Close

Strona 4 z 503 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 5022
  1. #31

    Domyślnie

    TANNOY MERCURY M2
    i na pewno się nie zawiedziesz, a poza tym naprawdę niewiele wydasz
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    TANNOY MERCURY M2
    i na pewno się nie zawiedziesz, a poza tym naprawdę niewiele wydasz
    Albo nawet M1.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  3. #33

  4. #34

    Domyślnie

    I na regał!

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  5. #35

    Domyślnie

    Ważne by nie miały otwory bass refleks z tyłu, jeśli mają być blisko tylnej ściany, zamiast wieszania na haczyku bezpośrednio na ścianie lepie użyć jakiegoś uchwytu i oddalić je trochę od ściany. Zresztą każde dobre kolumny mają w pudełku instrukcje, która określa warunki niezbędne do zachowania przy ustawianiu ich w pokoju by zagrały jak należy.

    Co do pokoju: http://www.hifi.pl/porady/ustawienie-podstawy.php

    i inne z tego miejsca: http://www.hifi.pl/porady/

    BTW: te b&w to ponad 10KPLN kosztują.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    Ważne by nie miały otwory bass refleks z tyłu, jeśli mają być blisko tylnej ściany
    Mit.

    Bassreflex z tyłu szkodzi jedynie jak do tej ściany przyłożysz. Bassreflex "nie gra", tylko reguluje ciśnienie.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    Albo nawet M1.
    M1 mają troszkę za mało dołu, za to wspaniale nadają się na tył do kina domowego
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    BTW: te b&w to ponad 10KPLN kosztują.
    ale za to jak wygladaja
    w drugim linku juz po edycji postu dodalem wersje budzetowa

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    M1 mają troszkę za mało dołu, za to wspaniale nadają się na tył do kina domowego
    Oczywiście że mają mniej niż M2, tyle że przy braku możliwości optymalnego ich umieszczenia w pokoju brak tego dołu może być paradoksalnie zdrowszy niż jego zmasakrowanie. A łupu-cupu nie będzie ani z jednych ani z drugich.

    W każdym razie postęp w dziedzinie głośników zatrzymał się dawno temu, także niewiele ryzykujesz kupując coś nawet mocno wiekowego. Nie zepsute zagra tak samo albo i lepiej niż świeżynka z MediaMarktu.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  10. #40
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ..monitorki potrafią zagrać jak wielkie podłogowe głośniki, ba nawet basem potrafią łupnąć.
    Z tym basem to bym nie przesadzał. Przesiadłem się lata temu z byle jakich podłogówek (Altony 110) na super monitorki (wspomniane B&W). Grają świetnie, detalu sporo (jak z 36 mpx ) , słyszę wiele więcej instrumentów, ale basów takich jakie miały podłogówki to nie mam. Mimo że kolumienki B&W są z zdecydowanie wyższej półki niż Altony.

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    .także niewiele ryzykujesz kupując coś nawet mocno wiekowego. Nie zepsute zagra tak samo albo i lepiej niż świeżynka z MediaMarktu.
    Mocno wiekowe - może być problem z zawieszeniem kolumn - skruszona pianka lub guma. Są co prawda zestawy naprawcze, ale to nie to.

    Tannoye Mercury są tanie i są OK.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 503 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •