelacja, Af jak na przyzwyczajenia z d3s jest wolny, obrazka nie oceniam (bo widziałem tylko to co na wyświetlaczu). Generalnie- piękny. I cholernie drogi ;(

  6. #526

    Domyślnie

    Oglądałem dzisiaj w Saturnie x-1. Faktycznie cacuszko. Ale jak popatrzyłem na ceny to pomyślałem, że zamiast nowego "ala"-dalmierza ze stosunkowo dużymi i nie tanimi obiektywami obiektywami w małym wyborze wolałbym chyba używany prawdziwy dalmierz ze starszą, ale większą matrycą i kolekcją Voigtlanderów do wyboru.Co nie zmienia faktu, że Fuji mi się podoba.

  7. #527

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  8. #528

    Domyślnie

    czakam czakam az te ceny spadna ale te nie za bardzo sie kwapia.
    sa zdjecia nowych obiektywow, ktore oglosza na photokinie (pdf)
    http://www.fujifilm.com/products/dig...talogue_01.pdf

  9. #529

    Domyślnie

    zestaw body+35/1.4 już poniżej 9500, jak spadnie do 8k to biorę. Mam teraz x100 i jestem zachwycony, więc z x-1 powinno być tylko lepiej.

  10. #530

    Domyślnie

    Fuji często trzyma cenę.
    Jak spadnie do 8000 albo nawet 7000 za body plus 35mm za dłuższy czas to może wejdzie następca
    z trochę lepszym Af i kilkoma innymi dodatkami w wyższej cenie i znowu
    będzie zastanawianie czy nie lepiej dopłacić do nowego modelu czy czekać aż cena nowego modelu spadnie
    I tak w kółko.

Strona 53 z 2246 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •