Close

Strona 103 z 261 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 2609
  1. #1021

    Domyślnie

    moze zbytnio sie nie znam, ale od kilku miesiecy uzywam Samsugna z serii ES5500, ktora podpowiada Rafal (u mnie jest 40 cali) - jest bardzo fajny, obraz po ustawieniu jest bardzo przyjemny, czyta wszystko z kazdego zrodla, przegladarka tez jest
    czekam na kabel DisplayPort -> HDMI i podlacze laptopa, sprawdze jak to dziala

  2. #1022

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    P.S. Jak przyjdzie Tom01 i będzie Ci proponował plazmę 50" to wiesz co masz robić.
    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Może ktoś jeszcze wyrazi swoje opinie - będę wdzięczny za każdą pomoc!
    Ja, ja jeszcze! Plazmę! Tylko plazmę. Im większą tym lepszą.

    A poważnie, plazma dobrze udaje TV i jest bezbolesna przy przesiadce z CRT. LCD nie. Jest agresywny, nieostry, męczący, plastikowy i ma jeszcze z 10 poważnych wad. Jak raz wszystkie wady dotyczą ważnych aspektów obrazu. Różnicę jakości LCD-plazma potwierdza praktycznie każdy kto ją ma i neguje każdy kto jej nie ma.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #1023
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Ja, ja jeszcze! Plazmę! Tylko plazmę. Im większą tym lepszą.

    A poważnie, plazma dobrze udaje TV i jest bezbolesna przy przesiadce z CRT. LCD nie. Jest agresywny, nieostry, męczący, plastikowy i ma jeszcze z 10 poważnych wad. Jak raz wszystkie wady dotyczą ważnych aspektów obrazu. Różnicę jakości LCD-plazma potwierdza praktycznie każdy kto ją ma i neguje każdy kto jej nie ma.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #1024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Różnicę jakości LCD-plazma potwierdza praktycznie każdy kto ją ma i neguje każdy kto jej nie ma.

    i Vice Versa
    jak bym chciał to bym miał a nie mam bo nie chce

    choć wcale jej tego nie życzę to zakładam sie ze za 5 lat Plazma będzie wspomnieniem

  5. #1025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    choć wcale jej tego nie życzę to zakładam sie ze za 5 lat Plazma będzie wspomnieniem
    Oby nie. Niestety światem rządzi kasa nie jakość. Nie pierwszy raz coś lepszego jest wypierane przez po prostu tańsze i prostsze w produkcji.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Oby nie. Niestety światem rządzi kasa nie jakość. Nie pierwszy raz coś lepszego jest wypierane przez po prostu tańsze i prostsze w produkcji.
    zgadzam sie z Toba.


    Pomijajac przepychanke LCD czy Plazma, TV LCD np. wielkosci 46" mozna kupic za 449,00€ i tej samej wielkosci za 5499,00€ a malo tego ten tanszy ma wiecej "bajerow" tylko kupowac
    Jakosc, kosztuje majatek a szkoda bo jest wiele rzeczy o ktorych marze

  7. #1027

    Domyślnie

    Plazmy będą ciągle produkowane.
    Inżynierowie z fabryk produkujących LCD też chcą mieć na czym oglądać telewizję.

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Ja, ja jeszcze! Plazmę! Tylko plazmę. Im większą tym lepszą.

    A poważnie, plazma dobrze udaje TV i jest bezbolesna przy przesiadce z CRT. LCD nie. Jest agresywny, nieostry, męczący, plastikowy i ma jeszcze z 10 poważnych wad. Jak raz wszystkie wady dotyczą ważnych aspektów obrazu. Różnicę jakości LCD-plazma potwierdza praktycznie każdy kto ją ma i neguje każdy kto jej nie ma.
    Mam 42" plazmę Panasonic i 46" lcd philipsa.
    TV wisi u mnie dokładnie na przeciwko jasnego okna. Nie muszę chyba opisywać jakie piękne daje to efekty na plazmowym lusterku? Na lcd i jego matowej , znacznie jaśniejszej matrycy obraz w moich warunkach znacznie lepszy.
    Do qrwi mnie doprowadza w plazmie nieustanne, notoryczne, wiercące w mózgownicy syczenie czegoś tam - cholera wie czego, panela, kondziołków, guzik mnie to obchodzi. I tak jest z każdą plazmą. Syczą, piszczą, szumią.
    W lcd - błoga cisza nawet przy najjaśniejszych obrazach.
    Uprawnia mnie to do jakiegoś porównania ? No pewnie nie, bo Ty wiesz lepiej czego potrzebują inni...

    A teraz lecę po browarka i poobserwuję rozwój kolejnej, jałowej dyskusji
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    TV wisi u mnie dokładnie na przeciwko jasnego okna. Nie muszę chyba opisywać jakie piękne daje to efekty na plazmowym lusterku?
    Telewizory były zawsze błyszczące ale tylko w przypadku plazm jest to zło wcielone.

    Zresztą nie bez powodu powierzchnia TV jest i powinna być błyszcząca. Trzeba się tylko zastanowić dlaczego i dlaczego w LCD z reguły nie jest, bo to też ma swój powód. I WCALE nie chodzi o odbijanie światła.

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    I tak jest z każdą plazmą. Syczą, piszczą, szumią.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 15-02-2013 o 01:03
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #1030

    Domyślnie

    też jestem za plazmą

Strona 103 z 261 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •