Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100
  1. #1

    Domyślnie Czy warto kupić używke D700

    Czy warto kupowac uzywkę Nikona D700 z przebiegiem 81 tysiecy

  2. #2

    Domyślnie

    Renato przebieg to nie wszystko Może napisz coś więcej na temat tego aparatu nikt tutaj nie jest jasnowidzem. Jesli ktoś napisze warto to co.. kupisz ?
    D300 + MB-D10 + N35 1.8G + 85 1.8G + Sb-900

  3. #3

    Domyślnie

    to zależy od ceny i stanu aparatu. Sama liczba zrobionych zdjęć to nie wszystko
    Canon, Sony, Nikon, Samsung... i tak najważniejsze jest światło

  4. #4

    Domyślnie

    Musze kupić D700. Teraz body poszło strasznie w górę, mam coś na oku ale z takim przebiegiem. Boje sie tak naprawde zainwestować w uzywany. hcą jeszcze z z Obiektyw Sigma 70-200 2.8 (pełna klatka)
    - Obiektyw Sigma 10-20
    - Obiektyw Sigma 17-70
    - Lampa Błyskowa Nikon SB-900. No i cena 12 tysięcy... Kurcze mam dylemat. Zmieniam system na Nikona więc jestem w tym zielona.

  5. #5

    Domyślnie

    Szczerze to nie wiem co napisałaś.. Chcesz kupić body D700 z przebiegiem 81 tys i pytasz się nas czy warto ? Więc powiedz nam coś wiecej na temat tego body.. Jak juz pisaliśmy przebieg to nie wszystko body posiada jeszcze duzo innych mechanizmów które mogą uledz uszkodzeniu. Jesli aparat wyglada okej (widziałaś go dotykałaś i testowałas) i nic nie wskazuje na to że jednak jest z nim coś nie tak to go bierz. A co do reszty co napisałaś to nie wiem o co Ci chodzi ? Zadaj konkretne pytanie a tak to nie wiadomo co ty chcesz zrobic z tymi obiektywami czy chcesz je kupić czy moze już je posiadasz. No i ta cena ? masz 12 tysiecy czy co ?
    Rozumiem że jeśli zmieniasz system to znasz się troszeczke na sprzęcie.
    Propozycja: Usiądz wygodnie przed komputerem pomyśl troszeczke i napisz dokładnie o co Ci chodzi
    D300 + MB-D10 + N35 1.8G + 85 1.8G + Sb-900

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Renata17 Zobacz posta
    Czy warto kupowac uzywkę Nikona D700 z przebiegiem 81 tysiecy
    Warto, jeśli:
    - absolutnie nie stać Cię na nowego lub D3s
    - jest wyraźnie tańszy od nowego nawet po uwzględnieniu ewentualnych kosztów wymiany migawki
    - jest wizualnie w stanie "jak nowy" (nie licząc gum)

    Zwłaszcza, jakbyś miała możliwość przetestowania przed zakupem, czy wszystko działa itd.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  7. #7

    Domyślnie

    Koszt wymiany migawki w D700 to ile- jeśli można wiedzieć?
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    Sprzedawałem ostatnio D700 w stanie igła z przebiegiem 65 tys klatek za 5900 zł. Chcąc być pewnym tego co sprzedaję wysłałem puszkę do serwisu Nikon Polska na przegląd, wymianę gum, czyszczenie. Dołączyli wydruk z kmputera diagnostycznego potwierdzający stan aparatu i przebieg.

    Może sprzedający ten zestaw zgodzi się na wysyłkę puszki do serwisu Nikona na przegląd, sprawdź ile to kosztuje (ja nie wiem bo robiłem w ramach NPS) i zaproponuj że jeśłi wszystko okaże się OK to płacisz Ty, a jeśłi cokolwiek będzie nie tak to płaci sprzedający?
    12 tys piechotą nie chodzi i jeśłi sprzedający nie m nic do ukrycia to nie widzę powodu dla którego miałby się nie zgodzić.

    Dla tego aparatu 81 tys to żaden przebieg, znajomy reporter nie oszczędał swojego i sprzedawał z przebiegiem ponad 200 tys na pierwszej migawce.

    Mnie osobiście padła jedna D700 ale to w pierwszym tygodniu po zakupie, jakaś usterka elektroniczna, przy zmianie temperatury zaczynał świrować. Wymieniono mi go na nowy i tyle.
    Kryhu
    Z6II | Z50 | D700 | N28/1.4e | S50/1.4 | N85/1.4g | Z24-70/2.8s | N200/2vr | Z16-55 |

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Renata17 Zobacz posta
    - Obiektyw Sigma 10-20
    - Obiektyw Sigma 17-70
    to oczywiście nie są obiektywy pod pełną klatkę więc z D700 nie pójdzie to.
    FX

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erbe Zobacz posta
    to oczywiście nie są obiektywy pod pełną klatkę
    Dokładnie
    Cytat Zamieszczone przez erbe Zobacz posta
    więc z D700 nie pójdzie to.
    ??Oczywiście że pójdzie ale nie w w "pełnym wymiarze" Sigma od bodajże 14 mm hula na FX
    Canon & Nikon

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •