Close

Strona 2141 z 2397 PierwszyPierwszy ... 1141164120412091213121392140214121422143215121912241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 401 do 21 410 z 23962

Wątek: Sony NEX

  1. #21401
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Faktycznie rozmawia mi sie tu lepiej - merytoryczniej niz w tamtym watku.
    No wiec skoro trafia tu sporo luda z innych systemow to dlaczego nie chcecie jeszcze wiecej (wątków)?
    Odpowiedz pewnie jest trudna bo kazdy moze miec inny poglad.
    Ten temat o sony czyta 550 osob czy coś koło tego.
    Ja chce by w dziale Inne Systemy pojawilo sie 2000 ludzi z Sony. Z Fuji 1000, z Pentaxa 1500 itd. (liczby z sufitu - chodzi o to ze duzo wiecej niz jest teraz). By oprocz tego hermetycznego wątku było w tym dziale więcej życia. Nie w wątku. W calutkim dziale.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #21402

    Domyślnie

    Jacek, ale czy ktoś powiedział, że nie chce?
    Oprotestowano planowany przez Was podział istniejących wątków, a to zupełnie co innego, i to bardzo-bardzo.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #21403

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Ja chce by w dziale Inne Systemy pojawilo sie 2000 ludzi z Sony. Z Fuji 1000, z Pentaxa 1500 itd. (liczby z sufitu - chodzi o to ze duzo wiecej niz jest teraz) ...
    Fakt - to liczby z sufitu i nie będzie ich dużo więcej po podziale wątków.
    Będzie ich trochę więcej po "uwolnieniu" giełdy dla innych systemów, co postuluję już od dawna.
    Wątek ( tasiemiec ) o sprzęcie, z fotkami i nawet o gaworzeniu o "... Maryny" sprawdził się i niech zostanie dla Sony i Fuji.
    Nie ma sensu dzielić go teraz.
    Możecie zakładać nowe ale czy zyskają zainteresowanie?
    Wątpię.
    Ostatnio edytowane przez waldek ; 30-07-2016 o 22:01

  4. #21404
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Juz chyba kilka razy pisalem ze nie bedziemy tego tu dzielili?
    Chodzi o te nowe i zainteresowanie nimi.
    Zobaczymy czy sie uda. Gielda bedzie otwarta na Inne systemy. Ta decyzja juz zapadla i to na najwyzszym szczeblu Fomag przyklepal.
    Poinformuje was jak zmienimy regulamin. Bo zastanawiamy sie czy to wprowadzic razem ze skryptem do obslugi gieldy. Cierpliwosci.
    Oczywiscie gielda bedzie otwarta tylko na sprzet foto.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #21405

    Domyślnie

    Czemu nie zrobicie po prostu nowego wątku/podwątku pod tytułem na przykład:
    "Nex - tylko konkrety - bez pitolenia", albo: "Fuji - tylko konkrety - bez permanentnej ekstazy"?

  6. #21406
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Ja bym chcial jeszcze bardziej. By kazdy model NEXa czy kazdy A7 mial oddzielny temat. I optyka do nich oddzielny temat. No ale raczej nikt tego nie zrobi.
    Ja nie bede zakladal watkow udajac ze pytam o cos czego nie mam zamiaru kupić (nie to ze mi sie nie podoba - mam inne priorytety foto np 105/1.4 albo 200/2 albo D820 ).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #21407

    Domyślnie

    Priorytety masz fajne, podobają mi się, no może z wyjątkiem D820, który pewnie też będzie dawał kolorowe foty, znaczy żółte.

    Ale jak to - "nikt tego nie zrobi"? Jesteś tu Panem Władzą i chyba możesz założyć nowy temat dla dobra ogółu?

  8. #21408
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Ja mogę, każdy może. Nie ma zakazu zakładania postów.
    Napisałem wyżej - nie będę udawał. Założyciel powinien być zainteresowany odpowiedziami. Nie będe tworzył fikcji. Zachęcam po prostu do zadawania pytań w "swoim" nowym temacie, a nie pytanie wewnątrz tego tasiemca
    Zresztą mam pomysł jak ewentualnie rozruszać/powoołać inne tematy. Ale to nic az tak pilnego.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #21409

    Domyślnie

    Nie chodzi o udawanie. Wiesz, w normalnych krajach policjant drogówki, czyli taki moderator na wątku, wymienia na poboczu autostrady przebite koło jakiemuś przypadkowemu kierowcy, lub częściej kierowniczce. Normalna rzecz pomagać ludziom, jeśli tej pomocy potrzebują. Żaden wstyd dla munduru, czy obciach. Między innymi po to ta służba jest.

    Ale już mniejsza o to. Jaka fikcja? Piszesz wyraźnie: jestem tu moderatorem i zakładam nowy wątek dotyczący Nex-a. To będzie wątek typowo techniczny i zapraszam wszystkich nieobeznanych dotychczas z systemem do zadawania pytań. W przypadku uzyskania odpowiedzi dalsza konwersacja może być prowadzona w Klubo-Kawiarni, czyli w tasiemcowym wątku o Nex-ie.

  10. #21410
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Dzięki. Poradzę sobie. Trochę inaczej, nieistotne. Oddajmy watek rozważaniom o NEXach
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2141 z 2397 PierwszyPierwszy ... 1141164120412091213121392140214121422143215121912241 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •