Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi.

    Nie wiem czy jest to odpowiedni dział do tego typu dywagacji, więc utworzyłem nowy temat w odpowiednim wg mnie dziale. Zapraszam zatem do niego, gdzie mam nadzieje, że pomożecie mi w moim "kolejnym niestety" problemie.

    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...22#post2637722

    Pozdrawiam
    FX User

  2. #42

    Domyślnie

    Mam pytanie o potwuierdzenie OK na wybieraku.
    Nie wiem czy to u mnie nie dziala czy cos robioe zle, ale kiedy np. chce usunac wszystkie zdjecia nie moge tego zrobic, wciskam OK i lipa. Pojednycze usuwam koszem na smieci.

    I jeszcze jedno, gdzie gina mi exify?
    Chcialam wrzucic w Opande zdjecie i wyskakuje mi okno, ze nie ma danych exif.
    Zdjecia w RAW.

    Chcialam tez zobaczyc jak dziala retusz i znowu to OK nie dzialalo.

    Aparat mam od wczoraj i nie radze sobie najwyrazniej. Instrukcja w trakcie przegladania. Jednak tam jest jasno napisane, ze trzeba potwierdzac OK a to nie dziala.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 11-10-2012 o 01:28 Powód: NIE STAWIAMY SPACJI PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI!!!

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rita Zobacz posta

    I jeszcze jedno , gdzie gina mi exify ?
    Chcialam wrzucic w Opande zdjecie i wyskakuje mi okno , ze nie ma danych exif .
    Zdjecia w RAW .
    Wrzuć JPGa.

  4. #44

    Domyślnie

    W paru miejscach nie działa OK na wybieraku i działa wtedy OK po lewej stronie ekranu.
    Wydaje mi się, że jest to celowy zabieg przy ważniejszych wyborach, żeby omyłkowo czegoś nie zatwierdzić.
    400D -> 60D -> D300s -> D50 -> D600

  5. #45

    Domyślnie

    Dzieki, zapytam wiec sprzedajacego, nie chcialam zawracac komus tym glowy, ale widze, ze musze jednak
    Zrobie tez dzisiaj jpg i sprawdze, bo tak mysle, ze to jakies ustawienia.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 11-10-2012 o 01:27 Powód: NIE STAWIAMY SPACJI PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI!!!

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rita Zobacz posta
    Mam pytanie o potwuierdzenie OK na wybieraku .
    Nie wiem czy to u mnie nie dziala czy cos robioe zle , ale kiedy np . chce usunac wszystkie zdjecia nie moge tego zrobic , wciskam OK i lipa . Pojednycze usuwam koszem na smieci .
    Instrukcja obslugi strona 220-221 ... przy usuwaniu zdjęć nikon raczej sugeruje użycie klawisza OK znajdujacego sie po lewej stronie aparatu a nie tego na wybieraku. Z drugiej strony - nie łatwiej sformatowac karte jesli chce sie usunąć WSZYSTKIE foto? kombinacja 2 przyciskow trzymanych przez 3 sek. dziala szybciej niż szukanie w menu zaznaczanie i potwierdzanie ustawień.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  7. #47

    Domyślnie

    dzieki Jarek

  8. #48
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarek78 Zobacz posta
    .Z drugiej strony - nie łatwiej sformatowac karte jesli chce sie usunąć WSZYSTKIE foto? .
    No pewnie. To praktycznie jedyny sposób jaki ciagle stosuje. Po zgraniu zdjęć formatuję kartę. Nie usuwam zdjęć w inny sposób.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •