Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu glosuje na zdjecie numer:

Głosujących
203. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1. Jasiu102

    10 4,93%
  • 2. III miejsce

    36 17,73%
  • 3. II miejsce

    48 23,65%
  • 4. I miejsce

    67 33,00%
  • 5. mariusz_k

    11 5,42%
  • 6. admin

    25 12,32%
  • 7. Jakubs

    6 2,96%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
  1. #11

    Domyślnie

    miałem problem ale wybrałem (4) i nie wiem czy w tym tygodniu moje proroctwa że mój wybór będzie w pierwszej dwójce się sprawdzą
    Ostatnio edytowane przez Ludmar ; 24-02-2007 o 18:35
    .:[nikon][nikkor][tamron][m42][cokin][lowepro][manfrotto][gimp][ps4][ubuntu][7]:.
    .:KORAB:.

  2. #12

    Domyślnie

    moja ta, co zwykle... najgorsza lub wicenajgorsza

  3. #13
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    imho duuuzo gorzej niz w poprzednich tygodniach. ale glos oddany.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    imho duuuzo gorzej niz w poprzednich tygodniach. ale glos oddany.
    Mam dokadnie takie same odczucia. Zwykle ciężko mi się głosuje na tych konkursach, bo każda fotka jest zupełnie inna, no ale przecież o to w tym wszystkim chyba chodzi
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  6. #16

    Domyślnie

    Muszę również zauważyć, że poziom w tym tygodniu jest niższy od poprzednich, wybór był szybki.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #17

    Domyślnie

    W tym tygodniu raczej trafię z wyborem (ktoś z miejsc I-III).
    Ale dlaczego znowu tylko 7 sztuk?
    I dlaczego admin znowu się postarzał?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  8. #18

    Domyślnie liczba forumowiczów

    ma pytanko do admina. czy od rozpoczecia zabawy konkursowej nie wzrosła drastycznie liczba forumowiczów? chodzi oczywiscie o mozliwosc oddania jak najwiekszej liczby głosów.

  9. #19

    Domyślnie

    Mimo że w zwyczaju jest podsumowywanie zdjęć po ogłoszeniu wyników, to ja nie widzę powodu aby nie zrobić tego już teraz.
    Z góry uprzedzam że to tylko moje zdanie ( z którym nie trzeba, a nawet nie powinno się zgadzać) i przepraszam Autrów za (niezawsze) pochlebne opinie.

    I tak:

    1-nuda, samo drzewko to jeszcze by uszło, ale te gałęzie z lewej psują całą fotkę, cienie niezłe, ale niewykorzystany moment i miejsce zupełnie

    2-nie wiem co napisać, bo na sztuce się nie znam, a to co widzę to jakieś tropy ptaszka i powklejane (jak sądzę ale mogę się mylić) ptaszki, a jeden to nawet z uciętym skrzydełkiem. Jeśli to sztuka to przepraszam, ale dla mnie zupełnie nieciekawe

    3-a to niezłe całkiem, dobry kadr i tonacja fajna, chciało by się aby cień odpowiadał wielkoścą postaci, lub był w całości, ale i tak niezłe jest

    4-ot laska w kąpieli

    5-takie sobie wiejskie, tonacja niebardzo pasuje imho, wieś pięknie wygląda w barwach lata, a tu ani barw, ani kadru (kozioł za blisko i coś psuje ramkę na środku z prawej) jednym słowem słabo

    6-fajne , IKEO-we takie, ale ładnie wykonane i miło się patrzy, jakbym sie czepiał (a nie bedę) to bym chciał dym w całości, a nie tak obcięty z góry brutalnie. Na stockphoto by się sprzedawało, bo na ściankę w knajpie jak znalazł mz

    7-uuu masakra, światło, cienie!, szum, pokazanie modela wszystko zabija. Pewnie Autor chciał coś przekazać, ale taki prosty chłop jak ja nic nie kuma. Dla mnie fatalne, sorki.


    No to tyle jeszcze raz przepraszam za własne zdanie którym ośmieliłem się zaśmiecić post i proszę nie brać go na serio. W końcu i tak wszystkim najbardziej poodobają się "Złotopolscy". Znaczy najlepsze kino w kraju tak?
    Szary, cichy człowiek.

  10. #20

    Domyślnie

    Generalnie bardzo mi się podoba Twoja ocena... bardzo surowa, odwrotnie niż u mnie, bo zwylke staram się odnaleźć jakieś fajne rzeczy, ale przeciwieństwa sie przyciągają (i uzupełniają) więc super. No, ale swoje zdjęcie zbyt surowo potraktowałeś , że o moim nie wspomnę .
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 19-02-2007 o 19:52

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •