Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    Niestety to co chciałbym kupic jest w tym sklepie o około 1k droższe niz w innych sklepach... nawet w FotoJokerze ;P Mówię konkretnie o N 24-70... i to cena ze strony www a ile w sklepie to nie wiem... często te ceny się różnią "kilkoma" złotymi

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yozz84 Zobacz posta
    Niestety to co chciałbym kupic jest w tym sklepie o około 1k droższe niz w innych sklepach... nawet w FotoJokerze ;P Mówię konkretnie o N 24-70... i to cena ze strony www a ile w sklepie to nie wiem... często te ceny się różnią "kilkoma" złotymi
    Tylko uważaj na badziewne sklepy internetowe! Wiele łez już się przez nie na tym forum polało tych, którzy chcieli zaoszczędzić, bo było taniej niż gdzie indziej.
    Tutaj jest... podpis

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    Biorę to pod uwagę... ale dziekuję za info

  4. #14

    Domyślnie

    To po prostu policz. Najkorzystniejsze są raty w sklepie, zwłaszcza jak trafisz na 0%.
    W drugiej kolejności kredyt w koncie. Zwykle płacisz ok 1% prowizji i 12% odsetek. Zakładając, że spłacisz całość w 12 miesięcy równymi ratami kapitałowymi, kosztuje Cię to ok 7%.
    Pewnym rozwiązaniem jest też karta kredytowa. W Nordea jest oprocentowana tylko na 12,5%
    Najgorsze rozwiązanie to kredyt gotówkowy, bo na samo wejście płacisz minimum 5% prowizji.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    Dziękuje TOP67...

  6. #16

    Domyślnie

    Przy kredycie 0% cała sieć EURO-RTV ma podpisaną umowę z bankiem lub z bankami (ostatnio mieli z dwoma), każdy sklep zarządza swoją akcją kredytową (uruchamia lub też i nie 0% w szerszej ofercie, np. 30x 0%), musisz śledzić ofertę konkretnego upatrzonego sklepu, przy podpisywaniu z nimi umowy przeczytaj o wszystkich dodatkach: ubezpieczeniu, rozszerzonej gwarancji, dostawie, itp. i nie podpisuj, jeśli nie potrzebujesz.

    Wybierając kredyt gotówkowy zrób proste porównanie ofert na swój użytek: zsumuj wszystkie koszta kredytu i porównuj oferty: jeśli na 10k kapitału musisz spłacić wszystkiego 15k w jednym a 14k w drugim banku to porównanie jest diabelnie proste, każdy bank ma obowiązek przedstawić Ci całkowite koszta kredytu i szczegółowe wyliczenia, oferty banku są bardzo rozpięte w kwestii opłat, marży i odsetek. Pytaj także, czy oprocentowanie kredytu ulegnie zmianie przy zakupie innego produktu banku. U mnie wzięcie karty kredytowej z limitem bez jej uruchomienia kosztowało mnie 82zł a obniżyło odsetki w ratach o 550zł, korzyść prawie 470zł.

  7. #17

    Domyślnie

    W MM masz raty 36x0% i tak jest na pewno bo kupowałem już u nich. Co do ceny to jak do tej pory moje zakupy w MM były po cenach ze skąpca lub fotojokera, euro agd, itp podajesz najniższą cenę w jakimś sklepie i dogadujesz się z kierownikiem działu foto.

  8. #18

    Domyślnie

    To prawda ostatnio brat po zabawie moim iPadem zachorował na taki sprzęcik podjechaliśmy do MM - zapytanie czemu tak drogo - rozmowa z kierownikiem i zakup po najniższej cenie z Ceneo - był na tyle inteligentny że doliczył do ceny koszta przesyłki ale i tak się opłacało . Teraz będę częściej negocjował zakupy do domu czy biura.
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    Dziekuję bardzo za wszelkie wskazówki... na pewno się przydadzą

    Spoglądałem na stronę MM Koszalin ale nie było N24-70... to najbliższe MM dla mnie na obecna chwilę... być może na sklepie coś jest ale nie wiem po jakiej cenie aktualnie... jesli ktos wie to proszę o info... Zas na stronie FJ jest po 6148zł a w gazetce FJ po 6660zł ;P w ciągu tygodnia będe się zapewne orientował co i jak z kredytami, ratami itp...

  10. #20

    Domyślnie

    Życząc wszystkim max upustów w 2012 roku!
    Każda cena jest negocjowalna i warto o tym pamiętać. Tylko ludziska się "wstydzą" - że to brzydko prosić o upust, nie wypada, ludzie obgadają, wyjdę na dusigrosza.
    Ale trzeba pamiętać, że np. rat 0% nie ma!. Odsetki są wliczone w cenę. Jak ktoś kupuje za gotówkę - to do sklepu wraca żywa mamona, jak płaci kartą - to sklep ponosi koszty obsługi terminala /miesięczne i od każdej transakcji/, jak kupuje na rat za 0% - to i tak zapłaci za odsetki. Przy zapłacie gotówką obowiązkowe jest wykłócanie się o cenę.
    Tutaj jest... podpis

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •