Close

Strona 11 z 261 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2609
  1. #101

    Domyślnie

    SONY HDR-FX1000E nie za droga i " przyjazna" w obsłudze.

  2. #102

    Domyślnie

    Co sądzicie o plaźmie Panasonic P50G30E ?

    Telewizję oglądamy z odległości ok.3,5m, głównie filmy DVD i DiVX, kablówka Vectry.
    Słońce niestety potrafi zaświecić w sąsiadujące okno wtedy usiłujemy je poskromić żaluzjami
    Może w przyszłości pokuszę się na PS3 ale to nie jest pewne

    Kiedy są najdogodniejsze ceny w sklepach ? Czekać do nowego roku czy już po świętach warto "zapolować".

  3. #103

    Domyślnie

    jak Ci sie nie spieszy to styczeń, luty to martwe miesiące i można cos urwać z cen. Wybór wg mnie ok. Ale zobacz też ten model plazmy który kupił Krzysztof Jot.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Używane JBL E 250, ponieważ:

    Moc i ciśnienie akustyczne powala.
    Płynna regelacja czułości, odcięcia, odwrócenie fazy, możliwość podpięcia przez interkonekty lub sygnał brany jest z kolumn.
    O, bardzo dobra propozycja, ja posiadam JBLa
    Super sobie buczy

  5. #105

    Domyślnie Jaka kamera?

    Szukam kamery HD do nagrywania spotkań piłkarskich czyli do nagrywania szerokich planów. Chce nagrywać całe mecze (ze statywu) i później wrzucać skróty na youtube (montowane z materiału z jednej kamery). Kamera musi mieć małą prądożerość bądź akumulatory w normalnych cenach musi posiadać wyjścia HDMI, mikrofonu, słuchawek.. Chcę na nią wydać max 3 tyś, choć wolałbym ograniczyć tą kwotę.
    Przeglądałem oferty najpopularniejszych firm - Panasonic, Sony, Canon i w głowie mam totalny mętlik. W tej chwili moimi faworytami są Panasonic SD900 i Sony HDR-CX360VE
    Może Wy mi coś polecicie ?

  6. #106

    Domyślnie

    Ja mam Samsunga HMX-10. Jedynie czego brakuje tej kamerze, to szerokiego kata. Reszta jest kapitalna

  7. #107

    Domyślnie

    Polecam Tonsil Aktiv 250
    Mam i baaardzo sobie go chwalę.
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  8. #108

    Domyślnie

    ktoś mnie wczoraj przekonywał, że do kablówki lepszy LCD. Myślałem, że znaczenie ma HD Ready czy Full HD ?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-12-2011 o 15:21

  9. #109

    Domyślnie

    to zależy też ile masz metrów do połupania, ale wszystko co firmowe i powyżej firmy koda będzie dobrym wyborem... ten jbl na pewno!
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-12-2011 o 21:15 Powód: orto! ("maż")
    sporo gratów

  10. #110

    Domyślnie

    zależy też jaki masz amplituner i kolumny, u mnie na amplitunerze pioneera i kolumnach tonsila świetnie sprawuje się jamo sub300,
    przy 30mkw mocy aż nad to
    ...

Strona 11 z 261 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •