Close

Strona 180 z 261 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181182190230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 791 do 1 800 z 2609
  1. #1791

    Domyślnie

    Mój telewizor zrobił się mniej smart i kilka używanych przeze mnie aplikacji przestało działać. Czytałem co nieco o Google Chrome, ale może ktoś już przerabiał temat - czy istnieje coś innego wartego kupna? Ma służyć do streamingu np. youtube'a, netflixa itp. Tv to starszy samsung, źródłem ma być najczęściej iPad, czasami laptop czy jakiś telefon (android i iPhone), no i serwer Synology.

  2. #1792
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Mam Chromecasta i do streamingu nie ma nic lepszego. Bo działa na innej zasadzie niż wszystko inne. Smartfonem czy kompem wskazujesz tylko co chcesz oglądać i tym sterujesz, natomiast Chromecast sam to sobie zasysa z sieci. No chyba, że udostępniasz coś z telefonu czy kompa, to wtedy zasysa z nich. Tak czy owak, polecam bardzo. Jeśli chodzi o wygodę i prędkość, to wszelkie "smart" z TV nie mają nawet podejścia.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #1793

    Domyślnie

    Dobrze działa z jabcokowymi sprzętami?
    I czy ma wsparcie dla synology tzn czy łatwo odpalić coś z domowego serwera?

  4. #1794
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Jabcoków nie używam, ale z DLNA radzi sobie świetnie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #1795

    Domyślnie

    Ja mam MiBoxa. Świetne urządzenie.

  6. #1796

    Domyślnie

    Koledzy mam mały problem i potrzebuję rady. Chcą mi wymienić tv na nowszy ale czy lepszy?
    Obecnie mam Sony KD65XE8505 (model 2017) i tam jest matryca VA (tak myślę). Zaproponowano mi wymianę na tegoroczny model KD65XF8505 z matrycą IPS. To główna różnica, reszta to mniej znaczące szczegóły.
    VA lepsza czerń, IPS lepsze kąty patrzenia (mało istotne dla mnie) ale niby lepsze barwy. To tyle co na szybko znalazłem.
    Zastanawiam się czy warto? Czy jest coś jeszcze co może istotne?
    Sporo z Was ma duże doświadczenie i większą wiedzę, więc byłbym wdzięczny za pomoc.
    nic...

  7. #1797
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale chyba ten co ci zaproponowali to też VA.
    Tu masz test modelu 60" http://www.tvtest.pl/sony-60xf8305-test/
    Akurat kilka dni temu ktoś w rodzinie kupił ten 60", poleciłem go bo dobra cena, a parametry jak na cenę świetne, UHD 120Hz HDR android i właśnie dobra matryca VA.

  8. #1798

    Domyślnie

    No właśnie nie jestem pewny czy to VA czy IPS. Znalazłem test tego TV tylko w wielkości 55" i tam pisali że to IPS od LG.
    nic...

  9. #1799
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czy jest matryca IPS 120Hz, chyba tylko VA robią.

  10. #1800

    Domyślnie

    Tu test (wprawdzie 55 calowego): http://www.benchmark.pl/testy_i_rece...8505-test.html
    - piszą, że IPS i chyba 120Hz.

Strona 180 z 261 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181182190230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •