Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Smile

    W coolpixe mojej żony przestał chować się obiektyw. W ramach gwarancji wysłałem do serwisu (po uprzedmin kontakcie mailowym - szok odpowiedź zaraz na 2 dzień) i zanim się zorientowałem po tygodniu już DHL przywiózł go spowrotem (naprawionego oczywiście).

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KSIĘŻAK Zobacz posta
    Co kupiłeś trefnego
    SB-600 (po podpisie można się domyśleć)
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #33

    Domyślnie

    wsio sie wyjaśniło bez problemowo, mam nową lampę na rocznej gwarancji więc nie narzekam ;]
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #34

    Domyślnie

    Jak widzę temat serwisu jest "gorący", w sumie jeśli chodzi o serwis Nikona to jest to jeden z niewielu serwisów wyłącznie producenckich, bo z reguły Producenci oddają serwis firmom zewnętrznym, które autoryzują. Tutaj wszystko zależy od logistyki i dobrej informacji ale chyba ostatnio się sporo poprawiło?

  5. #35

    Domyślnie

    To ja się podłączę pod wątek lecz chodzi o Fuji Polska na Muszkieterów. W czwartek 2 tyg. temu wyslalem kurierem aparat, na sprawdzenie przebiegu, czyszczenie matrycy, ogólnie przeglądzik i zrobienie czego trzeba. Wszystko obgadałem telefonicznie, powiedziałem co Mnie denerwuje, powiedziano mi nie ma problemu proszę wysłać zrobimy kosztorysik i oddzwonimy. Czekam i czekam, dzwonię 1 w pon. nic jeszcze nie wiadomo, w środę nic, w czwartek nie ma kolegi w pracy co się tym zajmuje, ale jak jutro będzie to powiem aby zrobił kosztorys, piątek zero kontaktu, dzwonię i nic nie wiadomo, zaczynam się tłumaczyć żeby nie mieli mnie za nachalnego osła, mówię że to 1 lustrzanka, chcę robić fotki a tu nic, i niech nie myślą że jestem upierdliwy lecz po prostu się już nie mogę doczekać i niecierpliwię, dobrze zrobimy to i oddzwonimy, dzwonię dziś i co usłyszałem, że kolega który się tym zajmuje ma urlop i będzie dopiero we wtorek po Świętach ból straszny i czym ja będę robić fotki Czy to normalne w serwisach, jak mam to traktować jak olewanie klienta, który dba o sprzęt i chce wydać jeszcze na to kasę, pomimo że nie musi Jestem załamany a mialem wczoraj urodziny, świetny prezent hahaha

  6. #36

    Domyślnie

    Niestety czesto tak jest i nie tylko w branzy foto.
    Ludzie maja roczne auta i te autka stoja w ciagu tego roku przez 40-50 dni w serwisie - nikt sie tym nie przejmuje.
    Niestety nie ma zadnej odpowiedzialnosci ... mozna isc da sadu ale wtedy zawal murowany.

    Co do dostepnosci czesci to ja bym powiedzial tak : "g...o mnie to obchodzi", macie przedstawicielstwo, to do czegos zobowiazuje.
    Powinni miec kilka nowych body i obiektywow w calosci i z nich sobie brac czesci jak nie maja skad.

  7. #37

    Domyślnie

    jeśli chodzi o części, to mam 2 przyciski na których jest lekko wytarty napis i delikatna ryska na wyświetlaczu, byłem ciekaw ile to kosztuje a głównie chodziło o sprawdzenie przebiegu i wyczyszczenia matrycy, reszta jest ok i na te 2 rzeczy tyle czekam, gdybym wiedział wyczyścił bym tą matrycę w serwisie w Gdańsku i miał to zrobione na 2 dzień, ale tak to jest jak chcę się wiedzieć wszystko o aparacie, choć znam jego historię chciałem aby potwierdzili dla świętego spokoju. To teraz mam hahaha naprawdę ciężko Mnie wyprowadzić z równowagi ale jak w środę po świętach nikt nie zadzwoni to się wkurw... A szkoda, że serwis na Polskę robi sobie takie siupy, co ja mam pomyśleć skoro nie znaleźli na mój aparat czasu, to albo są zawaleni robotą, co rozumiem ale wtedy oznacza to, że Fuji jest cienkie po 2 wierzcie mi bylem bardzo grzeczny i milutki. Naprawdę zależało mi na czasie, nim wysłałem rozmawiałem 2 razy po około 15-20 min. wszystkie szczegóły obgadane, myślałem że to będzie sprawne i szybkie rozwiązanie, liczyłem na około 2 tyg. a widzę że bez 1 mieś. się nie obędzie to chyba standard albo złośliwość, że z Trójmiasta hahaha

  8. #38

    Domyślnie

    Witam

    Moze jednak ktos orientuje sie ile ta guma (prawa strona) do D200 kosztuje ??


    Pozdrawiam
    Martini30

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •