Close

Strona 2100 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1100160020002050209020982099210021012102211021502200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20 991 do 21 000 z 22451
  1. #20991

    Domyślnie

    JPEGi z Fuji mają niesamowite zdolności przepędzania ciemnych chmur
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #20992

  3. #20993

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Prędkość zapisu (maksymalną, podobnie jak w przypadku odczytu) także masz podaną w opisie.
    oczywiście, szkoda tylko że jest to chyba prędkośc laboratoryjna nigdy nie uzyskałem nawet najszybszymi czytnikami podpiętymi na USB 3.1 takiej prędkości, na YT w testach jak przeglądałem to tez nie zauważyłem aby ktoś osiagał deklarowane prędkości. Pewnie aby ja uzyskać trzeba miec ukończone 90 lat i miec zgodę pisemną obojga rodziców - jak mawiają w żarcie

  4. #20994

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    oczywiście, szkoda tylko że jest to chyba prędkośc laboratoryjna...
    Podobnie jak podawana przez producentów prędkość odczytu. Obie wartości nie raz już w necie zweryfikowano (można wierzyć lub nie) i wartości były przynajmniej zbliżone do deklarowanych, a nie tak jak piszesz, że "jak będzie połowa tego co deklarują to dobrze". Pierwszy lepszy test z brzegu gdzie umieszczono także wyniki dobrych kart uhs-1 typu Sandisk czy Samsung <<klik>>
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 22-05-2018 o 13:51

  5. #20995

    Domyślnie

    Wziąlem dwa ten Sandiski. Dzięki za rady

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A żeby nie było bezproduktywnie, to kilka z ostatniego wypadku weekendowego

    Jeszcze X-T1 i tradycyjnie 56. A czeka już X-T2








  6. #20996

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    To ten wycofany firmware? Nie masz żadnych problemów z nim?
    Wszystko działa jak należy. Z tego do doczytałem to problemy były z obróbka zdjęć (raw-jpg) jesli miałeś na karcie zdjęcia zrobione starsza wersja oprogramowania. I coś też nie działało z softem Fuji do wołania rawow czego ja nie używam. Zrobiłem jakieś 500 zdjęć na 4.00 I jakaś godzinę nagrywania video i bez problemów.

    Warto chociażby ze względu na lepszy AF-C
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  7. #20997

    Domyślnie

    X-T100 wygląda bardzo zgrabnie, przypomina mi stary OM1 i ma trzy pokrętła.
    https://www.mirrorlessrumors.com/fir...ew-fuji-xt100/

    Tylko czemu to 4k/15p ... ;D

  8. #20998

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    Tylko czemu to 4k/15p ... ;D
    Żeby w innym modelu dać 4K/30p i wycenić go drożej.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #20999

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Podobnie jak podawana przez producentów prędkość odczytu. Obie wartości nie raz już w necie zweryfikowano (można wierzyć lub nie) i wartości były przynajmniej zbliżone do deklarowanych, a nie tak jak piszesz, że "jak będzie połowa tego co deklarują to dobrze". Pierwszy lepszy test z brzegu gdzie umieszczono także wyniki dobrych kart uhs-1 typu Sandisk czy Samsung <<klik>>
    tylko widzisz...jak na drzwiach jest napisane dupa to całujesz ? pisac to sobie moga wszystko papier jest cierpliwy, przegladałem testy na YT gdzie koles wrzuca taką karte, pokazuje specyfikacje lapka port 3.1 czyli maga szybki czytnik sandiska i....43 MB zamiast deklarowanych 95. Przyklad drug organoleptyczny mam pendrive ktory w testach opisany ze zapisuje z prędkością 50 MB (nie do 50-ciu tylko im zapisywał 50) pytam co trzeba uczynic aby ja osiągnąć ? mam dokładnie tego pendrive port 3.0 lapek nowy i obojętnie którego pliku czy duzego czy małego nie kopiuje nie przekracza 25 MB, nawet połowy nie przekracza. Także stronki na korych powypisują ile to nie zapisuje karta/pen traktuje z przymrużeniem oka. U mnie na sprzęcie spełniającym wymagania ni eosiąga nawet połowy. Ludziom na YT tez, a im bardziej ufam bo widze co wkladaja. Na stronach to wypisuja brednie które nie pokrywaja się z rzeczywistością. Jak nie wierzysz odnajde strone z wilekimi testami zobaczysz osiągi a potem nagram film jak jest u mnie, ten sam pendrive lapek z portem usb 3.0 i 3.1 procek i7 8 GB ddr4 to chyba wystarczajaca konfiguracja aby pendrive poszedl ? i wrzucajac obojetnie co czy plik 2 GB czy 100MB predkosc zapisu ni eprzekracza 25 a na stronie z testami im wykres pokazuje 50 MB dlatego te podlinkowane stronki z testami wkladam gleboko w..
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 23-05-2018 o 16:40

  10. #21000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    tylko widzisz...jak na drzwiach jest napisane dupa to całujesz ?...
    Przeważnie, ale jak sam widzisz nie zawsze, bo Twoich rewelacji jakoś nie łyknąłem. Ty nie wierzysz poczytnym portalom a ja z przymrużeniem oka traktuję jakichś anonimów z YT i rykoszetem niestety i Ciebie.
    PS Na przyszłość zainwestuj w oryginały. Będzie mniej powodów do narzekań

Strona 2100 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1100160020002050209020982099210021012102211021502200 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •