Close

Strona 714 z 829 PierwszyPierwszy ... 214614664704712713714715716724764814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 131 do 7 140 z 8281
  1. #7131

    Domyślnie

    Sorry, rzeczywiście. W karcie obok miałem otwarty http://monitory.mastiff.pl/monitory-...245wmi-bk.html

  2. #7132

    Domyślnie

    Jak przewiniesz niżej, to masz podane "3 lata, możliwość rozszerzenia do 5 lat".

  3. #7133

    Domyślnie

    Wszystkie CT mają już rozszerzoną gwarancję do 5 lat.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Aha: To są PREKALIBROWANE monitory a nie skalibrowane. SKALIBROWNY byłby wówczas, kiedy kalibracja uwzględnia konkretne zastosowania, oświetlenie w miejscu pracy i uwarunkowania fizjologiczne widzenia użytkownika. Oferuję taką wersję, jako jedyna firma mająca upoważnienie do robienia wersji CT. Dla większości sklepów CT są przygotowywane odgórnie, wg takich samych wytycznych. Je je robię wg dwóch scenariuszy. Standardowe CT i indywidualne, jeśli będzie takie życzenie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #7134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waldek Zobacz posta
    Muszę odsunąć monitor dalej więc mam trzy pytania :

    1. Czy mogę Eizo 2455 powiesić na ścianie?
    W opisie nie jest napisane, że mogę więc zastanawiam się czy pominęli ten szczegół, czy obudowa jest za słaba żeby go wieszać.

    2. Czy mogę ten okrągły talerz zamienić na jakiś prostokątny z innego modelu?
    Ze względu na jego kształt nie mogę dosunąć bliżej ściany.

    3. Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania jest negatywna to czy mogę obciąć częściowo ten talerz?
    Czy nie będzie wtedy niestabilny monitor?

    Może ktoś miał już doświadczenie z takim problemem?
    A może sprawdzi się u ciebie uchwyt do monitora biurkowy? Są różne rodzaje, jak komu potrzeba. Widziałem ostatnio w ten sposób zamontowane dwa monitory, wyglądało bardzo dobrze.
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  5. #7135

    Domyślnie

    Zazwyczaj przedłużenie gwarancji jest płatne, czy jest sens? Mam monitor samsunga od ponad 7 lat jakoś ani razu nie był naprawiany.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum

  6. #7136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wamat Zobacz posta
    Zazwyczaj przedłużenie gwarancji jest płatne, czy jest sens? Mam monitor samsunga od ponad 7 lat jakoś ani razu nie był naprawiany.
    Jeśli się nie zepsuje, to nie ma sensu

    Litości, jaka może być odpowiedź na tak postawione pytanie?
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #7137

    Domyślnie

    To spamer od przemycania linków na fora. :/
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #7138

    Domyślnie

    czy to normalne że w głośnikach wbudowanych w monitor (NEC 244wmi) słychać ruchy myszką? (taki dziwny szelest)
    po zakupie (jakiś rok temu) już to zauważyłam wiec nie używałam tych w monitorze tylko zewnętrznych teraz mi padły i podpięłam ponownie te z monitora (do czasu zakupu nowych)
    da się to wyeliminować?
    Takie hobby

  9. #7139
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie, nie jest to normalne i nie jest to wada monitora tylko tego co wprowadza ci takie zakłócenia.

  10. #7140

    Domyślnie

    sprawdziła i okazało się że po odpięciu myszki i tak głośnik buczą (brzęczą, szeleszczą) wyciszyłam głośniki w monitorze do 25% i teraz tak mi to nie przeszkadza,
    co może być tego przyczyną? jak się tego pozbyć?
    Takie hobby

Strona 714 z 829 PierwszyPierwszy ... 214614664704712713714715716724764814 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •