Close

Strona 53 z 503 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 5022
  1. #521

    Domyślnie

    Cena tego to ok 1000 dodaj do tego koszt urzadzenia ktore wysyla pliki

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner Zobacz posta
    Cena tego urządzonka powala? Bezpośrednio do wzmaka podajesz sygnał z niego?
    Nie wiem jak teraz, ja dałem 600 zł za wersję classic.

    Komputer robiący za NAS akurat mam w garażu, ale jak ktoś nie ma warunków może sobie kupić jakąś obudowę na dysk z wifi i postawić gdziekolwiek. Można przez wifi, można przez ethernet, od bidy nawet można dysk przenośny czy jakiś pendrajw przerośnięty podłączyć do usb. Na pewno teraz już jest mnóstwo takich urządzeń, ja trochę przecierałem szlaki a potem się nie interesowałem rozwojem tej technologii.

    Wyjściami analogowymi przypina się to bezpośrednio do wzmacniacza. Ma też wyjście cyfrowe, przerzucam nim sygnał kilka metrów dalej, do zintegrowanego przetwornika i wzmacniacza słuchawkowego.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  3. #523

    Domyślnie

    Jak doliczysz dobry DAC to zmiescisz sie w ok 2-4 tysiacach. Wole nakupowac sobie plyt

  4. #524

    Domyślnie

    Od ok. roku używam w salonie Squeezebox'a.

    Podłączony kablem do wzmacniacza, po WiFi do NAS Synology 4TB (Mirror 1).

    Pliki kodowane w formacie Flac.

    Jakość i wygoda za umiarkowaną cenę. Innymi słowy rewelacja !

    PS. NAS służy całej rodzinie: 4 notebooki + kino domowe po WiFi

    Notebooka mam natomiast podłączonego po USB do DAC'a, dalej wzmacniacz Rotela (vintage) i kolumienki Dali Zensor 1 (gabinet o pow. ok. 11 m2). Też jest miodzio.
    Ostatnio edytowane przez marekm ; 11-01-2013 o 19:39

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Jak doliczysz dobry DAC to zmiescisz sie w ok 2-4 tysiacach. Wole nakupowac sobie plyt
    Tak?
    A czym się różni od innych?
    Kwestia systemu, potrzeb.

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Jak doliczysz dobry DAC to zmiescisz sie w ok 2-4 tysiacach. Wole nakupowac sobie plyt
    Zapraszam do siebie na ślepe testy. Mam wypasionego DAC-a, akurat do przetestowania z squeezeboxem.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #527

    Domyślnie

    1. Nie pytajcie mnie dlaczego ... ale z firmy Yamaha to najwyżej motocykle. Sprzętu audio nie trawię i basta.
    2. Także zastanawiam się nad odtwarzaczem do FLAC ... na pewno wygodne i tanie w "pewnych" przypadkach.
    3. Mariusz zapodaj jakieś szczegóły tego swojego DAC-a ... może czas przekonać się do takich rozwiązań.
    Ostatnio edytowane przez NIKOLAY ; 11-01-2013 o 19:40

  8. #528

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NIKOLAY Zobacz posta
    1. Nie pytajcie mnie dlaczego ... ale z firmy Yamaha to najwyżej motocykle. Sprzętu audio nie trawię i basta.
    2. Także zastanawiam się nad odtwarzaczem do FLAC ... na pewno wygodne i tanie w "pewnych" przypadkach.
    Napis na blacie nie ma żadnego znaczenia. Wszyscy trzepią to samo. Yamaha jest ok, bo jest innowacyjna, robi też od czasu do czasu cacuszka w stylu Pianocrafta (podobno już trzepią chłam pod tym szyldem, nikoniarze powinni znać to zjawisko ). Zawsze to lepsze niż jakieś brandy garażowe, albo co gorsza brandy wirtualne, których rola ogranicza się do wysyłania mailem zamówienia z logo w załączniku do Shenzhen.

    Cytat Zamieszczone przez NIKOLAY Zobacz posta
    3. Mariusz zapodaj jakieś szczegóły tego swojego DAC-a ... może czas przekonać się do takich rozwiązań.
    Ale o co Ci chodzi, o DACa czy o squeezeboxa?

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mehmet efendi Zobacz posta
    piękna cena za ten sprzęcik, a ja bidak używam Teac- wzmak i cd i komuny celestion dl6 i nie jest to super hiper power zestaw al gra juz jakiś czas i w zależności od rodzaju muzyki to raz gra lepiej raz gorzej
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

Strona 53 z 503 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •