Close

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 213
  1. #1

    Domyślnie Kalendarz 2012 - cena i warunki - ZAMÓW TUTAJ!

    UWAGA - OSTATNIE 5 SZTUK! (9 lutego)

    Kochani, jak już pisałem w innym wątku, mam już ostateczną wycenę kalendarza. Jest niestety drożej niż w ub. latach z różnych powodów (nakład, droższe opakowanie i lekko wyższa stawka za przesyłkę).

    Koszt kalendarza:
    37 złotych.
    Wysyłka:
    1-3 szt: 12,50
    4-6 szt: 16,50
    7-10 szt: 19,50
    11-15 szt: 28,00
    16-20 szt: 36,00


    Nie gniewajcie się na mnie za takie ceny. Nie mam na nie żadnego wpływu.

    Jak zamawiamy:

    Wyślij zamówienie z ilością sztuk i adresem do wysyłki na: kalendarz@digital.pl
    Wykonaj wpłatę na poniższe konto:

    12 2490 0005 0000 4500 2706 3550
    "ELLI" - 90-425 Łódź, Piotrkowska 109

    Bardzo ważne! W tytule wpisz NAZWISKO osoby zgodnej z adresem do wysyłki i zamówieniem.

    Przykład: kalendarz/Jan Kowalski/3szt. To ułatwi mi identyfikację zgodną z zamówieniem.

    Na koniec przepraszam że cena jest wyższa ale jak pisałem nie mam na to wpływu.

    Ps. Postaram się pierwsze wysyłki zrobić już jutro wieczorem, dzisiaj odbieram opakowania.

    Ps. 2 Warto zawiesić ten kalendarz. Jest super. Całej ekipie organizatorów i autorom wszystkich prac szczerze dziękuję za poświęcony czas i Wasze prace. Wykonaliście kawał doskonałej roboty kiedy ja wylegiwałem w szpitalu...

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    ja poproszę 2 sztuki
    D3100 / 18-55 VR / 50

  4. #4

    Domyślnie

    poszło zamówienie i przelew na 1 sztukę

  5. #5

    Domyślnie

    Ps. 3. Nie gniewajcie się że odpowiedź na zamówienie będzie taka sama:"Potwierdzam otrzymanie zamówienia!" bez rozwijania tematu. Ustawiłem automatyczne potwierdzenie. Tak więc niech nikt się nie obrazi że nie odpisałem personalnie, choć maile będę oczywiście czytał i w miarę możliwości odpiszę bo w końcu jesteście moją rodziną

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za podpowiedź kolegów. Już uaktualniłem ceny przesyłek bo sam się w pewnym momencie pogubiłem

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    To ja przypomnę co chciano przy okazji załatwić.
    Jak pamiętamy robimy zrzutę na leczenie admina - baner jest na górze naszego portalu
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=195196
    Na forumowej giełdzie jest mnóstwo aukcji, z których to kasa idzie na ten cel.
    Zrzucają sie tez ludzie z pentaxa, wspominano o akcji na fotopolis, czy na forum KKM. Chyba nie chcemy być gorsi, bo to NASZ admin
    Więc jak już coś przelewamy za kalendarz to może za jednym zamachem puśćmy więcej parę groszy (złotych, euro albo USD ) do naszego kochanego admina.
    To tylko taki apel, nie pisze o konkretnej kwocie - wiadomo każdego stać na inne wydatki.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    Można odbierać bezpośrednio u Ciebie Piotr w studio.
    Oczywiście jeden zamawiam.

    Pozdr
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  10. #10

    Domyślnie

    hehe no teraz rozumiem

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •