Close

Strona 356 z 503 PierwszyPierwszy ... 256306346354355356357358366406456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 551 do 3 560 z 5022
  1. #3551

    Domyślnie

    tylko jak już tak szaleć z kasą bez ograniczeń to może te kolumny podłogowe co Rafał ma, tylko z miejsce znów problem, a budzet ten sam
    https://www.mediaexpert.pl/glosniki-...Fc2Nsgod9dYJ6Q

    te Creativy rzeczywiście wydaj się ciekawe
    https://www.x-kom.pl/p/14554-glosnik...ks-t20-ii.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-12-2017 o 15:52
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #3552
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zerknij na firmę Edifier, bardzo dobrze to gra w porównaniu do głośników robionych firm od klawiatur i myszek.

  3. #3553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    tylko jak już tak szaleć z kasą bez ograniczeń to może te kolumny podłogowe ....
    A widzisz, kiedyś pytałem o radę przy wyborze słuchawek do 500 max. (z bólem 4 liter)
    Poradziłeś mi AKG k550 mkii za 750 Ale poczytałem, posłuchałem, przymierzyłem i w swoim czasie pewno się na nie skuszę.
    Czasami może warto nieco przegiąć (o ile jest możliwość)
    nic...

  4. #3554
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    tylko jak już tak szaleć z kasą bez ograniczeń to może te kolumny podłogowe co Rafał ma, tylko z miejsce znów problem, a budzet ten sam
    https://www.mediaexpert.pl/glosniki-...Fc2Nsgod9dYJ6Q

    l
    Ja Ci się bardzo nie spieszy to atakuj!

    http://allegro.pl/glosniki-komputero...076455268.html
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #3555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zerknij na firmę Edifier, bardzo dobrze to gra w porównaniu do głośników robionych firm od klawiatur i myszek.
    Zapewne warto, ale przy karcie dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną to te głośnik lepsze nie poszaleją
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #3556
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Zapewne warto, ale przy karcie dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną to te głośnik lepsze nie poszaleją
    Kable za 3000 zrobiłyby robotę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #3557

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Kable za 3000 zrobiłyby robotę.
    prosze bez żartów ja mam tanie okablowanie audio, wszystkie razem nawet tyle nie warte, no blisko :P
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #3558
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Zapewne warto, ale przy karcie dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną to te głośnik lepsze nie poszaleją
    Nie myślałeś żeby sobie kupić jakiś amplituner nawet najtańszy albo używany bo jest tego na tony i wtedy tanie monitorki, cyfrowe połączenie z kompa i masz super.
    Inaczej to musisz pakować kasę w dobra kartę dźwiękową i aktywne głośniki, te wszystkie komputerowe tanie to szmelc, a sensowne kosztują sporo.

  9. #3559

    Domyślnie

    Oj nie nie żadnych dodatkowych pożeraczy prądu. Ja i tak płacę 200 zł miesięcznie za prąd mimo, że oświetlenie wszystko na LED przerobiłem. Non stop 3 komputery w domu chodzi, lodówki dwie, system monitoringu mego lasu telewizor plazmowy, którego już prawie z oszczędności nerwów i prądu nie włączam, audio też włączam z rzadka bo ta kupa klocków też prąd w ciepło przetwarza. Takie głośniczki jak słuchawki w pracy przy kompie życie umilą i nie będę musiał audio odpalać aby natchnienie jakieś arDystyczne złapać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #3560
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba przesadzasz albo trollujesz
    No to słuchawki dobre plus wzmacniacz słuchawkowy, najtańsza opcja ( wiem wiem to też może kosztować kilka tysiaków ).

Strona 356 z 503 PierwszyPierwszy ... 256306346354355356357358366406456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •