Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Rzucam Rekawice

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Przyjmuje wyzwanie.
    no to się zaczeło

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karrlos Zobacz posta
    Ja tam go obrażał wyzwiskami nie będę.
    A na pojedynki to muszę się jeszcze dużo nauczyć
    Pojedynek też jest nauką... zmusza do ruszenie czterech liter... kombinowania...
    Mnie już od kombinowania głowa boi...
    A czasu coraz mniej... o rety rety....
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  3. #23
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    a i mnie kurde śnieg spadł i mi trochę pokrzyżował plany

    ale nie dam się tak łatwo

  4. #24

    Domyślnie

    Szykuje szkielka i w miasto wizja juz jest tylko swiatelko odpowiednie znalesc i do boju Dobrych kadrow Piotrze
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Rozumiem ze to ja mam Ci dotrzymac kroku, bo temat Twoj, a nawet wizje juz masz. Niechaj bedzie ale zemsta bedzie rownie okrutna jak razy ktorymi chcesz mnie uraczyc

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    zemsta bedzie rownie okrutna jak razy ktorymi chcesz mnie uraczyc
    oj nie strasz mnie bo beda mi sie rece trzesly i zdjecia wyjda nieostre . gdzie mi skromnemu pstrykaczowi to warsztatu wacpana jak uda mi sie nawiazac wmiare rowna walke to bede juz zadowolony
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Falszywiec!


  8. #28

    Domyślnie

    Chór: Uważaj tarkinie, nick admina ma kolor marsowy, zbyteczne są próby z nim dzisiaj rozmowy.

    Tarkin: Gdzieś mam admina minę marsową, ja również przybrałem postawę bojową i spotkam się z nim na polu fotonów i będę z nim walczyć wśród zdjęć milijonów.

    Chór: Tarkinie, nie szarżuj! Admin ma wiele forteli w zanadrzu!

    Tarkin: Nie straszne mi Jego prastare fortele! Na takich zużyłem już niejedno "tele".

    Admin: Niech chłopak spróbuje! Jest butny, jest dumny, to wnet pożałuje. Zrobię dziś zdjęcie, tak ostre, tak piękne, niczym bachowska "struna g" dźwięczne. Już widzę, jak się każdy na mym kunszcie poznaje! "To zdjęcie Admina! Ja za nim obstaję!"

    Chór: Tarkinie, Tarkinie, czy klęska Cię dnia dzisiejszego ominie? Czy blamaż na Ciebie jak mórz fala spłynie?

    Tarkin: Nie boję się w ogóle, nie lękam się wcale! Są przecież inne fotoportale. Tam sił nabiorę, tam czekać będę, aż gwiazda Admina do końca już zblednie. I wtedy powstanę i wtedy się zrodzę...

    Admin: ...spokojnie, mój Drogi. Ukaram Cię srodze! Jam jest Tu Panem, to moje pierzeje, ten się smieje, kto ostatni się smieje. Mam swoje sposoby, mam wiele patentów, na takich, jak Ty odważnych natrentów. Już w myślach mam zdjęcie, co wznieca pożary, co nieosiągalne przenika obszary, co kusi swym pięknem, nuży lekkością i jak grom uderza swoja złożonoscią!

    Chór: Kto wygra, kto przegra? O to się będzie teraz toczyć gra. Jeden jest młody i pełen zapału, drugi doświadczon wśród migawki strzałów. Nie będzie remisów, nie będzie "walk over" - tylko jeden z nich podniesie z dumą głowę. Jak się zakończy ten pojedynek srogi? Nie Zeus wyznacza tutaj losów drogi. To My na forum głosować będziemy i oby zdecydował obiektywizm szczery!
    Ostatnio edytowane przez Megazordon ; 23-02-2007 o 10:11 Powód: ...no przecież, że bach!
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Wałbrzych/Chicago
    Posty
    101

    Smile

    Megazordon-POETA ! ten utwor to rakieta

  10. #30

    Domyślnie

    poprostu szczena mi opadla utwor rewelka czekam na wykonanie ma chor i orkiestre
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •