Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie D7000 Fuerteventura i Lanzarota

    Pozwole sobie dodac link z filmiku skreconego w trakcjie urlopu

    Chcial bym dodac ze byl to moj pierwszy filmik krecony Nikonem ,wczesniej mialem przyjemnosc uzywac 550D pozyczony od kolegi
    Calosc skrecana na Vegasie i tu mialem problem gdyz w trakcje renderingu wywalalo mnie po 15-30 sek zrendegowanego filmiku z powodu malej ilosci ramu. Po 3dniach prob renderingu wkocu zdecydowalem na porenderowanie po 15 sek i potem posklejac to jeszcze raz w calosc przez co na jakosci stracilo, do tego server potem renderuje na mniejsze formaty i tak z 300mb zostal filmik wielkosci 80mb
    Calosc krecona kitem 18-105 ,samyangiem 8mm ,filter polaryzacyjny i statyw + stady cam zrobiny w domu na jednym ujeciu jest. Co do D7000 moge sie czepic to AF nie za kazdym razem dobrze lapie ostrosc co na niektorych ujeciach widac Posiadanie viewfindera pomoglo by ktorego wtedy nie mialem ale po tym wyjezdzie postanowilem go zakupic(129zl najtanszy jaki znalazlem) i jestem z niego bardzo zadowlony uzywam do video jak i podglady zdjec na LCD w sloneczne dni.
    Z powodu klejanie calosci kilku krotnie calosc bede musial jeszcze raz zrobic gdyz udalo mi sie zakupic nowego kompa pod tym katem. Tym razem sprobuje skrecic w Premierze ze wzgledu na mozliwosc zastosowania wiekszej ilosci wtyczek.
    Canon 6d ,3xYN560, RF-602, , Tamron 24-70 2,8, Canon 85 1,8

  2. #2

    Domyślnie

    sorry, ale nie obejrzałem całego filmu. Nie chcę się na jego temat wypowiadać. Popraw jednak chłopie te byki w opisie na Vimeo, bo Cię cały świat czyta

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaceksen Zobacz posta
    sorry, ale nie obejrzałem całego filmu. Nie chcę się na jego temat wypowiadać. Popraw jednak chłopie te byki w opisie na Vimeo, bo Cię cały świat czyta
    No co chcesz od chłopaka tłumaczył pewnie Google translatorem: Mój pierwszy film wykonany na wakacje Nikon D7000 odrobina 18-105 obiektywu rybie oko Samyang 8mm.
    Niektóre postporcess w kuli magii
    Mam jeszcze wiele nauczyć.
    Wszelkie sugestie i wskazówki będzie pomóc całości. thx

    My first holiday video made on Nikon D7000 whit 18-105 lens and samyang 8mm fisheye.
    Some postporcess in magick bullet
    I have still a lot to learn.
    Any suggestion and tips will be help full. Thx

    Na co sprzętu kupa, gdy fotograf d... to o mnie

  4. #4

    Domyślnie

    raczej pamiątkowo do oglądania w domu - tanczenie, sztuczne minki przed aparatem nigdy porywające dla szerszego ogółu nie będą. Pamiątkowo tak, forum nie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    raczej pamiątkowo do oglądania w domu - tanczenie, sztuczne minki przed aparatem nigdy porywające dla szerszego ogółu nie będą. Pamiątkowo tak, forum nie.
    + w wolnej chwili lektura instrukcji obsługi aparatu
    Tutaj jest... podpis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •