Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Ponoć był "wojowniczo" nastawiony.
    I cos w tym jest. Nieraz juz takie nastawienie w roznych sklepach itp. podziałało na moją korzysc

  2. #22

    Domyślnie

    To ja też dorzucę, przysłowiowe trzy grosze. Miałem w swojej 80-tce hot pixel'a na matrycy. Będąc w W-wie podszedłem do serwisu i .... Pan z serwisu wziął body i za 5 minut oddał zmapowane. Był przy tym bardzo miły i uprzejmy. Nie chciał żadnego dokumentu, gwarancji. Jeżeli chodzi o długie terminy oczekiwania, to powód może być bardzo prozaiczny. Serwis to jedno, ale logistyka i pilnowanie terminów napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych to zupełnie co innego. Doświadczenie oraz opinie, które słyszałem pokazują, że serwis dobrze wykonuje swoją robotę. Niestety problem jest z oddaniem naprawionej rzeczy! A przy okazji, kolega oddał obiektyw Canona do regulacji, na gwarancji... to mu oddali w stanie tragicznym. Mieliśmy wrażenie, że był naprawiany w garażu. Cały wewnątrz zakurzony. Kolega oczywiście nie przyjął obiektywu i zażądał ponownej naprawy, to serwis chciał zrobić to ODPŁATNIE. Normalnie gdybym przy tym nie był to bym nie uwierzył!!!
    Dlatego, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!!!
    D90

  3. #23
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Wysłałem D80 z padniętym LCD, po pięciu (!) dniach miałem naprawioną (wymiana LCD) puszkę u siebie.
    Fakt, dołączyłem wpis do ewidencji gospodarczej (reklama) ...


    pozdrawiam Rafał
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #24

    Smile servis

    To i ja dorzucę.
    O godzinie 13:00 zadzwoniłem, że koło 16:00 mogę być w Warszawie i czy mi gumy w D200 wymienią. Odpowiedź - proszę przynieść aparat, do 18:00 zrobimy. Jestem z poza stolicy więc się nawet spóźniłem, byłem po 16. Przyjęli aparat a po 50 minutach zadzwonili, że jest gotowy. Wszystko OK. Gumy zrobione, puszka zapakowana i żadnych problemów.
    To tyle.

    PM.

  5. #25

    Domyślnie

    Witam

    a jaki jest koszt wymiany tej gumy w d200 ??

    pozdr.martini

  6. #26

    Domyślnie

    witam
    mi padla wbudowana lampa w D50... juz prawie rok temu to bylo
    czekalem 3-4 tygodnie, mimo ze przedstawilem im legitke ze pracuje aparatem i takie tam. zbytnio sie nie przejeli lezal 'w kolejce' grzecznie...
    takze moze ekspress to nie byl (w porownaniu do lapa ktorego 7 tygodni naprawic niemogli)
    pozdrowka
    soko

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar piotrowm
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    102

    Domyślnie

    Serwis Nikona to jeszcze pikuś. W serwisie Sigmy na naprawę 70-200/2,8 (oczywiście do Nikona) czekam już
    ponad 4 miesiące (brak części).

  8. #28

    Domyślnie

    A może decyduje body - D200 kilka godzin, D80 kilka dni a D50 kilka tygodni? Wcale bym się nie zdziwił, że w Nikonie mają jakiś wymyślony przez japońców system obsługi serwisu.

  9. #29

    Domyślnie

    jeżeli chodzi o kradziony sprzęt który do nich trafia, o polecony wysyłają, dochodzi do wlaściciela po jakiś 4h, a wczesniej policja przyjedzie po was tak jak było ze mną -)
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #30

    Domyślnie

    Co kupiłeś trefnego
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •