Close

Strona 316 z 503 PierwszyPierwszy ... 216266306314315316317318326366416 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 151 do 3 160 z 5022
  1. #3151
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ja się nie gniewam, bo Cię poniekąd rozumiem. Sam mam ampli Harman/Kardon HK970 z HD970 podpięte do JBL Studio L z (o audiofilska zgrozo!) subwooferem z tej samej serii. Dla mnie brzmi to wyśmienicie i nie tylko dla mnie, mam pasmo przenoszenia sporo wychodzące poza możliwości ludzkiego słuchu. Na dodatek ma to nieziemskie pierdnięcie. A, że to nie jest sprzęt dla audiofila, to mnie to ani ziębi, ani grzeje.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #3152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    Przepraszam bardzo, podaje zdjęcia, linki do podobnych urządzeń, opisuje odczucia z odsłuchów a wpada jeden z drugim i pisze .... aż mi się nie chce komentować, staram się trzymać nerwy na wodzy, szczególnie ze jestem tu jakiś czas, nie chciałbym kogoś obrazić , nie było by to fer dla mnie gdyż rozmówca nie stoi na przeciw mnie.
    Ja Ci podam dziesiątki stron, gdzie piszą, że magnetyzer do paliwa zmniejsza spalanie o 10-20%, nawet z jakimiś dowodami na to.
    Również dam Ci linki do stron, gdzie piszą i dają dowody na to, że 2 kabelki podpięte do karoserii zapewnią Ci brak korozji na 100 lat, też z dowodami...
    Nie zmienia to faktu, że to kompletne bzdury... Dokładnie tak samo jest z tymi kablami. Są naiwniacy, którzy w te bajki uwierzą i wybulą kupę kasy za niewiele warty złom.

    Magnetyzer 1:
    http://allegro.pl/profesjonalny-magn...230985780.html - 90zł za magnesy neodymowe warte może 10-15zł.
    Magnetyzer 2: (spadek spalania o 20% potwierdzony przez PZMot)
    http://allegro.pl/magnetyzer-testowa...672549321.html

    Super magiczne urządzenie chroniące przed korozją - koszt zbudowania - 10zł.
    http://allegro.pl/stop-korozji-esa-z...697047312.html
    Skuteczność działania - żadna, bo już u podstaw teorii działania urządzenie jest błąd - jak można spolaryzować blachy, jeśli są ze sobą połączone - w skrócie samochód zamknie obwód i pomiędzy elektrodami nie będzie nic poza przepływem prądu...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3153

    Domyślnie

    w przykręconą cynową blaszkę zapobiegającą korozji też nie wierzysz?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #3154

    Domyślnie

    Ma ktoś gramofon? Od dawna marzył mi się jakiś gramofon i chciałbym go podpiąć jako dodatek do mojego wzmacniacza (bo chyba tylko tego mi jeszcze brakuje). Co radzicie z takiej niższej średniej półki? Do 500zł coś ogarnę fajnego? Najlepiej coś ładnego, klasycznego z elementem ciemnego brązu (będzie do wnętrza pokoju pasował).
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #3155
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Coś tam się interesowałem ale przestraszyły mnie ceny wkładek gramofonowych, które zaczynają się od 400zł za przeciętne.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 15-10-2016 o 15:58

  6. #3156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    Nie sprzedaje kabli na Polskę, pisałem ze mogę załatwić za kaucja niedowiarkom od producenta kable do wypożyczenia

    Wiem ze ludzie maja wysokie mniemanie o sobie, niektórzy wyobrażają ze są idealni, cwani i bystrzy a inni to "waść ułomność".
    Proszę nie traktuj mnie jak "idioty"
    Wiele razy tu dyskutowaliśmy na ten temat, nigdy wcześniej nie napisałem ze usłyszałem poza kablami sygnałowymi zmianę w dźwięku,
    tym razem usłyszałem, czy Ty na moim miejscu gdy usłyszałem różnicę, miałbym napisać ze jej nie usłyszałem lub odwrotnie ? mam zaprzeczyć sobie bo komuś to nie pasuje ?

    Nie mam na to wytłumaczenia, dlatego dociekam aż może kiedyś w końcu się dowiem, ale nie zamykam się na "nie bo nauka tak mówi" i nawet tego nie sprawdzę
    Wiem jak ten kabel jest i z czego zbudowany, nie ma na rynku nawet za 10k takiego kabla, może dzięki temu jest ta różnica
    a może każdy kto siedzi obok nagle zostaje opętany voodoo, człowiek normalnie myślący wie ze to przenośnia.




    Dziękuje

    Kable dostałem kilka tygodni temu do testu, oczywiście ze testowałem, nie tylko u siebie, dlatego w innym towarzystwie, jak myślisz dlaczego ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Tez nie do uwierzenia, kiedyś chyba nawet podawałem zdjęcia
    lampa (Tubes) o jakiejś częstotliwości wpięta tylko do gniazda zasilającego poza systemem zmieniała brzmienie
    nauka mówi, ze w tym przypadku częstotliwości działają na nasz mózg
    normalnie nie do pojęcia,
    miałem przyjemność to testować
    w tym przypadku zapewne tez znajdzie się ktoś kto powie ze mi odbiło
    czesc gerard, milo mi spotkac sie i na tym forum (znamy sie z audiostereo).

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Ma ktoś gramofon? Od dawna marzył mi się jakiś gramofon i chciałbym go podpiąć jako dodatek do mojego wzmacniacza (bo chyba tylko tego mi jeszcze brakuje). Co radzicie z takiej niższej średniej półki? Do 500zł coś ogarnę fajnego? Najlepiej coś ładnego, klasycznego z elementem ciemnego brązu (będzie do wnętrza pokoju pasował).
    jesli sie nie boisz to wejdz np. na audiostereo.pl sporo tam podobnych tematow, choc jesli tylko o wyglad chodzi, to przeciez sporo sprzetow jest na aukcjach internetowych. skoro tylko wyglad sie liczy, to moze cos tam kupisz.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Coś tam się interesowałem ale przestraszyły mnie ceny wkładek gramofonowych, które zaczynają się od 400zł za przeciętne.
    no ceny galopuja wszedzie. w audio moze nawet bardziej, niz bardzo. mi to troche przypomina wydmuszke. ale niechce prowokowac kolenej wojenki, jakie co chwila wybuchaja na forach audio.

  7. #3157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    h
    Całe to halo w temacie zaczęło się od tego że zakwestionowałem sens sprzedawania kabla zasilającego, który nie wnosi nic do całej instalacji elektrycznej, nie ma bezpośredniego wpływu na działanie sprzętu audio ze względu na budowę zasilacza, negowanie istnienia paranormalnych zjawisk związanych z kablem zasilającym.
    Jako bardzo niewierzący w granie kabli sieciowych 1,5m 3 metry czy nawet 4 metry bijąc się w piersi i waląc się w piersi prosząc Boga o wybaczenie twierdze, że ten krótki kabel o jakiś tam parametrach elektrycznych nie mogący mieć wpływu na prace zasilacza w CD np moim niestety, niestety ma wpływ i zależnie od rodzaju tego sieciowego krótkiego kabelka przekaż raz jest bardziej szorstki, ostry a z innym kablem łagodniejszy, subtelniejszy. Jako człowiek z wykształceniem nie pozwalającym w to wierzyć niestety poddałem się i nawet zamierzam swój dyplom zwrócić, bo przecież to nie może grać, a jednak gra. Możliwe, że w mojej głowie tylko, całkiem możliwe. Może jak bym miał jakaś inną głowę to by nie grało
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #3158
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Podobno mamy wolność i można wierzyć w co się chce
    polecam najnowsze https://www.youtube.com/watch?v=WH7Q-xO_lpQ

  9. #3159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leon28 Zobacz posta
    jesli sie nie boisz to wejdz np. na audiostereo.pl sporo tam podobnych tematow, choc jesli tylko o wyglad chodzi, to przeciez sporo sprzetow jest na aukcjach internetowych. skoro tylko wyglad sie liczy, to moze cos tam kupisz.
    gdzie ja napisałem, że tylko wygląd się liczy?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #3160
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Z gramofonami jest tak że sentyment i/lub moda zachęcają do zakupu, jednak po odsłuchaniu kiedyś The Wall z winyla na sprzęcie nieosiągalnym dla mnie cenowo, stwierdzam że niestety ale niech to pozostanie w sferze sentymentów żeby pomarudzić kiedyś wnukom jakie to było super

Strona 316 z 503 PierwszyPierwszy ... 216266306314315316317318326366416 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •