Close

Strona 370 z 503 PierwszyPierwszy ... 270320360368369370371372380420470 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 691 do 3 700 z 5022
  1. #3691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    zaakceptuje dźwięk z nowych głośników i będę pod wrażeniem WOW
    tak właśnie będzie - zwłaszcza, że masz osłuchany jedynie jakiś słaby zestaw 2.1

    tak czy inaczej miłego odsłuchu życzę

  2. #3692

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    tak właśnie będzie - zwłaszcza, że masz osłuchany jedynie jakiś słaby zestaw 2.1

    tak czy inaczej miłego odsłuchu życzę
    Mam nadzieję, że nie wybrałem gorszych głośników niż te Edifier R1280DB ?
    Czy te Edifier R1280DB lepsze?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3693

    Domyślnie

    Ciężko mi się wypowiadać, nie słyszałem nigdy tych głośników ale na pierwszy rzut oka R1280DB nie powinien się mocno różnić od R1280DB
    A poważnie to znam je tylko z opinii użytkowników przeczytanych w internecie, których nie będę przytaczać bo są dostępne w internecie.

    Swoją drogą bardzo pospiesznie podjąłeś decyzję (na podstawie opinii z internetu), a szkoda bo mieszkasz w dużym mieście i jestem pewny, że masz okazję udać się w miejsce gdzie mógłbyś posłuchać przed zakupem - a moim zdaniem to kluczowe w takich zakupach, bo odbiór dźwięku jest znacznie bardziej indywidualny niż obrazu, na który jest uniwersalnie kształtowany przez nasze uwarunkowania ewolucyjne oraz (w mniejszym stopniu) kulturowe

  4. #3694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    Ciężko mi się wypowiadać, nie słyszałem nigdy tych głośników ale na pierwszy rzut oka R1280DB nie powinien się mocno różnić od R1280DB
    A poważnie to znam je tylko z opinii użytkowników przeczytanych w internecie, których nie będę przytaczać bo są dostępne w internecie.

    Swoją drogą bardzo pospiesznie podjąłeś decyzję (na podstawie opinii z internetu), a szkoda bo mieszkasz w dużym mieście i jestem pewny, że masz okazję udać się w miejsce gdzie mógłbyś posłuchać przed zakupem - a moim zdaniem to kluczowe w takich zakupach, bo odbiór dźwięku jest znacznie bardziej indywidualny niż obrazu, na który jest uniwersalnie kształtowany przez nasze uwarunkowania ewolucyjne oraz (w mniejszym stopniu) kulturowe
    Nie mam czasu jeździć po sklepach za głośnikami Od początku szukałem jakiś "plastikowych" głośników 2.1. Po przeczytaniu wielu opinii, również tu na forum, pozytywnych opinii na temat głośników 2.0 postanowiłem kupić taki zestaw. Edifiery mają bardzo dobre opinię w wielu serwisach (wiadomo mogą być opłacone) ale również wielu domowych użytkowników... Te głośniki już kiedyś "oglądałem" w internecie...

    Powiem Ci że mieszkam w Trójmieście ale znalezienie sklepu z konkretnymi głośnikami, pojechanie tam i słuchanie sobie muzyki z telefonu lub laptopa... średnia sprawa Nie mam na to czasu, ufam opiniom itp.
    Teraz mam wiele innych ważnych spraw do załatwienia a nie jeżdżenie po sklepach i słuchanie dźwięku z tel czy laptopa...

    I tak będzie dobrze, będzie Pan zadowolony bo teraz to co jest to masakra... Muzyki dawno nie słuchałem na kompie...

    Na gwiazdkę 2017 miałem kupić
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #3695

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    (...........) karta dźwiękowa przy połączeniu cyfrowym nie da ci zauważalnej różnicy, nawet jakbyś kupił cos za dużo dużo kasy, to głośnik odgrywa ważniejszą rolę.
    Nie wchodzac w jakies zawilosci techniczne, to wazne przy aktywnych glosnikach do kompa jest z czego tak naprawde idzie dzwiek, czyli zrodlo.
    Podlacz sobie takie glosniki do smartfona to beda ledwo graly, podlacz je do kompa to bedzie WOW ale daja. A daj jeszcze karte dzwiekowa to bedzie jeszcze glosniej a co wazniejsze bardziej detalicznie i czysciej.
    Nie wiem czy mi uwierzysz, ale od kiedy wysiadla mi karta dzwiekowa Xonara po chyba 8 latach, to glosniki z 40% glosnosci musialem dac na 60-70% glosnosci zeby tak samo graly.
    Czystosc i szczegolowosc dzwieku tez ucierpiala, nie tak bardzo jak w przypadku glosnosci, ale powiedzmy ze jest 15% jakby gorzej.
    A i nie mam jakiejs najtanszej plyty glownej.

    @sokolnik nie wiem co tam w koncu wybrales, ale jesli te Edifier, to za ta sama cene masz Microlab Solo 7C. Chyba najbardziej chwalone aktywne glosniki do kompa. Moj brat takie ma i robia robote. I jakosc dzwieku i mozna juz zrobic glosnego Sylwestra z tymi rozmiarami
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 16-07-2018 o 21:35
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #3696

    Domyślnie

    @sokolnik nie zrozum mnie źle, nie aspiruję do bycia prorokiem nowej ery audio czy coś w tym rodzaju i jest tak naprawdę obojętne w jaki sposób obcujesz z muzyką i najważniejsze jest żebyś to ty był usatysfakcjonowany.
    Z resztą to żadne odkrycie, że ludzie mają większą tolerancję na słabą jakość dźwięku niż obrazu - że tak zahaczę o charakter forum

  7. #3697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie wchodzac w jakies zawilosci techniczne, to wazne przy aktywnych glosnikach do kompa jest z czego tak naprawde idzie dzwiek, czyli zrodlo.
    Podlacz sobie takie glosniki do smartfona to beda ledwo graly, podlacz je do kompa to bedzie WOW ale daja. A daj jeszcze karte dzwiekowa to bedzie jeszcze glosniej a co wazniejsze bardziej detalicznie i czysciej.
    Nie wiem czy mi uwierzysz, ale od kiedy wysiadla mi karta dzwiekowa Xonara po chyba 8 latach, to glosniki z 40% glosnosci musialem dac na 60-70% glosnosci zeby tak samo graly.
    Czystosc i szczegolowosc dzwieku tez ucierpiala, nie tak bardzo jak w przypadku glosnosci, ale powiedzmy ze jest 15% jakby gorzej.
    A i nie mam jakiejs najtanszej plyty glownej.

    @sokolnik nie wiem co tam w koncu wybrales, ale jesli te Edifier, to za ta sama cene masz Microlab Solo 7C. Chyba najbardziej chwalone aktywne glosniki do kompa. Moj brat takie ma i robia robote. I jakosc dzwieku i mozna juz zrobic glosnego Sylwestra z tymi rozmiarami
    Nie chce mieć takich głośników na biurku
    120998526499381256.jpg
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #3698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    @sokolnik Microlab Solo 7C. Chyba najbardziej chwalone aktywne glosniki do kompa.
    tych akurat słuchałem, ciemne i mulące dołem w mojej ocenie. Swoją drogą są mniejsze znaaacznie lepie brzmiące

  9. #3699
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Zamówiłem do sklepu z opcją płatności przy odbiorze - Edifier R1700BT.
    Dlaczego wybrałeś akurat te zamiast tych, które ci podałem ?
    Wyższy numerek nic nie oznacza, a te co ci podałem są dobrze ekranowane i mają o czym wspominałem wyjście słuchawkowe co można wykorzystać.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Podlacz sobie takie glosniki do smartfona to beda ledwo graly, podlacz je do kompa to bedzie WOW ale daja. A daj jeszcze karte dzwiekowa to bedzie jeszcze glosniej a co wazniejsze bardziej detalicznie i czysciej.
    Ale już ustaliliśmy że ma kupić głośniki aktywne i podłączyć je cyfrowo ! Nie róbcie mu w głowie zamieszania.

  10. #3700

    Domyślnie

    Czyli wybrałem aktywne i podłącz je cyfrowo tak? Będzie dobrze?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 370 z 503 PierwszyPierwszy ... 270320360368369370371372380420470 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •