Close

Strona 52 z 503 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 5022
  1. #511

    Domyślnie

    No Marcin, wielkie dzięki, szukam iczytam o tym 3 typach!
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  2. #512

    Domyślnie

    Na allegro Rotel RA-980BX poszedł za 761 zł (listopad 2012). Kurde może sam poszukam jakieś cudo do czystego stereło ?!

  3. #513

  4. #514

    Domyślnie

    Nooo, trochę się pozmieniało przez te 20lat... . Właśnie wpadłem na linie Yamahy gdzie są wzmaki A-S700 np a co najciekawsze takie cudo jak CD-N500... Możliwości robią wrażenie na mnie, jak myślicie, gra to źródło przyzwoicie? A wzmak?
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  5. #515

    Domyślnie

    Fajne to urządzenie, bo uniwersalne. A gra z pewnością dobrze. Bo wszystko gra prawie tak samo, wąskie gardła w reszcie systemu audio skutecznie zacierają różnice między źródłami dźwięku, no chyba że ktoś się bardzo postara.

    Od roku albo i dłużej nie włączyłem swojego odtwarzacza. Wszystkie płyty ripuję do flac na NAS i odtwarzam Squeezeboxem. Nie mam żadnego poczucia kompromisu jakościowego, wygoda za to niesamowita.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  6. #516

    Domyślnie

    A ja się niesamowicie zraziłem do odtwarzania z komputera

  7. #517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A ja się niesamowicie zraziłem do odtwarzania z komputera
    A czym innym jest odtwarzacz CD? A już szczególnie taki jak powyżej.

    Myślę, że mój wypasiony odtwarzacz różni się dźwiękowo od Squeezeboxa głównie trzaskaniem na starych płytach.

    A miejsce płyt po zripowaniu - strych. Chyba że ktoś się kocha w celebrze.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  8. #518

    Domyślnie

    Ja natrafilem na problem trzaskow wlasnie z komputera, za to ta z cd jest co najmniej dobra

  9. #519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Ja natrafilem na problem trzaskow wlasnie z komputera, za to ta z cd jest co najmniej dobra
    Nie mówię o odtwarzaniu z komputera klasycznego, z jego siejącymi syfem na analogowe wyjścia podzespołami.

    Mówię o dedykowanych urządzeniach, jakich jak ta jamaha, czy mój Squeezebox.

    Nie widzę żadnej, prócz sentymentalnej (sentyment do płyty cd - brzmi lekko nędznie ), przewagi odtwarzacza stacjonarnego nad urządzeniem konwertującym na analog strumień cyfrowy - z sieci, czy z flasha - wszystko jedno.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  10. #520

    Domyślnie

    Cena tego urządzonka powala? Bezpośrednio do wzmaka podajesz sygnał z niego?
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

Strona 52 z 503 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •