Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelg Zobacz posta
    witam,

    czy te "folie" GGS (szkło hartowane) są faktycznie idealnie krystaliczne i nie zaburzają jakości obrazu na LCD? Nie przeszkadza to w określeniu ostrości zdjęcia? Bo kupiłem taką folie za 15 zł na allegr super hiper mega i że nie wpływa na jakość obrazu a to taki szit że jakość obrazu jest pogorszona znacznie a zdjęcie ostre wygląda jakby było robione na czasie naświetlania 2 sekundy! Oryginalny panel na LCD mam ale jest on porysowany nieco i się zastawiam czy lepiej kupić taki samo nowy panel oryginalny czy może tą GGS? Na allegro widziałem kilka w rożnej rozbieżności cenowej za 30 zł i za 70 czy jest różnica w jakości między nimi?
    A nie mówiłem?
    To żeś się uparł na tą folie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelg Zobacz posta
    Taka opcja najdroższa http://allegro.pl/ggs-szklana-pro-os...950187464.html albo takie najtańsze http://allegro.pl/ggs-oslona-lcd-3-n...994694941.html ?
    Tutaj z Foto-Tipa http://allegro.pl/oslona-lcd-do-niko...990099829.html , ktoś się orientuje co do jakości? Ta z Foto-Tipa będzie porządna, oryginalna i tak jak piszecie bez wpływu na obraz?
    bierz to z fototipa

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Jeśli mogę, to podłączę się do tematu.
    Tak czytam i czytam o tych foliach i coraz bardziej jestem skłonny takową zakupić.

    Przeszukując net, znalazłem jeszcze taką:
    http://www.mega-pixel.pl/product-pol...ikon-D700.html

    Jest to rzekomo III generacja tych folii.
    Czy ktoś już takich używał?
    Wydają się być wygodniejsze w montażu, bo z tego co widzę, mocuje się je tak samo jak tą standardową osłonkę Nikona.

    W kraju cena jest mówiąc wprost - śmieszna, ale można tę folie wyrwać na ebay'u za 32 zł z wysyłką i myślę, czy warto się w to bawić, czy kupić tą zwykłą.
    Pytanie 1:
    dlaczego wszyscy na te osłonki ze SZKŁA mówicie folia?
    Pytanie 2 Czym różni się w/w osłonka (ta niby 3 generacji z klipsem a nie przyklejana) od tego plastikowego badziewia nikona?
    Przecież to nie jest szczelne i kurz, a nie daj boże ziarenko piasku, wpadnie pod i zrobi masakrę z lcd.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  2. #22

    Domyślnie

    wiesz lepsze jest wrogiem dobrego czy jakoś tak to szło... Też myślałem nad ta osłonka ale niestety nie równi się zbytnio od tej oryginalnej. Tamta nakleisz i zapominasz że masz cokolwiek. Ta? No cóż, wolalbym już ta standardową nikona

  3. #23

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam czemu nikon nie zrobi takiej ja ta naklejana?
    Posiadam już drugą na D700 pierwsza uratowała wyświetlacz i z tego powodu kupiłem w foto tip kolejną.
    Koszt żaden a osłona jest integralną częścią a nie białą prezerwatywą.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #24

    Domyślnie

    mateo912 mówiłeś mówiłeś ;> Będzie kaska i okazja to łapię za to cudo
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    Koszt żaden a osłona jest integralną częścią a nie białą prezerwatywą.
    CUDNE! Zapisuje sobie to jako tekst dzisiejszego dnia

  6. #26

    Domyślnie

    to ta osłona jest z gumy czy z hartowanego szkła,czy z hartowanej gumy?czy kupiona w kiosku zda egzamin,czy lepiej z apteki, bo bez dziur?

  7. #27

    Domyślnie

    Gumowe się nie sprawdziły na Nikonie, bo się odklejały.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiekn Zobacz posta
    to ta osłona jest z gumy czy z hartowanego szkła,czy z hartowanej gumy?czy kupiona w kiosku zda egzamin,czy lepiej z apteki, bo bez dziur?
    hartowane szkło przyklejone w okół na taśmie dwustronnej.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    hartowane szkło przyklejone w okół na taśmie dwustronnej.
    widzę Mati że się służbista włączył zapominając co to ironia

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    widzę Mati że się służbista włączył zapominając co to ironia
    tak to jest jak się prawie "automatycznie" czyta i odpowiada
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •