Close

Strona 503 z 2397 PierwszyPierwszy ... 340345349350150250350450551355360310031503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 021 do 5 030 z 23962

Wątek: Sony NEX

  1. #5021

    Domyślnie

    Dzięki, obiecuję poprawę
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  2. #5022

    Domyślnie

    Dawno, oj dawno mnie tu nie było... Pozmieniała mi się trochę zawartość torby fotograficznej - zamiast D700 - Nex 5N i jakieś manualne szkiełka. Z zamiany jestem bardzo zadowolony, jeśli chodzi o poręczność - nie ma porównania. Jeśli chodzi o jakość - mnie wystarcza. A tutaj parę próbek:

    1. z kitem:

    2. pozostałem z Heliosem 44

    3.

    4.

    5.

    Pewnie mnie zjecie, ale to jpegi z puszki obrabiane snapseedem na tablecie
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  3. #5023
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Matys, tak mam ustawione. Tylko, ze bedac juz w trybie panoramy nie mam powrotu do trybu A poprzec ten przycisk, bo w tym trybie panoramy jest on nieustawialny. W menu przypisanie przyciskow jest nieaktywne/na szaro.
    Sprawdziłem, masz rację oczywiście, ale pobawiłem się chwilę i wychodzi na to, że pomimo zmiany masz skrót do kółka programów (w trybie panoramy) pod środkowym przyciskiem joysticka oraz odpowiednik na ekranie (prawy margines/środek) - sam tego tak nie używałem...

    @Wisz, witaj w "klubie" - 5N, to nadal bardzo dobry aparat, napisz przemyślenia na temat braku wizjera...

    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz" Zobacz posta
    Dawno, oj dawno mnie tu nie było... Pozmieniała mi się trochę zawartość torby fotograficznej - zamiast D700 - Nex 5N i jakieś manualne szkiełka. Z zamiany jestem bardzo zadowolony, jeśli chodzi o poręczność - nie ma porównania. Jeśli chodzi o jakość - mnie wystarcza.
    Dla mnie, ta jakość jest więcej niż wystarczająca... więcej nie potrzebuję...

    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz" Zobacz posta
    Pewnie mnie zjecie, ale to jpegi z puszki obrabiane snapseedem na tablecie
    Nie zjadamy... ciekawy sposób na edycję, ja ostatnio bawię się programem używanym przez zdyboo, bo też mi się podobają jego możliwości, w tym obróbka na stronce producenta w trybie "online". Pomocna sprawa przy "służbowym" kompie bez opcji instalacji dodatkowego oprogramowania...
    Ostatnio edytowane przez matys ; 13-06-2013 o 09:09
    .

  4. #5024
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Już nie zdążyłem edytować... tak to jest jak się czyta swoje wypociny później...

    Wspominany przeze mnie program od zdyboo, to fotor
    .

  5. #5025

    Domyślnie

    @matys - wizjera brakuje bardzo... Niestety, cena elektronicznego powala.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  6. #5026

    Domyślnie

    Hmm tylko ja nie tęsknię za wizjerem? Noszę okulary i mnie strasznie irytował bo przez ten dodatkowy odstęp oka od muszli nigdy nie mogłem wykadrować jak chciałem i miałem popaćkane okulary:/ W sonym a700 był niby spory ten wizjer ale nie było z kolei life view ani uchylnego ekranu więc zostawało mało ergonomiczne wyginanie się aby uzyskać ciekawsze kadry, a niektórych nie byłem w stanie w ogóle osiągnąć. Może i czasem by się ten wizjer przydał ale zamiast niego wolałbym jakiś świetny antyrefleks i dodatkowe rozjaśnienie na ekraniku aby nic w dzień nie przeszkadzało

  7. #5027

    Domyślnie

    Gdyby ktoś miał nadmiar gotówki to mozna już kupić Nexa 7 w szwedzkich ciuszkach: http://www.amazon.com/Hasselblad-Cop...sselblad+lunar

    Nex 7 - 1100 USD
    Hasselblad Lunar - 7k USD

    6k USD za drewnianą obudowę, jak za darmo!
    to be a rock and not to roll

  8. #5028

    Domyślnie

    @i kit - też noszę okulary, więc wiem, o czym mówisz. Ale wizjer spełnia dwie funkcje - poprawia widoczność przy intensywnym świetle IK daje dodatkowy punkt podparcia aparatu.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #5029

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Hmm tylko ja nie tęsknię za wizjerem?
    Nie tylko ty, wizjer to byla pierwsza rzecz na ktora zwracalam uwage przy wyborze malego aparatu, okazala sie calkowicie zbyteczna.. lubie robic zdjecia, te ktore widze na LCD, wszystko w kolorowych barwach i brak wizjera, w niczym mi nie przeszkadza...
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #5030

    Domyślnie

    Dla mnie wizjer jest zbyteczny.

Strona 503 z 2397 PierwszyPierwszy ... 340345349350150250350450551355360310031503 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •