Close

Strona 102 z 2246 PierwszyPierwszy ... 252921001011021031041121522026021102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 22451
  1. #1011

    Domyślnie

    widzę po zdjęciach tu wstawionych że jednak fuji daje specyficzny i niepowtarzalny obrazek
    sam ma s5pro ale jak widzę ostatnie fotki np tą z zachodem to od razu czuć że to wyszło z fufu
    a ten xm1 to ciekawe bardzo czy będzie takim xe1 w mniejszej obudowie?
    sam się napalam na coś co wyprze w przyszłości moją lustrzankę
    NIKON d70s i FUJI s5 pro + COŚ od siebie
    http://karolantosiewicz.blogspot.com/

  2. #1012

    Domyślnie

    Właśnie jestem na wakacjach i wpadłem na pomysł bezlusterkowca, coby nie zawsze D800 i szklarnię taszczyć ze sobą. Wybór praktycznie dokonany: X-E1 .

    Mam tylko dylemat co do zestawu. 18-55, czy 35/1.4 ? Cena w zestawie praktycznie taka sama - ok. 5100 PLN. Patrząc na ceny samych szkieł, powinienem zatem kupić 18-55, bo sam kosztuje ok. 3000; do tego ma przyjemny zakres, jest jasny, ostry i z tego co czytałem solidnie wykonany. Jako spacerówka wydaje się idealny. Nieco później planuję ewentualnie dokupić 35/1.4 - cena ok. 2000 PLN. Czy dobrze kombinuję?
    Moje portfolio :: http://makphoto.pl

  3. #1013

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Taszyn Zobacz posta
    Właśnie jestem na wakacjach i wpadłem na pomysł bezlusterkowca, coby nie zawsze D800 i szklarnię taszczyć ze sobą. Wybór praktycznie dokonany: X-E1 .

    Mam tylko dylemat co do zestawu. 18-55, czy 35/1.4 ? Cena w zestawie praktycznie taka sama - ok. 5100 PLN. Patrząc na ceny samych szkieł, powinienem zatem kupić 18-55, bo sam kosztuje ok. 3000; do tego ma przyjemny zakres, jest jasny, ostry i z tego co czytałem solidnie wykonany. Jako spacerówka wydaje się idealny. Nieco później planuję ewentualnie dokupić 35/1.4 - cena ok. 2000 PLN. Czy dobrze kombinuję?
    Jesli wlasnie wakacyjnie i spacerowo to 18-55.
    Zreszta pomysl czego najczesciej uzywasz na D800 i kup to samo do X-E1.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  4. #1014

    Domyślnie

    Bardziej niz X-M1 cieszy mnie 27mm. A juz takie polaczenie 27mm i X-M1 to terytorium X100s i tutaj moze byc naprawde ciekawie. Jesli tylko 27mm bedzie tak dobre jak reszta szkiel fuji a cena X-M1 zachecajaca to to bedzie naprawde bardzo dobre polaczenie.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  5. #1015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanluk Zobacz posta
    Jesli wlasnie wakacyjnie i spacerowo to 18-55.
    Zreszta pomysl czego najczesciej uzywasz na D800 i kup to samo do X-E1.
    Na pełnej klatce, tak wakacyjnie, najczęściej mam N24-70. 18-55 na DX będzie trochę przesunięte, ale podobny zakres. Powinno być fajnie .
    Moje portfolio :: http://makphoto.pl

  6. #1016

    Domyślnie

    Ten nowy jest mały i zgrabny ale coś za coś, jest odchylany ekran ale nie ma wizjera.
    Do makro może być lepszy ale dla mnie kadrowanie "przy oku" to siła przyzwyczajenia, nie lubię techniki "na zombie"
    Poza tym chyba grubszy od X-E1 a pokazane tu szkiełko to klasyczna kitowa ciemnica.



    Cytat Zamieszczone przez Yanluk Zobacz posta
    Bardziej niz X-M1 cieszy mnie 27mm. A juz takie polaczenie 27mm i X-M1 to terytorium X100s i tutaj moze byc naprawde ciekawie. Jesli tylko 27mm bedzie tak dobre jak reszta szkiel fuji a cena X-M1 zachecajaca to to bedzie naprawde bardzo dobre polaczenie.
    Jeśli X-M1 to tylko z naleśniczkiem.
    Wygląd i rozmiar będzie fajny tylko ciągle brak wizjera, choćby EVF jak w X-E1.
    Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 22-06-2013 o 11:12
    pozdrawiam, Wojtek

  7. #1017

    Domyślnie

    X-E1 plus 18-55 zamówiony . Czekając na dostawę zacząłem szukać jakiegoś stylowego futerału, który jednocześnie dobrze zabezpieczałby aparat z obiektywem. Oryginalny Fuji jako half-case jest super, ale nie podoba mi się idea tego czarnego czegoś (płachty?), jako zabezpieczenie do transportu. No i kosztuje 350 PLN . Na Amazon.co.uk znalazłem tańsze i nieco tańsze, bardzo ładne, hand made i w ogóle, z odłączanym zabezpieczeniem obiektywu (taka tuba ze skóry). Koszt ok. 200 zł. Niestety nie dostarczają do Polski, bo to nie bezpośrednio Amazon sprzedaje...

    Ewentualnie na eBay można znaleźć ładne futerały, też w okolicach 200 zł, ale dostawa z Chin albo Tajwanu. Generalnie nie jest to problemem, ale trwa.

    Jakiego futerału używacie i gdzie go kupiliście?

    Drugie pytanie dot. zabezpieczenia LCD - co polecacie z rzecz dostępnych w Polsce lub z rozsądną wysyłką do kraju?
    Moje portfolio :: http://makphoto.pl

  8. #1018

    Domyślnie

    Kaburę do małej lustrzanki sobie dobierz.
    Mam takiego Tamraca do X-E1 z 18-55 właśnie.
    pozdrawiam, Wojtek

  9. #1019

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    Kaburę do małej lustrzanki sobie dobierz.
    Mam takiego Tamraca do X-E1 z 18-55 właśnie.
    Dzięki, ale do takiego stylowego aparatu zdecydowanie chcę dopasowany, skórzany, klasyczny futerał . Kupiłbym nawet ten oryginalny Fujitsu, gdyby nie ta czarna płachta...
    Moje portfolio :: http://makphoto.pl

  10. #1020

    Domyślnie

    Taki dopasowany to tylko wtedy, gdyby zrobili wersję futerału do korpusu ze stałką, np. 35/1.4.
    Ten z tą długą rurą rurą wygląda tragicznie i ani stylu ani wygody w tym nie widzę.
    Kupować "półfuterał" też nie bardzo jest sens bo i tak dochodzi do tego albo ta płachta albo inna torba.
    Już lepiej dokupić sobie oryginalny grip i kaburę za tę kasę.
    Nawiasem mówiąc mam ten grip i trzyma się aparat z zoomem zdecydowanie lepiej.
    Jedyna jego wada to to, że do wymiany baterii czy karty trzeba go odkręcać jednak nie jest to uciążliwe.
    Jak już go założyłem to zdejmuję rzadko, używam go nawet z 35-ką.
    pozdrawiam, Wojtek

Strona 102 z 2246 PierwszyPierwszy ... 252921001011021031041121522026021102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •